Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao - Chris Algieri
24-10-2014, 04:53 PM
Post: #11
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
(24-10-2014 04:46 PM)Krzych napisał(a):  Arum coś klepie o 900 tys PPV. Chyba zdurniał jeszcze bardziej niż zwykle. Walka w Chinach, z Algierim, a on mówi o 900 tys PPV. Druga walka z Bradleyem napompowana dodatkowo kontrowersjami z pierwszej walki tyle nie zrobiła. 500 tys to powinien być cel, bo Algieri jest jeszcze mniej znany niż Rios. 900 to nawet Floyd by z nim nie zrobił.

Bzdury dziadek opowiada,może gdyby PPV było po 5 dolarów to taki wynik by ośiągneli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2014, 09:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2014 09:36 AM przez Tar-Ellendil.)
Post: #12
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Jeśli Vargas i Pacquiao wygrają to prawdopodobnie spotkają się w ringu w przyszłym roku ...

Floyd z Devonem wykręci dużo lepsze PPV od tego.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2014, 10:21 AM
Post: #13
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Skoro już teraz są głosy, że walka z Algierim to kpina, to ja nie wiem co będzie w przypadku walki z Vargasem, który nie dość, że nikogo nie pokonał to jeszcze chyba przegrał połowę walkBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2014, 10:32 AM
Post: #14
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Bradley, Algieri, Vargas wszyscy mają watę więc chyba wiemy, że kolejny nokaut na Pacquiao nam nie grozi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2014, 11:19 AM
Post: #15
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Zabrzmialo jakby PacMan mial szklanke i nokaut wisi nad nim w kazdej walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2014, 05:35 PM
Post: #16
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
I tutaj mam kolejny zgrzyt, bo ja lubię Vargasa, podobają mi się jego walki i twierdzę, że choć oczywiście sędziowie mu nie przeszkadzają, to też przesadnie nie pomagają. Walkę z Josesito Lopezem moim zdaniem wygrał, z Allakhverdevem mogła iść spokojnie w obie strony, a ja z tego co pamiętam miałem minimalnie Vargasa lub remis. Nie widziałem jego pojedynku z Novikovem, ale też raczej wygrał zasłużenie z tego co czytałem. Oczywiście, nie zasłużył jeszcze na walkę z Pacquaio, ale widać, że Filipińćzyk chyba kolekcjonuje pasy mistrzowskie. Gdybym miał wskazać komu dałbym większe szanse z Mannym - Vargasowi czy Algieriemu? Zdecydowanie temu drugiemu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2014, 05:58 PM
Post: #17
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Vargas nie ma pasa w junior półśredniej chyba, że bierzemy pod uwagę podpasiec WBA world.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2014, 06:27 PM
Post: #18
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
No ja uważam WBA world za pełnoprawny pas, choć faktycznie jest on nr 2 w tej organizacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2014, 07:30 PM
Post: #19
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
To czy WBA World jest pasem pełnoprawnym zależy od tego, czy jest w danej dywizji mistrz WBA Super czy nie. W wadze junior półśredniej mistrzem WBA Super jest Garcia, a to oznacza, że pas Vargasa jest wart niewiele więcej niż pospolity pasek od spodni. Mówię, że niewiele więcej, bo jednak koszt takiego pasa to kilkaset dolarów, a takich pasków raczej nikt nie nosi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2014, 05:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2014 05:12 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #20
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri




Już tylko dwa tygodnie. Vargas i Pacquiao muszą wygrać swoje walki jeśli marzą o walce ze sobą Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości