Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gonzalez vs Yaegashi
03-09-2014, 02:16 PM
Post: #1
Gonzalez vs Yaegashi
Dla miłośników najniższych kategorii ( a wiem, że trochę takich jest na forum) zbliżający się pojedynek Romana Gonzaleza z Akirą Yaegashim ma wręcz kultowy charakter. Czy genialny Nikaraguańczyk po długim okresie czekania na title shota pokona walecznego i silnego Japończyka na jego terenie? Czy będzie to zwycięstwo przez nokaut? Czy można liczyć na uczciwe sędziowanie? To są pytania, na które poznamy odpowiedź za 2 dni.

Oprócz tego na gali w Tokio szereg innych ciekawych walk. W junior muszej w pierwszej obronie pasa WBC wystąpi rewelacyjny japoński małolat Naoya Inoye, a w muszej jego młodszy i chyba nie mniej utalentowany brat Takuma. W koguciej bardzo ciekawa konfrontacja Matsumoto vs Denkaosan. Wreszcie w średniej 5 występ mistrza olimpijskiego Muraty przeciwko solidnemu Adrianowi Luna Floresowi. Czy będzie piąte ko?

Chciałbym zapytać wszystkich zainteresowanych tą galą nie tylko o typy, ale także o streamy. Czy znacie jakieś japońskie, tajski lub inne dalekowschodnie? Ja liczę na rojadirecta z racji udziału Gonzaleza, ale wolałbym mieć jakąś alternatywę w zanadrzu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2014, 05:07 PM
Post: #2
RE: Gonzalez vs Yaegashi
Gonzalez wygra,myśle że dość przekonująco.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2014, 06:30 PM
Post: #3
RE: Gonzalez vs Yaegashi
Przeciwnicy Yaegashiego w kategorii muszej mi nie imponują, a przy tym nie wygrywał specjalnie przekonująco... Mimo to, moim zdaniem jest typem, który podnosi i obniża Swój poziom zależnie od klasy przeciwnika i oczekuję od niego walki życia. Ciekawy też jestem, czy da radę przetrwać pełen dystans. Z Eaglem Den Junlaphanem wytrzymał chyba 10 rund ze złamaną szczęką, ma niesamowite serce do walki...
Jeśli chodzi o streamy, na twitterze zawsze ktoś coś znajduje, w odwodzie mam też niji TV które zazwyczaj działa całkiem płynnie:
http://www.myniji.tv/

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2014, 07:00 PM
Post: #4
RE: Gonzalez vs Yaegashi
Gonzalez faworytem i powinien moim zdaniem wygrać dosyć pewnie. Liczę jednak na to, że Japończyk postawi bardzo twardy opór i napsuje krwi świetnemu Chocolatito. W sumie jestem ciekaw jak Akira i jego narożnik rozwiąże taktycznie ten pojedynek, bo kopać się z koniem nie ma sensu, choć i tak spodziewam się ognia w ringu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2014, 09:14 PM
Post: #5
RE: Gonzalez vs Yaegashi
Szkoda, że w pracy będę i się nie dam rady urwać... Mam nadzieję, że ktoś szybko wideo wstawi bez spoilerów.

Co do samej walki - faktycznie, trudno uwierzyć, że Akira przegra przed czasem, a z drugiej strony - że Gonzalez przed czasem nie wygra. Stawiam na poddanie Yeagashiego w końcowych rundach przez trenera, lub sędziego. Walka powinna być jednak w początkowych rundach wyrównana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2014, 08:53 AM
Post: #6
RE: Gonzalez vs Yaegashi
Ja też obstawiam zwycięstwo Gonzaleza przed czasem w końcowych rundach. Przy okazji warto też wspomnieć o innych walkach na szczycie wagi muszej w najbliższych dniach. W sobotę w Meksyku pojedynek Estrada - Segura o pasy WBA i WBO, a w środę w Tajlandii Amnat - Arroyo o pas IBF. Przy czym Estrada i Amnat to bokserzy co najmniej klasy Yaegashiego, a ich rywale też są niebezpieczni. Całościowo waga musza jest w tej chwili jednaąz najlepiej obsadzonych kategorii.

@Mastrangelo, dzięki za streama. Nie znałem go i miałem dotąd problemy z odbiorem walk na żywo z japońskich ringów.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2014, 06:29 PM
Post: #7
RE: Gonzalez vs Yaegashi
Gonzalez zastopował Akire w 9 rundzie i ponoć nie pozostawił złudzeń kto jest lepszy, dysponuje ktoś linkiem do nagrania tej walki ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2014, 06:52 PM
Post: #8
RE: Gonzalez vs Yaegashi
Ostatnia runda:

https://www.youtube.com/watch?v=2_anfXrjq50

Niestety nie widziałem jeszcze całej reszty, ale nadrobię. Wynik przewidziałem wyżej (TKO w końcowych rundach), ciekawy jestem, jak prezentował się Japończyk na początku walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2014, 07:47 PM
Post: #9
RE: Gonzalez vs Yaegashi
Walka bardzo jednostronna... Za każdy razem gdy Yaegashi miał dobry moment, wyprowadził ładną kombinację - Gonzalez przyjmował to bez problemu i odpowiadał ciosami które Japończyk za każdym razem dotkliwie odczuwał. Mimo wszystko Yaegashi i tak zrobił z tego dobrą walkę tą Swoją niesamowitą determinacją, ale widać było że jednak brak mu argumentów.
Polecam wszystkim ściągnięcie Niji TV na przyszłość, oglądałem z jakością równie dobrą jak DVD, bez jednego zacięcia przez całą galę.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2014, 03:10 AM
Post: #10
RE: Gonzalez vs Yaegashi
Gonzalez kolejny raz pokazał, że jest bokserem znacznie większego kalibru, niż zwykły, nawet dość solidny mistrz świata, jak Yaegashi. Będę czekał z niecierpliwością na jego kolejne walki w muszej, która w tej chwili stała się bardzo mocną kategorią. W najbliższych dniach dwie inne interesujące walki o mistrzowskie tytuły, czyli Estrada - Segura i Amnat - Arroyo, a oprócz tego w tej wadze boksują tacy pięściarze, jak Viloria, Mthalane, Reveco, Sosa, Ioka, Yodmongkol, Nawaphon. Sadzę, że niebawem w muszej pojawi się również rewelacyjny młody Naoya Inoue, który jest za duży, by długo utrzymać się w junior muszej. Jego pojedynek z Gonzalezem to dopiero byłby hit.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości