Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carson 18.10.2014
18-10-2014, 07:02 AM
Post: #11
RE: Carson 18.10.2014
Wygląda na to, że Rubio skoncentrował się głównie na jedzeniu. Szkoda takich sytuacji, bo z poważnej walki robi się cyrk. Dobrze, że dostał 100 tys kary finansowej, tak powinno być.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2014, 07:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2014 07:52 AM przez Joker.)
Post: #12
RE: Carson 18.10.2014
A może poprostu nie chciał się zabijać limitem bo naprawde liczy na wygraną.Dla mnie jest to słuszniejsze niż wyjście do ringu po kase.Rubio pokazał że sra na hajs i naprawde chce zdobyć tytuł.

btw Z Floyda też dobry cyrkowiec jak on mógł zrobić szopke z walki z Marquezem-SZOK! Tym bardziej że Dinamita to przy Moneyu konus który pasuje do ww jak osobówka do ciężarówek.Cyrk na kółkach z tym Mayweatherem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2014, 09:44 AM
Post: #13
RE: Carson 18.10.2014
Marquezowi dodatkowe kilogramy dodatkowo utrudniły zadanie bo był tak wolny, że nie trafiał przez całą walkę.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2014, 12:10 PM
Post: #14
RE: Carson 18.10.2014
Mysle ze nadwaga siegajaca niecalych dwoch funtow nie moze byc nazywana koncentrowaniem sie na jedzeniu. Rubio mlody nie jest, tydzien przed walka na kontrolnym wazeniu mial 168 i komentowano to ze to jest gorna granica tego bo sredni zrzucaja wlasnie do 8 funtow w ostatnim tygodniu walki (GGG mial bodajze 165-166). Rubio zrzucal az doszedl do 161,8. Zaplacil, stracil pas WBC Silver i ewentualne mandatory u Cotto - ale przynajmniej bedzie w formie.

Jak jest catchweight/bokser jest ewidentnie za szczuply na wazeniu to cyrk, a jak ktos odpuszcza 2 funty zeby wlasnie tego oslabienia uniknac to tez cyrk Wink

Ja nie wykluczam zagrywki taktycznej, podobnie jak to zrobil Salido z Lomaczenka.

Anyway faworytem GGG aczkolwiek dla mnie jak zazwyczaj daje mu 90:10 to dzis 70:30, a Rubio uwazam z jego najgrozniejszego rywala w karierze (przegrana Golovkina mnie zaskoczy ale nie zszokuje).

Co do Donaire-Walters to kibicuje Filipinczykowi ale licze siez tym ze moze faktycznie pasc przed czasem. Wolalbym nawet porazke Nonito ale w dobrym stylu niz jego fatalna dyspozycje z walki z Vicem lub kontrowersje z ostatniej potyczki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2014, 01:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2014 01:28 PM przez Krzych.)
Post: #15
RE: Carson 18.10.2014
Nie tylko kibice widzą równię pochyłą Nonito. Bukmacherzy często mają Waltersa za faworyta. Co prawda to nie są duże różnice, typu 1.80 do 2.00, ale jednak. Jak na walkę mistrza kilku kategorii z gościem, który ma pasek World i nie ma żadnych wielkich osiągnięć na koncie to kursy są ciekawe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2014, 01:53 PM
Post: #16
RE: Carson 18.10.2014
Gala się zbliża, więc pora podzielić się typami:

Walters vs Donaire: Walters na punkty.
Wydaje mi się, że Jamajczyk będzie częściej trafiał wyraźnymi ciosami, niż Donaire. Nonito staje się coraz łatwiejszy do trafienia, ciągle zdarza się mu mieć przebłyski, ale to nie to co kiedyś. Jeżeli Walters będzie mądrze się bronił, nie wchodził urwać głowy i skoncentruje się na karceniu Filipińczyka to może to uczciwie wygrać. Chciałbym, aby Donaire to wygrał, ale głowa podpowiada, że nieznacznym faworytem jest Walters. Do tego ostatnie występy Nonito nie napawały optymizmem.

Rubio vs Gołowkin: Gołowkin przed czasem w okolicach 8 rundy.
Myślę, że Rubio powinien napsuć krwi Gołowkinowi. Myślę, że będzie starał się walczyć jak z Lemieux, czyli mądrze się bronić i czekać na swoje okazje. Jednak i tak Gołowkin będzie tym silniejszym i bardziej precyzyjnym, który bardziej będzie rozbijać rywala.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2014, 02:24 PM
Post: #17
RE: Carson 18.10.2014
Rubio nie ma jak wygrać tej walki. To tak jak z Kliczko-Pulev. Pulev jest dobry technicznie i bazuje na umiejętnościach ale to Kliczko jest w tym królem w tej wadze. Tak samo tutaj. Rubio jest silny i niebezpieczny ale to GGG jest najsilniejszy i najbardziej niebezpieczny w tej wadze. Agresją i siłą się Golovkina nie pokona, to już na prawdę musiałby być jakiś kolos 20 funtów od niego cięższy z granitową szczęką. To po prostu jak próba boksowania z Floydem. Nie ma sensu nawet próbować. Rubio na pewno nie jest w stanie inteligentnie zaboksować na takim poziomie żeby ograć Golovkina, więc chcąc nie chcąc wychodzi najwyżej po to żeby się dobrze pokazać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2014, 02:08 AM
Post: #18
RE: Carson 18.10.2014
Ktoś obecny on-line dzisiejszej nocy?Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2014, 02:35 AM
Post: #19
RE: Carson 18.10.2014
Ja jestem. Teraz zawsze będę bo żyję w trybie 2:00-18:00Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2014, 03:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2014 03:09 AM przez Gogolius.)
Post: #20
RE: Carson 18.10.2014
Pozazdrościć Wink

http://www.ifeed2all.eu/watch/291188/1/w...rubio.html

działający (póki co) stream

http://tvtoss.com/pages/player.php?ch_id...oland%20TV a tu PL

No, Walters z Donaire. Kibicuję Nonito, ale tak tu ludzie chwalą tego Waltersa, że człek nie wie co się stanie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości