Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moskwa 27.09.2014
01-08-2014, 11:22 AM
Post: #21
RE: Moskwa 27.09.2014
Swoja drogą to może to być duży krok w stronę unifikacji z Lebedevem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 12:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2014 12:07 PM przez Martin.)
Post: #22
RE: Moskwa 27.09.2014
(01-08-2014 11:13 AM)kubala1122331 napisał(a):  Martin
No to ok, niech Polsat puszcza wszystko co ma w otwartych kanałach, wtedy będzie uczciwie...

Niech puszczają na polsacie sport i polsacie sport extra, ale nie w ppv. Płacisz co miesiąc im abonament, więc powinieneś jako ich klient być doceniony. A oni tak: skoro płaci nam abonament to niech jeszcze drugi raz zapłaci i nazwijmy to sobie ppv...

(01-08-2014 11:13 AM)kubala1122331 napisał(a):  To jest już mój ostatni post na ten temat Martin. Wiesz, że bardzo cię lubię i szanuję i nie jest mi potrzebna jakaś kłótnia z tobą na forumku Smile

Spoko Kubala przecież wymieniamy tylko poglądy. A jak chcesz obejrzeć gran derbi to zapraszam do siebie Wink.


Co ma w sobie takiego Drozd, że Diablo ma się go aż tak obawiać? Wydaje mi się, że to raczej Drozd powinien się obawiać Włodarczyka. Tym bardziej po tym co zrobił Czakijewowi na jego zresztą terenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 12:10 PM
Post: #23
RE: Moskwa 27.09.2014
Ja najwięcej obaw mam z powodu stylu Diablo. Stylu, który nawet ze słabszymi rywalami nie pozwala prowadzić walki na punkty. Włodarczyk szczególnie w pierwszej fazie walki bije mało ciosów, jest sztywny, statyczny. W końcu znajdzie się ktoś, kto nie odda prowadzenia na punkty i nie da się złapać lewą ręką.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 12:33 PM
Post: #24
RE: Moskwa 27.09.2014
No właśnie to miałem na myśli pisząc, że wszystko jest na granicy. Co ma walka z Czakijewem do walki z Drozdem to ja też nie rozumiem. Przecież to są zupełnie inni zawodnicy, inne style. Jeden potrafi boksować inteligentnie a drugi jest po prostu kołkiem, takim bokserskim głupkiem. Tacy Włodarczykowi pasują najlepiej - przetrzymać pierwsze rundy a potem znokautować. Drozd jest tak niebezpieczny, bo potrafi boksować, a z takimi Włodarczyk radzi sobie najgorzej. Przygotowany kondycyjnie jak do Mastera i zdyscyplinowany taktycznie będzie najtrudniejszym przeciwnikiem dla Diablo od czasu walk z Cunninghamem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 12:52 PM
Post: #25
RE: Moskwa 27.09.2014
Mały offtop dotyczący PPV (przepraszam Sander) , PPV to dostęp do PRYWATNEJ imprezy, sam osobiście nie widzę nic złego w PPV. Taki jest świat, każdy chce zarabiać jak najwięcej. W czym tutaj mieć żal do operatora telewizyjnego? jeżeli nie chcesz oglądać gali w PPV nie wykupuj przecież to nie jest tak, że gala leci w Polsat Sport i na czas gali ten kanał jest niedostępny. Płacimy za poszczególne kanały a nie to co na nich leci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 01:16 PM
Post: #26
RE: Moskwa 27.09.2014
Tak jak @Sander i @Krzych piszą - to może być naprawdę trudna walka dla Włodarczyka, ze względu na styl Rosjanina. Drozd jest aktywny i dobrze przygotowany kondycyjnie. Potrafi boksować, jego technika stoi na wysokim poziomie. On jest w stanie ukraść pierwsze rundy Włodarczykowi, a w drugiej części nie oddać pola Polakowi.

Czakijew to inna historia, inny styl... Najgorzej Diablo wypada przeciwko bokserom, z Robinsonem wygrał nieznacznie, z Greenem przegrywał do momentu KO, Palacios raz powinien z nim wygrać, a za drugim razem dał bliską walkę. Tutaj jest pewna powtarzalność. Włodarczyk jest bardzo groźny i świetnie ułożony pod wieloma względami, ale posiada także słabsze strony.

Z drugiej strony na ile będzie stać Drozda na zdyscyplinowany boks? On ma jednak duże ciągoty do ofensywy. Wprawdzie teraz stara się bardziej boksować, a nie przełamywać rywali jak kilka lat temu, jednak ciągle w ataku czuje się najlepiej. Jeżeli podpali się w pierwszej części pojedynku, mocniej zaatakuje i spuchnie, to wtedy Włodarczyk może zrobić mu kuku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 03:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2014 03:15 PM przez Krzych.)
Post: #27
RE: Moskwa 27.09.2014
Gdyby walka z Czakijewem nie miała miejsca to może i bym się martwił o podpalenie się Drozda, ale po tym co się stało w walce Włodarczyk-Czakijew to już chyba wszyscy wiedzą, jak się z Włodarczykiem NIE walczy. Cała Rosja to wieSmile A przynajmniej jej bokserka część. Nie wiem co za debile musieliby otaczać Drozda i sam jakim musiałby być głupkiem żeby zrobić taki sam błąd jak Czakijew, mając podany na tacy wynik i konsekwencje takiego postępowania w walce z Włodarczykiem na przykładzie Czakijewa. Nie ma opcji. Każdy laik wie, że w walce z Włodarczykiem trzeba boksować inteligentnie. Nawet ktoś, kto nigdy nie oglądał boksu po obejrzeniu paru walk Diablo doszedłby do takiego wniosku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2014, 04:13 PM
Post: #28
RE: Moskwa 27.09.2014
Mam nadzieję, że obóz Diablo ma dobry plan na tę walkę. Będzie trudno w szczególności przez szybkość Rosjanina. Gdyby Krzyś nie był taki pasywny, nie miał bym obaw, ale to może skończyć sie utratą pasa, jeżeli będzie boksował statycznie. Sądzę, że jednak wygra przez TKO w końcowych rundach, bo kondycyjne raczej nie siądzie i w końcu rozpracuje Drozda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2014, 08:31 PM
Post: #29
RE: Moskwa 27.09.2014
Diablo w dzisiejszym magazynie Puncher miał stwierdzić, że nie wyjdzie do ringu za kasę jaką wynegocjował mu Werner. Żąda 30 tys $ więcej, Wasilewski ponoć ostro się zdziwił - nie oglądałem, słyszałem od znajomego Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2014, 09:26 PM
Post: #30
RE: Moskwa 27.09.2014
Mnie niestety po 5 minutach skutecznie odrzucił od telewizora Paweł Wójcik, który kompletnie nie nadaje się do prowadzenie studia czy programóm typu Puncher. A teraz żałuję. Jeśli to prawda, to widać, że Krzysiek idzie tropem swoich kolegów ze stajni. Jeśli kaska nie będzie na poziomie najlepszych gwiazd w USA on do ringu nie wyjdzie. Ja rozumiem pieniądze, ale jak on będzie czekał na lepszą finansowo ofertę, to już chyba może ogłosić zakończenie kariery. Żałośne są te nasze gwiazdeczki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości