Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014-05-03)
05-05-2014, 10:18 PM
Post: #31
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014-05-03)
Mayweather vs Maidana
1.9-10
2.9-10*
3.9-10
4.10-9*
5.9-10
6.10-9
7.10-9
8.9-10*
9.10-9
10.10-9
11.10-9
12.10-10*
---
115-114

Bliska walka, 115-113 w dwie strony wydaje mi się ok. Floyd jakiś niemrawy w tej walce, za to Maidana dał naprawdę wspaniałą walkę. Co do dyspozycji FMJ - nie była najwyższa, ale to nie żadna sensacja. Wiek + być może nie tak ciężki obóz jak przed Canelo. Za to Maidana pokazał kawał znakomitego boksu, muszę przyznać że nie doceniałem go.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2014, 07:56 PM
Post: #32
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014-05-03)
Zwycięstwo Mayweathera w tej walce może wypunktować albo ślepiec , albo bokserski „impotent”
Ci co punktowali zwycięstwo „mejłetera” powinni zająć się punktacją wrestlingu. Tam będzie im łatwiej ,bo poziom jest bardziej zbliżony do ich wiedzy na temat walk a i już przed walką powiedzą im kto wygrał.
Mayweather przegrał pierwsze 5 rund i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.
Nie ma też wątpliwości ,że przegrał co najmniej jedną rundę od 7-12 rundy.
A więc w najlepszym wypadku w tej walce może być remis.
Ale „eksperci” z forum widzą w tej walce to co chcą widzieć.
Siła sugestii i sympatia do Pana „Zero” [porażek] jest większa od obiektywizmu i własnego zdania.
Świadczy o tym przytaczanie punktacji „niby autorytetów”
Sugerowanie się punktacjami osób związanych z tym biznesem jest naiwnością i dziecinadą.
To środowisko chce mieć swego „konia pociągowego” i robi wszystko ,aby go mieć. Naciąganie wyniku na jego korzyść to niemal „obowiązek” tego środowiska.
Mitem jest, że Mayweather jest precyzyjny, ma dobrą obronę i daje dobre walki.
Walka Mayweathera z Maidaną była słaba ,bez emocji i na niskim poziomie.
Mayweather oparł obronę na „łokciu” i przetrzymywaniu ,a jego precyzję uderzania można porównać z precyzją pistoletu na kasztany Rozbójnika Rumcajsa. Czyli częściej nie trafiał niż trafiał.
Podsumowując.
Walka słaba, Mayweather wygwizdany przez widownię, Wyszedł do ringu w towarzystwie klaunów na czele z tym klaunem w kapeluszu. Jego rękawice świstały prując powietrze jak na filmie z Chuckiem Norrisem .Walkę przegrał zdecydowanie.

Tylko kasa się zgadza. [Ale nie w kieszeni Maidany ,bo tym razem to on robił za murzyna]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 10:24 AM
Post: #33
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014-05-03)
Ronnie Shield widzial walke jako niewielka wygrana Moneya, a dla JMM walka byla okoloremisowa 114-114 lub 115-113 Floyd).

Ja jeszcze czekam na karte Mastrangelo bo jej tu chyba jeszcze nie bylo, obstawiam jakies 118-110 Money Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 02:58 PM
Post: #34
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014-05-03)
Cytat:W jednym z tematów RSC napisał :Ja nie zajmuję się punktowaniem walk bo nie potrafię tego robić.

Nie potrafisz punktować walk - okey. Skąd więc, te teksty o impotentach itd, o tym, że Ci co wypunktowali wygrana Floydą są ślepcami itp? Ktoś podpowiedział Ci, że wygrał Maidana, czy nauczyłeś się punktować?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 06:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2014 07:37 PM przez RSC-2.)
Post: #35
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014-05-03)
@Sander
A co Cię tak dziwi?
Boks to nie szachy dlatego ocena wyniku jest dość płynna.
Remis jest dopuszczalny ,ale według mnie mejłeter tą walkę przegrał.
Natomiast zwycięstwo mejłetera może wytypować tylko Stevie Wonder.
Czy Ty widzisz w moim stwierdzeniu jakiś brak logiki i konsekwencji?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skupmy się teraz tylko na statystykach jednej rundy, bo cała walka jest dla was za trudna i nie do ogarnięcia. Niektórzy domagają się moich komputerowych wyliczeń więc proszę bardzo.

Chodzi o 2 rundę ,którą większość zgodnie typowała dla ‘mejłetera”
Wydaje mi się że Ci co tak typowali oglądali tą walkę na zacinającym się streamie przy prędkości łącza Internetowego 1 Mb/s
Ale wróćmy do 2 rundy.
Maidana zadał w tej rundzie 25 celnych ciosów
Floyd zadał jedynie 13
Floyd wyprowadził w powietrze 21 ciosów .
[To są statystyki, które każdy może sobie sprawdzić i na nich oprzeć swoją ocenę zamiast wygłaszać bezpodstawne opinie o wielkości Pana „Zero” [porażek]]
Maidana w tej 2 rundzie gonił go po ringu jak psa. Tylko w jednym starciu przy linach zadał mu na tułów 5 ciosów czystych jak łza.
Tony Weeks pomagał Floydowi jak mógł. Po każdym ataku Maidany zaraz było „stap,stap stap”, aby tylko w zwarciu nie zrobił mejłeterowi krzywdy. W czasie tej jednej rundy słowo „Stop” padło z ust arbitra aż 17 razy i zdecydowanie chroniło ‘mejłetera” przed ciosami w zwarciu przy linach.
Po walce przed ogłoszeniem oficjalnego werdyktu Andrzej Gmitruk zapytany o wynik walki odmówił podania swojej oceny ,bo jak później powiedział zdawał sobie sprawę ,że wynik sędziowski będzie inny niż jego ocena.
Po ogłoszeniu oficjalnego wyniku widownia w Las Vegas gwizdała jak przy największych wałkach w historii boksu,
No ale co tam Gmitruk czy inni kibice.
Przecież Wy wiecie najlepiej kto wygrał. Zresztą wiedzieliście to już przed walką podobnie jak sędziowie ,telewizja i mejłeter.

