Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski sędzia znokautowany
23-10-2014, 08:47 AM
Post: #11
RE: Polski sędzia znokautowany
Jeżeli typ w niebieskim zachował się jak sportowiec to Michalczewsky 20 lat temu zachował się jak patriota.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 06:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2014 06:51 PM przez Krzych.)
Post: #12
RE: Polski sędzia znokautowany
Dobrze mu tak i tyle. Nikt nie biję sędziego, który sędziuje dobrze. Gdyby wykonywał swoją pracę jak należy to do tej całej sytuacji by nie doszło. To kompletny brak kompetencji sędziego spowodował całą sytuację, a że temu Chorwatowi puściły nerwy to nic dziwnego po tym co zrobił mu sędzia. Sędzia jest tu głównym winnym i jest to bardzo poważna okoliczność łagodząca dla Chorwata. Bez powodu go przecież nie uderzył. Skoro w zdecydowanej większości sędziowie boksu amatorskiego nie rozumieją czym jest boks to może powinni wszyscy być nokautowani przed rozpoczęciem pracy żeby wiedzieli co to jest nokaut i kiedy przerywa się walkę skoro teraz nie rozumieją. Nie wiem na prawdę skąd oni biorą tych sędziów. Przecież człowiek przerywający walkę po czymś takim jak w tej sytuacji nie ma kompletnie zielonego pojęcia o dyscyplinie jaką sędziuje. Skąd oni ich biorą ja się pytam?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 08:46 PM
Post: #13
RE: Polski sędzia znokautowany
To, że sędzia zachował się jak debil to jedno, ale nawet takie debilne zachowanie nie upoważnia boksera (nikogo!) do bicia go.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 09:01 PM
Post: #14
RE: Polski sędzia znokautowany
Sytuacja jest tutaj o tyle śmieszna, że wszyscy trzej bohaterowie, którzy znajdowali się na ringu zachowali się jak debile Smile
Gdyby taką scenę nakręcili w jakimś filmie, powiedziałbym, że brak mu realizmu. Nie wiem czemu, ale u mnie cała ta akcja wywołuje uśmiech na ustach Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2014, 12:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2014 12:39 PM przez Krzych.)
Post: #15
RE: Polski sędzia znokautowany
Walka przerwana po niczym, sędzia znokautowany przez "przegranego" zawodnika, "wygrany" ucieka z ringu, "przegrany" wyciągnięty z ringu za nogę. Jakby mi ktoś to opowiedział to chyba kazałbym mu odstawić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 01:28 PM
Post: #16
RE: Polski sędzia znokautowany
Bo tam gdzie pojawia się Polak, to tam zaczynają się dziać "cuda". Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2016, 07:47 PM
Post: #17
RE: Polski sędzia znokautowany
A co z tym polskim sędzią Maciejem Dziurgotem? Sędziuje dalej? Może się już nauczył dzięki temu robić to lepiej? A może boksu mu już zupełnie się odechciało?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości