Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kell Brook kontra Amir Khan
23-08-2014, 01:15 PM
Post: #1
Kell Brook kontra Amir Khan
http://www.bokser.org/content/2014/08/23.../index.jsp

Eddie Hearn poinformował, że Amir Khan (29-3, 19 KO) i Kell Brook (33-0, 22 KO) prawdopodobnie wystąpią 6 grudnia na gali w Sheffield Arena. Jeżeli obaj wygrają swoje walki, w maju zmierzą się w bezpośrednim pojedynku.

Jak widzicie tą walkę? Moim zdaniem faworytem jest mistrz IBF, który pewnie znokałtuje Amira.

[Obrazek: Sugar-Ray-Robinson-vs.-Kid-Gavilan.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2014, 01:57 PM
Post: #2
RE: Kell Brook kontra Amir Khan
Hoho, gdzie tam do maja. Ciężko powiedzieć jak to będzie wyglądało za rok. Jak rozumiem Amir przed tym 6 grudnia walczyć nie będzie -> najpierw długa przerwa przed Colazzo, teraz długa przerwa po nim.
Brook zakasował sporą ilość ludzi walką z Brookiem i ringowym IQ. Ale Khan wg mnie zrobił to samo z Collazo gdzie zaprezentował się badzo, bardzo dobrze.
Myślę, że ten grudzień odpowie nam na pytanie, czy to Khan jest taki dobry (a myślę, że tak) czy Collazo tak spitolił sprawę. O Brooka byłbym spokojniejszy.

Na chwilę obecną faworytem wydaje się Brook - naturalny półśredni, w dobrej aktywności.
Khan tak naprawdę zaczął się uczyć boksu od nowa pod nowym trenerem - może wyjdzie z tego jakaś bomba, albo jakiś kapiszon Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2014, 06:59 PM
Post: #3
RE: Kell Brook kontra Amir Khan
@Gogolius
Collazo jest stary, a do tego wchodził na ciosy Khana praktycznie bez defensywy, więc ta walka nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Jeżeli chodzi o pojedynek z Brookiem, dla mnie to duża niewiadoma. Stawiam 50 - 50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości