Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzysztof Głowacki
23-03-2017, 09:57 PM
Post: #171
RE: Krzysztof Głowacki
Uważam, że taki rywal, jak na walkę po kontuzji i całkiem długiej nieaktywności, jest jak najbardziej ok.Wprawdzie Meroro w ringu bardziej przeszkadza, niż dąży do zwycięstwa, ale przy tym jest śliski i niewygodny, przez co powinien dać kilka rund Głowackiemu na rozgrzewkę / odrdzewienie przed poważniejszymi bojami. No chyba, że Namibijczyk jest już faktycznie rozbity, ale to wyjdzie w praniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2017, 10:52 PM
Post: #172
RE: Krzysztof Głowacki
W sumie dość ciekawa gala się w tym Legionowie szykuje. Może rywale Zimnocha i Głowackiego to nie najwyższa półka, ale jak dla mnie całkiem okej. Szczególnie Meroro może dać Głowackiemu kilka potrzebnych rund. Na Granta szczególnie nie liczę, ale jeśli Zimnocha był w stanie znokautować bum Mollo, to Grant wcale nie musi być bezradny. Ciekawa gala przed nami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2017, 03:27 PM
Post: #173
RE: Krzysztof Głowacki
Czujecie to?
Głowacki odmawia walki na undercardzie Zimnocha. Albo walka wieczoru albo rezygnuje. Takie info podał Fudala (to chyba ktoś z obozu Głowackiego).

Ja wiem, że to były mistrz świata, a Zimnoch jest nikim, ale sorry - walka z Grantem wydaje mi się czymś ciekawszym niż zapasy z journeymanem nastawionym na przetrwanie.

Ale ego -_-
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2017, 04:00 PM
Post: #174
RE: Krzysztof Głowacki
Uważam inaczej. Meroro to czynny bokser średniej klasy. Grant to wrak wyciągnięty ze śmietnika. Walka z Grantem to żenada. Już lepszy byłby Saleta.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2017, 04:09 PM
Post: #175
RE: Krzysztof Głowacki
A ja go rozumiem. Facet dał wojnę z Huckiem, Cunninghamem i postawił się zawodnikowi z być może potencjałem na P4P. Wcześniej pozostawał w zupełnym cieniu Włodarczyka, Szpilki, a nawet Kołodzieja i teraz znowu miałby ustępować średniakowi i bokserskiemu wrakowi?

Zresztą Głowacki pewnie dostrzega, że promotorzy grubo kroją grunt pod kasową walkę Zimnoch vs Szpilka, a on najpewniej dalej finansowo będzie dreptał w miejscu. Nawet jeśli dostanie potyczkę z Gassijewem, to najpewniej banku nie rozbije, a do tego straci sporo zdrowia (niezależnie od wyniku). Tym bardziej nie dziwię się, że walczy o swoją pozycję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2017, 04:42 PM
Post: #176
RE: Krzysztof Głowacki
Niech Glòwka zje Snickersa bo po opini skromnego zawodnika zaczął gwiazdorzyć, i to po stracie pasa
dopiero! . Niech rezygnuje z walki nikt go nie zmusza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2017, 10:14 PM
Post: #177
RE: Krzysztof Głowacki
Główka i tak za długo siedział cicho i potulnie. Najwyższy czas, żeby walnął pięścią w stół i przywołał swoich promotorów do porządku. Od ponad półtora roku jest zdecydowanie najlepszym polskim zawodowym bokserem, co nie przełożyło się odpowiednio ani na sławę, ani na pieniądze. To, że jego 3 doskonałe walki przeszły w Polsce bez większego echa, to wina promotorów. Jak sama nazwa wskazuje dupa jest od srania, bokser od boksowania, a promotor od promowania. Za to bierze swą dolę, żeby boksera należycie wylansować. CW to nie jest waga ciężka, ale byli też cruiserzy, którzy w boksie dorobili się bardzo dobrej kasy. Nie tylko wieloletni mistrzowie świata, jak Huck, czy Lebiediew, ale także "wieczni pretendenci", jak Arslan i Afolabi. Ten ostatni zgarnął pół miliona euro tylko za swą ostatnią walkę z Huckiem, której wziąć Głowackiemu nie pozwolono. Taki bokser, jak Głowacki musi w Polsce walczyć w walce wieczoru, choćby boksował przeciwko Latopolskiemu. A jeżeli jego promotorzy koniecznie chcą robić pieniądze na ściąganiu bokserskich wraków, to niech zamiast Granta dla Zimnocha ściągną Roya Jonesa dla Główki.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2017, 02:04 PM
Post: #178
RE: Krzysztof Głowacki
Głowacki ponoć kontuzjowany. Ciekawe czy naprawdę czy też faktycznie aż tak bardzo nie chciał walczyć przed Zimnochem?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2017, 02:55 PM
Post: #179
RE: Krzysztof Głowacki
(30-03-2017 02:04 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Głowacki ponoć kontuzjowany. Ciekawe czy naprawdę czy też faktycznie aż tak bardzo nie chciał walczyć przed Zimnochem?
Myślę, że raczej nie chciał pełnić roli naganiacza w bezwartościowym sportowo przedsięwzięciu mającym jako jedyny cel nabicie kabzy promotorom.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2017, 07:41 AM
Post: #180
RE: Krzysztof Głowacki
Średnio wierzę w te kontuzję. Nie spodziewałem się, że u Krzyśka kiedyś poziom wody sodowej przekroczy dopuszczalne granice Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości