Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Al Haymon
02-07-2015, 10:09 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2015 10:10 AM przez Wietnam.)
Post: #41
RE: Al Haymon
Całkowicie podzielę twoje zdanie, mi jeszcze dwa może banalne aspekty przeszkadzają, mianowicie
Brak muzyki/intro pięściarza jak wchodzi do ringu i jałowy kolor lin , czarny,może to są moje osobiste banalne przekomarzania, ale myślę że wy też macie podobne zdanie, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2015, 11:40 AM
Post: #42
RE: Al Haymon
(02-07-2015 08:24 AM)saliman1 napisał(a):  Mi osobiście projekt Haymona pod nazwą "Premier Boxing Champions" się całkowicie nie podoba.

Sa gusta i gusciki. Kazda kolejna gala wydaje mi sie bardziej oka, a w sumie juz od gali nr.1 mialem fajny klimacik. Mamy na PBC kozackie zestawienia, i trudno mi byloby sie czegos czepic. Podobaja mi sie tez powtorki, gdzie jedna akcje mozna zobaczyc z roznych stron(takie te kamery obrotowe kazdy wie ocb.). Wszystko idzie w dobrym kierunku jak dla mnie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2015, 09:30 PM
Post: #43
RE: Al Haymon
Padło na forum stwierdzenie, że Al Haymon na boksie traci wielkie pieniądze. Ale chyba nie na wszystkich zawodnikach? Na kim w tej chwili Al Haymon odbija sobie straty? Jakich ma asiorów, którzy przynoszą mu dochód? Jakie są jego główne konie pociągowe?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2015, 09:43 PM
Post: #44
RE: Al Haymon
Haymon, teraz inwestuje, by w przyszlosci zarabiac. Skoro jest takim mozgiem, jak o nim mowia to pewnie wszystko sobie odkuje. Ewentualnie juz kokosy z tego beda miec jego dzieci, bo Al ma swoje lata.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2015, 10:05 PM
Post: #45
Bug RE: Al Haymon
(17-08-2015 09:30 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Padło na forum stwierdzenie, że Al Haymon na boksie traci wielkie pieniądze. Ale chyba nie na wszystkich zawodnikach?
Na pewno nie na wszystkich, ale oprócz gwiazd ma on też sporo średniaków, a nawet kelnerów. Gdzieś czytałem, że plan był taki, że przez ok. 2 lata Al będzie intensywnie dopłacał do interesu, w tym czasie zbuduje swoje imperium, a potem będzie niepodzielnie rządził. Osobiście myślę, że były to bardzo optymistyczne plany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2015, 06:37 PM
Post: #46
RE: Al Haymon
Pewnie zacznie niedługo puszczać swoich prospektów na głęboką wodę i będzie oddzielał ziarno od plew. Sprawdzi się to zostaje a jak nie to do widzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2015, 07:28 PM
Post: #47
Bug RE: Al Haymon
(18-08-2015 06:37 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Sprawdzi się to zostaje a jak nie to do widzenia.
Myślę, że nawet ci, którzy się nie sprawdzą będą mieli co robić u Haymona (jako sparringpartnerzy, gatekeeperzy, dawcy nazwiska, zapychacze na galach itp.). Właśnie po to skupował wszystkich hurtowo, aby byli u niego, a nie u konkurencji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości