Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alexander Povetkin vs Manuel Charr
29-05-2014, 06:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2014 02:40 PM przez BMH.)
Post: #1
Wink Alexander Povetkin vs Manuel Charr
[Obrazek: povetkin-charr%20%286%29.JPG]




Cisza na forum, a przeciez ta walka to jedna z ciekawszych potyczek w HW.Smile Povetkin wraca pod poraze z Kliczko, a Charr ktorego "unikaja" wszyscy czolowi ciezcy, wkoncu doprosil sie o konkretnego przeciwnika.
Z jednej strony cieszy mnie, ze komedia pod tytulem Manuel Charr, skonczy sie jutro jak klasyczny dramat. Z drugiej jednak strony dobra brechta byla z tego Charra, wiec moze byc nawet tak, ze gdy bedzie w ringu bardzo dostawal to bedzie mi go szczerze zal.
Na tej samej gali zobaczymy jeszcze Czakijeva, a jego rywalem bedzie mocno bijacym Silgado z Kolumbii.

Cala rozpisaka boxrec:
http://boxrec.com/show_display.php?show_id=691857

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2014, 06:40 PM
Post: #2
RE: Alexander Povetkin vs Manuel Charr
Mam takie przeczucie że Sasza może nie mieć łatwo, znaczy inaczej to nie będzie jednostronne mordobicie...
Ciekaw jestem bardziej walki Czakijewa,Silgado przekroczył limit o 5kg...(z powodu braku czasu na przygotowania)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2014, 06:51 PM
Post: #3
RE: Alexander Povetkin vs Manuel Charr
Tak, Silgado waży 95kg ale jak się dowiedział dzień przed ważeniem to co miał zrobić.
Co do Charra, to BMH trochę za ostro mu pojechałeś - swój chłop, boks siłowy ale jakoś nigdy nie zrobił (chyba?) nic co by wskazywało na taką opinię. Mam do niego jakąś sympatię, ale może dlatego że jego walkę z Kliczko widziałem tuż przed obejrzeniem batalii Mormecka Tongue

A może to Twój drugi ulubieniec obok Marka Hucka?:>
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2014, 06:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2014 09:15 AM przez BMH.)
Post: #4
RE: Alexander Povetkin vs Manuel Charr
(29-05-2014 06:40 PM)Joker napisał(a):  Mam takie przeczucie że Sasza może nie mieć łatwo, znaczy inaczej to nie będzie jednostronne mordobicie...
Ciekaw jestem bardziej walki Czakijewa,Silgado przekroczył limit o 5kg...(z powodu braku czasu na przygotowania)

Nie wykluczam, ze Charr moze miec swoje, cale 2minuty.Tongue Spodziewam sie jednak lekcji boksu i czasowki na Manuelu. Charr to mi bardziej pasuje do Hollywood, niz do rownej walki z Sasha, ale jezeli da rade to dlaczego nie.. niech mnie zaskoczy.

O widzisz Joker, dzieki, ze mnie oswieciles. Nawet nie wiedzialem, ze Kolumbijczyk mial taka nadwage. Sam jego wybor wydal mi sie dosyc ryzykowany.. teraz juz wiem dlaczego go wybrali.Confused Szkoda, bo optymalnie przygotowany Silgado moglby troche namieszac.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2014, 07:03 PM
Post: #5
RE: Alexander Povetkin vs Manuel Charr
Charr będzie ciężkim przeciwnikiem dla przereklamowanego według mnie Povetkina.
Typ:Poetkin UD po ciężkiej walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2014, 07:05 PM
Post: #6
RE: Alexander Povetkin vs Manuel Charr
(29-05-2014 06:51 PM)Gogolius napisał(a):  Co do Charra, to BMH trochę za ostro mu pojechałeś - swój chłop, boks siłowy ale jakoś nigdy nie zrobił (chyba?) nic co by wskazywało na taką opinię. Mam do niego jakąś sympatię, ale może dlatego że jego walkę z Kliczko widziałem tuż przed obejrzeniem batalii Mormecka Tongue

A może to Twój drugi ulubieniec obok Marka Hucka?:>

Jak taki wydzwiek mial moj post, to sorry. Nie chcialem jechac z Manuelem. Mnie po prostu smieszy ten facio. Te wszytskie tytuly ktorymi on sie obwiesil, te minki i wyzwania rzucane roznym fighterom.Smile Pozytywny gosc z niego. W ringu to ja go widzialem tylko raz, ale konferencje sledze uwaznie. Lubie go jako showmana, ale w ringu trzymam strone jego rywali.

Hucka, tak jak pisesz- nie lubie! Ale to kawal twardego skurwie*a. Jak mialbym opisac jego cala kariere, to byloby tam zdecydowanie wiecej plusow, niz minisow. Wole boks/walki prostego jak cep Hucka, niz np. Wlodarczyka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2014, 07:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2014 07:05 AM przez Martin.)
Post: #7
RE: Alexander Povetkin vs Manuel Charr
Powietkina czeka ciężka przeprawa. Charr to niewygodny rywal, spodziewam się twardej i zaciętej walki. Nie sądzę by Sasza miał go zabrać do szkoły czy coś w tym stylu. Tak jak pisał @TomaszX - zwycięstwo Rosjanina na punkty choć zwycięstwo Charra nie byłoby dla mnie sensacją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2014, 07:52 AM
Post: #8
RE: Alexander Povetkin vs Manuel Charr
Ja bede zaskoczony milo zaskoczony jak Charr ukradnie chocby jedna runde.Smile Wygrana Charra? Zdecydowanie wieksze szanse dawalem Maidanie na znokautowanie Mayweathera, niz daje Charrowi.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2014, 02:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2014 02:54 PM przez Krzych.)
Post: #9
RE: Alexander Povetkin vs Manuel Charr
Myślę, że Charr zawalczy w stylu Hucka. W sumie to jest to pewne bo on nie ma innego wyboru. Już prędzej uwierzę w prawdziwość słów Aruma niż w Charra boksującego z Povietkinem. Albo z kimkolwiek... Ciekawy jestem jak sobie Sasza z tym poradzi bo do tej pory w każdej sytuacji, w której przeciwnik wywiera presję przyjmował ciosy, był zraniony, a najczęściej lądował z głową miedzy kolanami. Na szczęście dla Povietkina Charrowi na pewno nie starczy kondycji na żaden dłuższy szturm. Obstawiam szaleństwo Charra przez kilka pierwszych rund i jego porażkę z wycieńczenia w końcowych rundach. O ile Povietkin jest w miarę przygotowany, bo on też sobie lubi spuchnąć po 4 rundach. Mimo wszystko obstawiam wygraną Povietkina w rundach 8-12. Nigdy w niego nie wierzyłem ale jednak z drugiej strony nie stoi Kliczko tylko Charr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2014, 03:40 PM
Post: #10
RE: Alexander Povetkin vs Manuel Charr
Panowie - głównie Ci posiadający Cyfrowy Polsat, na jakim kanale mogę pooglądać galę? powinna być na jakimś ruskim, o którym istnieniu nawet nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości