Forum - BOKSER.ORG
Bracia Kliczko - Legendarni Bracia - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Ciekawe filmiki (/forum-30.html)
+--- Wątek: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia (/thread-188.html)

Strony: 1 2 3


Bracia Kliczko - Legendarni Bracia - AdamekFightPL - 10-01-2012 03:50 PM

Film przedstawia krótką historię braci Kliczko. Chodzą pogłoski, że bracia nie znajdą się w bokserskim Hall of Fame, chciałem sprawdzić ile osób na forum zgadza się z tą opinią. Czy bracia Kliczko nigdy nie będą ''legendarnymi'' ?






RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia - tomass50 - 10-01-2012 03:53 PM

Dla mnie już są legendą.


RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia - sowka - 10-01-2012 03:55 PM

Zagłosowałem na tak, ale bardziej ze względu na starszego z braci, ponieważ dla mnie poprostu więcej osiągnął mimo, że nie zunifikował wszystkich tytułów jak Władmir, ale dawał dużo lepsze walki niż Władimir.


RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia - szansepromotions - 10-01-2012 04:15 PM

W hall of Fame na pewno się znajdą , pytanie jest tylko jak historia ich zapamięta . Ja obstawiam ,że będzie podobnie jak z Larrym Holmesem ,czyli nie za dobrze gdyż z szerokiej publiczności mało kto zna Larrego


RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia - Crumb - 10-01-2012 09:33 PM

Uwielbiam tych gośći. Już są legendami.


RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia - Jerome - 11-01-2012 09:09 PM

Gdyby pytanie bylo rozdzielone na poszczegolnych braci to zaglosowalbym pozytywnie tylko na Vitalija gdyz Wladimir mial swoje upadki a Vitalij nie. Wiekszosc piesciarzy ma takie upadki jak mlodszy z braci ale gdy porownac go do starszego brata no to jest slabszy. Dodatkowo Vitalij rzadko przegrywa runde podczas walki a co dopiero walke. Dlatego tez odpowiedzialem nie. Bo obydwoje nie zasluguja. Vitalij? Tak..
I DLACZEGO TEN WATEK JEST W DZIALE Z FILMIKAMI?? jest filmik ale bardziej przeciez chodzi o ankiete wiec przenioslbym go do dzialu "bokserzy"


RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia - Zioło-Pale-Niebywale - 11-01-2012 09:40 PM

Dla mnie to Bracia są Legendą,są po prostu najlepsi w swoich czasach!!!
Mam jakieś tam wątpliwości co do Włada w kwestii jego wielkości All Time,ale Vit jestem o tym przekonany byłby wielki w każdych czasach,myślę że zarówno Joe Louis,Marciano jak i Ali,Frazier czy Holmes mieli by nie licho problem z rozmontowaniem starszego Brata.
Zaś Władek...no cóż myślę że dziś to trochę inny bokser niż ten co przegrywał z Sandersem czy co gorsza z Purritym,dziś to bokser który świetnie kamufluje swoją słabość,gość wie że nie ma stalowej szczęki,więc się nie pcha w wymiany,za to jego Jab to World Class bez dwóch zdań,więc mimo wszystko obstawiałbym że i on byłby w pierwszej lidze w każdych czasach.


RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia - Terminator2 - 17-01-2012 08:57 AM

Można braciom wiele zarzucić (najczęściej słyszy się zarzut, że nie są tak efektowni jak np. czołówka lat 90), ale nie można zaprzeczyć, że zdominowali HW na lata. Przepaść pomiędzy nimi a resztą jest wielka jak Kanion Kolorado, jest to totalna deklasacja, czegoś takiego nie było nigdy wcześniej.
Ich tragedią, która niewątpliwie odbije się na ich notowaniach w zestawieniu ,,all time" jest fakt, że praktycznie wszystkich deklasują i tym samym nie są w stanie pokazać pełni swoich możliwości.
Gdybanie, jak by sobie poradził Vit i Wład w czasach np. Marciano czy Alego, jest bez sensu - brak możliwości weryfikacji wygłaszanych tez powoduje, że jest to czysta fantastyka, nie mająca dodatkowo znaczenia dla ich miejsca w historii.

@JEROME
Fakt faktem Wład zaliczył upadek, ale czy nie zaliczyli go inni wielcy tego sportu? W ostatecznym rozrachunku ja bym Włądkowi ten upadek zaliczył na plus (to znaczy nie sam upadek, ale to, w jakim stylu się po nim pozbierał)


RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia - Jerome - 17-01-2012 07:31 PM

@Terminator2
No przeciez napisalem ze wiekszasc piesciarzy mialo taki upadek jak Wlad. Co nie widac?? Juz bardziej wyraznie nie bedzie.


RE: Bracia Kliczko - Legendarni Bracia - MrT - 25-02-2012 04:34 PM

Akurat w czasach Marciano to z Kliczkami musieliby chyba z drabiny walczyć...