Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsi technicznie w poszczególnych kategoriach
27-08-2014, 01:43 PM
Post: #11
RE: Najlepsi technicznie w poszczególnych kategoriach
Perez, Solis lepsi technicznie od Władimira? Co do Haye'a pełna zgoda, technicznie Kliczce nie ustępuje...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 01:57 PM
Post: #12
RE: Najlepsi technicznie w poszczególnych kategoriach
Nie no Pereza to ja bym technikiem nie nazwał. Solisa może, ale parę kilogramów wcześniej. Haye'a nie wiem, może i nie ustępuje, ale na pewno nie jest lepszy. Dla mnie Władimir z całą dozą antypatii do niego, zasługuje w tym rankingu na nr 1. Wybitny nie jest wybitnym technikiem, ale moim zdaniem, w dzisiejszej wadze ciężkiej, gdzie główną zasadą jest siła razy ramię, nie ma lepszego od niego.

W półciężkiej, Chilemba faktycznie jest świetny technicznie. Ale jednak ja bardziej cenię Campillo. Nie wiem może tak troszkę z przyzwyczajenia, ale jak sobie przypomnę jak kłuł naszego Fonfarę to cenię jego umejętności jeszcze bardziej. Hopkins też jest świetny, ale zgadzam się z Hugo. Ile w tym umiejętności, a ile ringowego cwaniactwa, to tylko Bóg raczy wiedzieć.

Cruiser to tylko Usyk, ja tutaj nie widzę gościa, który pod względem technicznym choćby zbliżył się do niego. Zresztą to samo Postol. Źle się ogląda ich walki, dla mnie to trochę męczarnia, ale trudno nie docenić ich umiejętności.

W niższych kategoriach nie znam tak dokładnie zaplecza jak w tych najwyższych wagach, więc się nie wypowiem, ale nazwiska wyglądają ok. Trochę ten Gołovkin mi nie pasuję, ale jak myślę o jakimś zastępcy to nic mi do głowy nie przychodzi Smile

Ja bardzo cenię pd względem techniki Jessiego Vargasa, no ale to jeszcze nie jest ten najwyższy poziom. Swoją drogą Hugo, na którym miejscu byś go widział w swojej kategorii i za jak dobrego boksera go uważasz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 01:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2014 01:59 PM przez Pakman.)
Post: #13
RE: Najlepsi technicznie w poszczególnych kategoriach
Kubańczycy zawsze są dobrzy technicznie Tongue Solis jest lepszy, ale przez swoją nadwagę nie potrafi pokazać pełnego arsenału. W amatorce był naprawdę wirtuozem.

W średniej dałbym jeszcze Maravillę, który moim zdaniem co najmniej jest tak samo dobrze wyszkolony jak Gołowkin.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 02:48 PM
Post: #14
RE: Najlepsi technicznie w poszczególnych kategoriach
W cieżkiej nie można zapomnieć o Powietknie, który w moim odczuciu ma lepszą technikę niż Perez. W cruiser podoba mi się sposób boksowania Ilungi Makabu. W walce z Kuczerem wyglądał momentami bardzo lekko i swobodnie wypuszczał kombinacje. Co do Campillo to zgadzam się. Pamiętam jak byłem nim oczarowany w walce z Cloudem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 04:20 PM
Post: #15
RE: Najlepsi technicznie w poszczególnych kategoriach
@Kubala

Co do Vargasa, to jest to trudny bokser do rozszyfrowania i oceny. Panuje dość powszechne przekonanie, że to jest faworyt sędziów, który wiele walk wygrał niesłusznie. Coś z prawdy na pewno w takiej opinii jest. Jednak z drugiej strony można Vargasa ocenić jako bardzo niewygodnego rywala dla większości bokserów. O ile w ataku nie błyszczy, to ma bardzo dobrą obronę i trudno go czysto trafić. Na pewno jego boks nigdy nie wzbudzi zachwytu kibiców, ale skuteczności nie można mu odmówić.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości