Ankieta: Czy 4 walka Pacquiao - Marquez ma sens ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak 52.63% 10 52.63%
Nie, (bo Manny i tak wygra) 21.05% 4 21.05%
Ale to już było 26.32% 5 26.32%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juan Manuel "Dinamita" Marquez
29-11-2013, 02:04 PM
Post: #31
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
JMM obowiazkowym pretendentem dla Provodnikova.
Co sadzicie o tej sprawie? Juan wyjdzie jeszcze do ringu? Wyjdzie z Provodnikovem?
Ma jakies szanse?

Provodnikov to bokser idealny do zajechania 40-latka nawet jesli jest nim JMM - mimo wszystko w ten pojedynek nie wierze. JMM woli rewnaz z Bradleyem ( do ktorego z kolei Timowi sie nie pali) ew. skonczy kariere.

Z drugiej strony dziwna polityka federacji, ktora daje pierwsze miejsce w rankingu zawodnikowi po porazce (i to takiemu ktory moze skonczyc kariere w kazdej chwili).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2013, 03:02 PM
Post: #32
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Nie jestem fanem konfrontacji zawodnikow bliskich emerytury z takimi siekatorami jak Provodnikov. Bardziej odpowiada mi Timothy, bo mimo duzych umiejtnosci nie zrobi takiej krzywdy Marquezowi jak mogly Rosjanin. Z drugiej strony, nie jest wykluczone, ze Meksykanin znalazlaby sposob na dzielnego Ruslana.
Dla mnie wymarzone zakonczeniem kariery JMM, to wlasnie rewanz z Bradleyem(niezaleznie od wyniku, byleby walka byla taka, lub zblizona jak ich pierwszego spotkania), albo emerytura.

PS. Fajna ankieta powyzej, jestem zaskoczony taka mala wiara w Marqueza po III walce z Mannym, ktora u mnie na karcie wygral.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2013, 04:50 PM
Post: #33
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Patrzac na posty mysle ze sporo osob sugerowalo sie tym ze niewazne co sie dzialo w ringu i tak na pkt wygrywal Manny, a skoro JMM nie znokautowal go w trzech walkach tonie znoakautuje go w czwartej (pewnie predzej ludzie widzieliby KO na Meksykaninie niz odwrotnie).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2013, 07:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2013 07:07 PM przez Krzych.)
Post: #34
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Ja też nie wyobrażałem sobie KO na Pacquiao w wykonaniu Marqueza. Nawet będąc jego ogromnym fanem. Czwarta walka mnie martwiła bo JMM pokonał Manny'ego w III walce tak wyraźnie jak tylko było to możliwe w przypadku walki tych dwóch, bo to było czyściutkie 116-112, i nie miałem pojęcia co on jeszcze może zrobić więcej żeby dostać decyzję mimo odpowiednich "inwestycji" Aruma. A tu takie KO. Szok jak cholera. A jaka radość...

A co do walki z Provodnikovem to jakoś nie wierzę, że to się odbędzie. Do zyskania nic, do stracenia wszystko. Marquez poszuka rewanżu z Bradleyem a jak nie to odejdzie albo da jakąś pożegnalną walkę, której nie będzie się dało przegrać. Standardowo polecę walkę z Moralesem w Meksyku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 03:11 PM
Post: #35
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Marquez vs Brook w planach na marzec.

Teraz tylko trzymać kciuki, żeby wypaliło bo jest to mega zestawienia jak dla mnie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 04:06 PM
Post: #36
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Coooo??? Naprawde?
Prawdziwy 147 z krwi i kosci vs 135/pompowany 140?
Brook to wygra wysoko na punkty, jak wypunktowal na dystans szalonego Portera a z Marquezem poradzil sobie mniejszy od Kella Bradley to ja tu nie widze szans dla Dinamity. Zakladalbym opcje zajechania Brooka ale Marquez to dziadek, a Brook jest jeszcze przed swoim prime.
Wolalbym zobaczyc Marqueza z jakims Matthysse a nawet Garcia niz z Brookiem.

Choc ofc te walke bym obejrzal bo co Marquez to Marquez Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 09:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2014 09:12 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #37
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Marquez znokautował Pacquiao, potem dał wyrównanę walkę z topem - Bradley i wygrał z Alvarado.

Na papierze tylko wiek może pokonać Marqueza w tej walce Smile Juan to nie jest typowy półśredni, ale ostatnio trochę nabrał siły może pije sok z gumijagód.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 09:22 PM
Post: #38
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Heh, i znowu się zaczyna. Marquez każdą walką udowadnia, że jest absolutnym topem, będąc dziadkiem dwa razy pokonał Pacquiao, wtedy numer 2 P4P, raz go przeszkolił a raz znokautował, potem dał wyrównaną walkę z Bradleyem, zdominował Alvarado, ale jednak przegra wysoko na punkty z Brookiem. Nie wiem co on jeszcze musi zrobić żeby w końcu był należycie doceniany, chyba wyjść do zwycięzcy Hopkins-Kovalev i wygrać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 09:41 PM
Post: #39
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Marquez wygląda jak osobówka wśród tirów w welter.Moim faworytem Brook
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2014, 09:08 AM
Post: #40
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Krzych, tu chodzi po prostu o gabaryty. Bradley czy PacMan to ta sama polka co JMM. Brook jest od nich wszystkich duzo wiekszy. Jakby Marquez zszedl do 140 czy 135 to widzialbym go faworytem nawet z Matthysse czy Garcia. Takiego pompowanego Khana robi jak chce. To samo z Riosami czy Bronerami tego swiata.

Ale wieksze 147emki jak Brook, Porter czy Thurman sa faworytami bo go zajada fizycznie, sa duzo mlodsi a ciosy Marqueza beda splywac po nich jak po kaczce.

Jest po prostu pulap ktorego wg mnie JMM nie powinien przekraczac, zamiast zejsc z waga w dol. Ta sama sytuacja co z Floydem, ktory wymiata ale jakby mial przejsc do 160 funtow to moglby spokojnie przegrac z takim Morą.

Ja bede bardzo zdziwiony jesli Brook wykreci gorszy wynik niz Bradley.
Ale co do samej walki to przypomnialem sobie ze JMM chce pasa w piatej kategorii wagowej i tak go moga skusic na wyjazd do Anglii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości