Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kell Brook kontra Amir Khan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://www.bokser.org/content/2014/08/23.../index.jsp

Eddie Hearn poinformował, że Amir Khan (29-3, 19 KO) i Kell Brook (33-0, 22 KO) prawdopodobnie wystąpią 6 grudnia na gali w Sheffield Arena. Jeżeli obaj wygrają swoje walki, w maju zmierzą się w bezpośrednim pojedynku.

Jak widzicie tą walkę? Moim zdaniem faworytem jest mistrz IBF, który pewnie znokałtuje Amira.
Hoho, gdzie tam do maja. Ciężko powiedzieć jak to będzie wyglądało za rok. Jak rozumiem Amir przed tym 6 grudnia walczyć nie będzie -> najpierw długa przerwa przed Colazzo, teraz długa przerwa po nim.
Brook zakasował sporą ilość ludzi walką z Brookiem i ringowym IQ. Ale Khan wg mnie zrobił to samo z Collazo gdzie zaprezentował się badzo, bardzo dobrze.
Myślę, że ten grudzień odpowie nam na pytanie, czy to Khan jest taki dobry (a myślę, że tak) czy Collazo tak spitolił sprawę. O Brooka byłbym spokojniejszy.

Na chwilę obecną faworytem wydaje się Brook - naturalny półśredni, w dobrej aktywności.
Khan tak naprawdę zaczął się uczyć boksu od nowa pod nowym trenerem - może wyjdzie z tego jakaś bomba, albo jakiś kapiszon Wink
@Gogolius
Collazo jest stary, a do tego wchodził na ciosy Khana praktycznie bez defensywy, więc ta walka nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Jeżeli chodzi o pojedynek z Brookiem, dla mnie to duża niewiadoma. Stawiam 50 - 50
Przekierowanie