Karty wyników niektórych gości na tym forum to błazenada i dziecinada. Więcej powagi miał ten klaun przy wejściu mejłetera na ring niż niektórzy tu eksperci.
Panowie przenieście się na wrestling. To jest odpowiednia dla was dyscyplina. Boksem się nie zajmujcie, bo to Was przerasta.
The Undertaker byłby dla Was odpowiednim idolem bo Wy lubicie, aby było tak jak inni wam zasugerowali i z klapami na oczach to powielacie. Myślenie i własne zdanie jest dla Was zbyt trudne i ryzykowne.
-------------------------------------------------------------
W takim razie podaję swoją kartę, aby was zadowolić.
Maywether- Maidana
1. 10-8
2. 10-8
3. 10-8
4. 10-8
5. 10-8
6. 10-8
7. 10-8
8. 10-8
9. 10-8
10. 10-8
11. 10-8
12. 10-8
Wynik 120-96
Nie było nok[daunów]?
I co z tego?
W walce mejłetera nok[dauny] są niepotrzebne ,aby rundę wygrać 10-8

Teraz lepiej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 01:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2014 01:10 PM przez BMH.)
Post: #36
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014-05-03)
Dopiero dokladnie przejrzalem temat i co rzucilo sie w oczy... Martin, punktowal wygrana Floyda-Wow! Zaskoczenie, bo wlasnie z tego co pamietam preferowales raczej ofensywny/agresywny styl przy punktowaniu walk. W tej walce wygrana Maidany, ktory wiekszosc czasu siedzial na rywalu i uderzal dzikimi seriami jest do przyjacia(w zaleznosci od preferencji punktujacego). Tak wiec, cieszy ze walke widzielismy podobnie, a jednoczesnie jestem lekko zaskoczony, ze przy tak bliskiej walce wskazales wygrana Amerykanina, ktory byl dosc czesto spychany i meczony tymi wiatrakami "El Chino".Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 04:21 PM
Post: #37
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014-05-03)
@BMH
Ja za wiatraki rund nie przyznajeWink
Pisałem pod swoją punktacją, że równie dobrze rundy 3 i 4 można by dać Maidanie i wówczas FLoyd na mojej karcie zwycięzcą by nie był.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2014, 06:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2014 06:35 PM przez Sander.)
Post: #38
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014-05-03)
Mayweather vs Maidana, DRUGA KARTA
1.9-10
2.10-9
3.10-9*
4.9-10
5.9-10*
6.10-9
7.10-9
8.10-9*
9.10-9
10.10-9
11.10-9
12.10-9*
- - - - - - -
117 - 111 Mayweather

Karta identyczna jak ta pierwsza, zmieniłem tylko dwie"*".

@RSC
To mój ostatni post w Twoim kierunku.
Wczoraj rzucałaś się jak zarzynane prosię, mądrząc się na temat rundy drugiej. Pamiętasz prawda? Mówiłeś coś o tym, że jeśli zapisuję ją Floydowi, to muszę nie mieć pojęcia o boksie, albo pomyliłem walki, bokserów itp Posty zostały pousuwane, ale wiemy o co chodzi. Dziś obejrzałem ponownie, tak rundę drugą jak i całą walkę i powiem Ci tylko jedno : SZKODA KLAWIATURY NA TE TWOJE BZDURY.
Pozdrawiam.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2014, 06:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2014 06:57 PM przez BESTIA.)
Post: #39
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014-05-03)
Mayweather - Maidana
1. 9-10
Runda dla Maidany dziwi mnie że Floyd dał się wciągnąć w taką szarpaną walkę przy linach w której jest widocznie słabszy.Maidana kilkakrotnie może nawet specjalnie bił sierpowe w tył głowy.Mało ciosów z obu stron(czystych).
2. 10-9
Gdy walka toczy się na środku przewagę ma Money, Maidana stwarza zagrożenie tylko przy linach.
3. 10-9
Ciężka runda do oceny, IMHO Floyd trafiał wyraźniej oczywiście runda dla Floyda
4. 10-10
Nikt nie wypracował sobie choćby minimalnej przewagi wygrać tę rundę.
5. 9-10
Minuta machania rękoma a ani 1 ciosuWink, Maidana jakby trafiał więcej.
6. 10-9
Znów Floyd końcówka rundy wygrywa rundę.
7.10-9
8.9-10
9.10-9
10.10-9
11.10-9
12.10-9

Wynik 117-112 FMJ

Kostyra dał czaduTongue, od 6 rundy dominacja Floyda, tylko 8 rundy nie widziałem w HD.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 08:07 AM
Post: #40
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014-05-03)
@Sander.
Wytypuj jeszcze trzeci raz wynik pojedynku Mayweather-Maidana
Jak dobrze się postarasz to i 120-96 dla Floyda dasz radę.
Wierzę w twoje możliwości, tylko okulary załóż bardziej różowe.
Dalszą część postu napiszę Ci w offtopie bo „reed” zaraz by to skasował jako nie na temat.
On lubi, aby w temacie o punktacjach walk były tylko cyferki a już wszelka polemika na temat związany z wynikiem walki jest nie na temat.
No cóż. Widocznie takie ma zadanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości