Ankieta: Czy bracia Kliczko zasługują na miejsca w Hall of Fame?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bracia Kliczko - Legendarni Bracia
10-01-2012, 03:50 PM
Post: #1
Bracia Kliczko - Legendarni Bracia
Film przedstawia krótką historię braci Kliczko. Chodzą pogłoski, że bracia nie znajdą się w bokserskim Hall of Fame, chciałem sprawdzić ile osób na forum zgadza się z tą opinią. Czy bracia Kliczko nigdy nie będą ''legendarnymi'' ?



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 03:53 PM
Post: #2
RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia
Dla mnie już są legendą.

[Obrazek: tumblr_mmbuiuixS81qaa8d1o1_500.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 03:55 PM
Post: #3
RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia
Zagłosowałem na tak, ale bardziej ze względu na starszego z braci, ponieważ dla mnie poprostu więcej osiągnął mimo, że nie zunifikował wszystkich tytułów jak Władmir, ale dawał dużo lepsze walki niż Władimir.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 04:15 PM
Post: #4
RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia
W hall of Fame na pewno się znajdą , pytanie jest tylko jak historia ich zapamięta . Ja obstawiam ,że będzie podobnie jak z Larrym Holmesem ,czyli nie za dobrze gdyż z szerokiej publiczności mało kto zna Larrego

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 09:33 PM
Post: #5
RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia
Uwielbiam tych gośći. Już są legendami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2012, 09:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2012 09:10 PM przez Jerome.)
Post: #6
RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia
Gdyby pytanie bylo rozdzielone na poszczegolnych braci to zaglosowalbym pozytywnie tylko na Vitalija gdyz Wladimir mial swoje upadki a Vitalij nie. Wiekszosc piesciarzy ma takie upadki jak mlodszy z braci ale gdy porownac go do starszego brata no to jest slabszy. Dodatkowo Vitalij rzadko przegrywa runde podczas walki a co dopiero walke. Dlatego tez odpowiedzialem nie. Bo obydwoje nie zasluguja. Vitalij? Tak..
I DLACZEGO TEN WATEK JEST W DZIALE Z FILMIKAMI?? jest filmik ale bardziej przeciez chodzi o ankiete wiec przenioslbym go do dzialu "bokserzy"

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2012, 09:40 PM
Post: #7
RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia
Dla mnie to Bracia są Legendą,są po prostu najlepsi w swoich czasach!!!
Mam jakieś tam wątpliwości co do Włada w kwestii jego wielkości All Time,ale Vit jestem o tym przekonany byłby wielki w każdych czasach,myślę że zarówno Joe Louis,Marciano jak i Ali,Frazier czy Holmes mieli by nie licho problem z rozmontowaniem starszego Brata.
Zaś Władek...no cóż myślę że dziś to trochę inny bokser niż ten co przegrywał z Sandersem czy co gorsza z Purritym,dziś to bokser który świetnie kamufluje swoją słabość,gość wie że nie ma stalowej szczęki,więc się nie pcha w wymiany,za to jego Jab to World Class bez dwóch zdań,więc mimo wszystko obstawiałbym że i on byłby w pierwszej lidze w każdych czasach.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2012, 08:57 AM
Post: #8
RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia
Można braciom wiele zarzucić (najczęściej słyszy się zarzut, że nie są tak efektowni jak np. czołówka lat 90), ale nie można zaprzeczyć, że zdominowali HW na lata. Przepaść pomiędzy nimi a resztą jest wielka jak Kanion Kolorado, jest to totalna deklasacja, czegoś takiego nie było nigdy wcześniej.
Ich tragedią, która niewątpliwie odbije się na ich notowaniach w zestawieniu ,,all time" jest fakt, że praktycznie wszystkich deklasują i tym samym nie są w stanie pokazać pełni swoich możliwości.
Gdybanie, jak by sobie poradził Vit i Wład w czasach np. Marciano czy Alego, jest bez sensu - brak możliwości weryfikacji wygłaszanych tez powoduje, że jest to czysta fantastyka, nie mająca dodatkowo znaczenia dla ich miejsca w historii.

@JEROME
Fakt faktem Wład zaliczył upadek, ale czy nie zaliczyli go inni wielcy tego sportu? W ostatecznym rozrachunku ja bym Włądkowi ten upadek zaliczył na plus (to znaczy nie sam upadek, ale to, w jakim stylu się po nim pozbierał)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2012, 07:31 PM
Post: #9
RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia
@Terminator2
No przeciez napisalem ze wiekszasc piesciarzy mialo taki upadek jak Wlad. Co nie widac?? Juz bardziej wyraznie nie bedzie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2012, 04:34 PM
Post: #10
RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia
Akurat w czasach Marciano to z Kliczkami musieliby chyba z drabiny walczyć...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości