Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marco Huck
26-02-2012, 09:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2012 09:45 PM przez Adam.)
Post: #21
RE: Marco Huck
(26-02-2012 09:17 PM)Jerome napisał(a):  Może mi ktoś wytłumaczyć wysoką (4!!!) pozycję Hucka w rankingu BoxRec? Kogo on pokonał w porównaniu nawet do Tomka Adamka? Nie rozumiem tego. Helenius ma na rozkładzie dość dużo fajnych nazwisk a mimo to jest niżej nawet, i tu znowu, niż Tomek Adamek.

To jest błąd, prawdopodobnie został przesunięty do ciężkiej z ilością punktów przysługującą mu w kategorii junior ciężkiej (przy zmianie kategorii wagowej na wyższą, w boxrecu punkty są odpowiednio redukowane, w stosunku odpowiadającym różnicom wagowym pomiędzy kategoriami). Stąd 512 to prawdopodobnie liczba punktów Hucka dla kategorii junior ciężkiej, w której byłby klasyfikowany na miejscu 4 (za Hernandezem, Tarverem i Lebedevem). W ciężkiej zaś po walce z Povetkinem, Huck ma 356 punktów, co daje mu miejsce 12. Zamieszanie z kategorią wagową Hucka, powoduje takie nieporozumienia na boxrecu: nie wiadomo czy umieścić go w junior ciężkiej, czy ciężkiej - nie wiadomo do której kategorii obecnie go przypisywać, bo różnie to może być.

Helenius stracił punkty po niejednogłośnym zwycięstwie z dużo niżej notowanym Chisorą. Gdyby decyzja była jednogłośna, prawdopodobnie byłby wyżej.

(26-02-2012 10:53 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Zauważcie, że skazywane na porażkę Chisora zaskoczył wszystkich i dał wyrównaną walkę z Witalijem, teraz zaś skazywany na porażkę Marco Huck sam został zwałkowany w walce z Povetkinem... jeszcze się za tydzień okaże, że Mormeck da całkiem wyrównaną walkę z Władimirem. I niech ktoś teraz powie, że HW jest nudne...

Przebiegi walki Klitschko-Chisora, oraz Povetkin-Huck, były do przewidzenia. Co do pierwszego z tych pojedynków, to po kapitalnej walce Brytyjczyka z Heleniusem, można było myśleć, że styl Chisory może stanowić momentami problem dla Vitalija. Zastanawiało mnie, co zrobi Klitschko, jak przeciwnik będzie na niego szarżował w takim tempie przez 12 rund, bo nie miałem wątpliwości, że Chisora może to zrobić. Ukrainiec jednak pozostawał zdecydowanym faworytem i walkę wygrał dosyć pewnie, pomimo że bez nokautu. A we wczorajszej walce - wiadomo było, że Huck jest szybszy i silniejszy i to będzie jego przewaga. Okazało się, że także kondycja była po jego stronie. Natomiast przewagą Povetkina, była lepsza technika, dzięki której uratował się i wygrał ten pojedynek. "Sasha" nigdy nie był jakimś wybitnym zawodnikiem. Jest solidny, wygrywa kolejne walki, ale do poziomu który pozwoliłby mu na deklasację Hucka, to jeszcze mu trochę brakuje. Wydaje się być mocniejszy mentalnie niż wcześniej, ale fizycznie jest bardzo słaby, co wczoraj udowodnił w słabym dla niego pojedynku.

Adam/Addy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 10:28 PM
Post: #22
RE: Marco Huck
Ja Saszy nie skreślam po tej walce jak należycie się rozporawi Rahmanem. Ciekawi mnie, jak to możliwe, że Huck ma taki mocny cios. Podobno Alexander wyprowadził ok 60 ciosów mocnych więcej niż Huck ale tego nie było widać. Tak, wiem, szczelna garda ale czasem Olek trafiał i głowa Hucka tak nie latała jak Ruska gdy przyjmował od "Niemca".

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2012, 04:21 PM
Post: #23
RE: Marco Huck
Rahman jest doświadczony, lecz stawiam na Saszę przez TKO pod warunkiem, że wróci do Atlasa. W innym wypadku na punkty.

Co do Hucka, przygotował bardzo dobry lewy prosty na Powietkina, którego problemem była nadwaga. Huck pod okiem Wegnera do tej walki zrobił olbrzymi postęp. Ciekaw jestem co teraz będzie robił Huck i w jakiej wadze.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2012, 10:07 PM
Post: #24
RE: Marco Huck
Artykuł na bokser.org "Artyści ringu - Marco Huck". Wtopa roku ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2012, 01:30 PM
Post: #25
RE: Marco Huck
Artykuł nawet fajny, ale tytuł niezbyt. Też się z tym zgodzę. Ale ostatnio na orgu każdy bokser po lepszej walce jest nazywany artystą ringu.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2012, 01:38 PM
Post: #26
RE: Marco Huck
To jest tylko tytuł serii. Jakub Biluński po prostu używa go jako "labela" dla swoich dłuższych artykułów, tak jak w większości tygodników felietoniści mają takie tytuły dla swoich kolumn. I tyle.

Co do samego Hucka, to zapowiada się najciekawsza walka w cruiser w ostatnich latach. Obaj zrobili postępy od czasu pierwszego pojedynku, wydaje mi się, że Huck większe. Bośniak ciągle się bokserkso rozwija i powinien pokonać Afolabiego, ale ten jest nieobliczalny, może dać walkę życia i zaskoczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2012, 01:53 PM
Post: #27
RE: Marco Huck
willow(konserwatysta)
Tak trudno to zrozumieć że to tylko umowna nazwa artykułu.Lecz tobie tego się wytłumaczyć nie da.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 01:29 PM
Post: #28
RE: Marco Huck
Nie musisz tłumaczyć, wiem, że to seria artykułów, ale w tym przypadku tytuł wyjątkowo kłóci się z głównym bohaterem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 02:22 PM
Post: #29
RE: Marco Huck
willow(konserwatysta)
Najlepiej gdyby została zmieniona nazwa seri, i nie było bym niepotrzebnych problemów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2012, 04:59 PM
Post: #30
RE: Marco Huck
Może to nie huck, ale sauerland. Dominik Britsch wraca na ring, jego rywalem będzie Luis Crespo z Hiszpanii. Co w tym jest śmiesznego ? Luis Crespo, pokonał Roberto Santosa (ostatnia porażka Britscha). Britsch wybrał genialny sposób na odwet pogratulować!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości