Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hopkins vs Kovalev
04-11-2014, 04:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2014 04:48 PM przez Krzych.)
Post: #31
RE: Hopkins vs Kovalev
Ja liczę na Bernarda, ale postawić na nikogo nie mogę, bo jest za dużo pytań. Walki Hopkinsa z Cloudem, Muratem i Shumenovem nie są wyznacznikiem jego możliwości w starciach z absolutnie najlepszymi, bo tej trójce do takich daleko, a Kovalev to już w ogóle z nikim nie walczył, więc wysnuwanie jakichkolwiek wniosków co do jego szans z Hopkinsem na podstawie poprzednich walk to nieporozumienie, bo Sergiej na oczy nawet nie widział kogoś kto byłby choć w połowie tak dobry jak Bernard. Wszystko się okaże ósmego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2014, 05:10 PM
Post: #32
RE: Hopkins vs Kovalev
A Hopkins nigdy nie walczył z tak silnym i mocnobijącym zawodnikiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2014, 06:56 PM
Post: #33
RE: Hopkins vs Kovalev
Roy Jones Jr miał kowadło w średniej.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2014, 07:45 PM
Post: #34
RE: Hopkins vs Kovalev
Wydaje mi się że Rusek mocniej bije niż średni Roy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2014, 11:54 PM
Post: #35
RE: Hopkins vs Kovalev
Ja bym akurat postawił na Hopkinsa, ale tylko u buka - jego kurs jest 3-4x wyższy niż na Siergieja Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2014, 11:58 PM
Post: #36
RE: Hopkins vs Kovalev
Gogolius
No widzę, że moja nauka nie idzie w las Big Grin Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 03:06 AM
Post: #37
RE: Hopkins vs Kovalev
(04-11-2014 04:46 PM)Krzych napisał(a):  Ja liczę na Bernarda, ale postawić na nikogo nie mogę, bo jest za dużo pytań. Walki Hopkinsa z Cloudem, Muratem i Shumenovem nie są wyznacznikiem jego możliwości w starciach z absolutnie najlepszymi, bo tej trójce do takich daleko,.
Hopkins z Cloudem, Shumenowem i Muratem się poprostu bawił,moim zdaniem nie wkładał w te pojedynki w pełni swoich umiejętności,walczył na 70 % i nawet kilku Amerykańskich ekspertów tak twierdzi, ja dodam od siebie że B-Hop jakby walczył na maksa z Beibutem ,posłałby go na deski, Bernard rozpracował Sergeya od A-do - Z,czuję poprostu i jestem bardzo spokojny,o Hopkinsa,Ciekawe jak to będzie z kondycją Kovaleva który w swojej karierze nie walczył dłużej niż 7 rund,myśle że w pierwszych 6 rundach nie złapie B-Hopa, i powoli się poprostu wystrzela,,,
z kim sparował Kowalew?Przeoczylem tą informację, ,,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 05:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2014 05:46 PM przez Sander.)
Post: #38
RE: Hopkins vs Kovalev
Hopkins już tyle czasu oszukuje biologiczny zegar, że ciężko przewidzieć co się może wydarzyć. Dawno Bernard nie walczył z tak silnym, młodym i niebezpiecznym przeciwnikiem. Rosjanin nawet bez tak rażącej siły ciosu, to byłby wciąż bardzo dobry i klasowy pięściarz. Kowaliow lubuje się w walce na dystans, co średnio "podoba" się Hopkinsowi. "Kosmita" lubi gdy rywal podchodzi blisko, może wówczas korzystać z całego zastępu sprytnych, często nieczystych zagrań, sztuczek których nauczył się przez te wszystkie lata. Możemu tutaj zobaczyć wszystko, od czasówki na Hopkinsie, po jego wygraną na punkty, po lekcji boksu udzielonej młodszemu przeciwnikowi. Jak będzie? Postawię na walkę bez wielkich emocji i fajerwerków. Pewne punktowe zwycięstwo Kowaliowa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 05:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2014 05:50 PM przez Gogolius.)
Post: #39
RE: Hopkins vs Kovalev
Hopkins przeanalizowal rywala bardzo dokladnie, ponoc dokopal sie nawet do nagran Kovaleva z amatorki (ciekawe czy ma walke z Boonem Tongue).

Kurde im blizej walki tym bardziej mi sie wydaje ze Kovalev bedzie wygladal jak Shumenov.

A pisior jeden wie jak bedzie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 08:42 PM
Post: #40
RE: Hopkins vs Kovalev
Tu faktycznie nie ma mądrego, każdy ma wprawdzie jakiś swój typ, ale pewności nie ma, choć im bliżej walki tym coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Siergiej poradzi sobie z Bernardem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości