Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jameel McCline vs Calvin Brock (2005-04-23)
18-04-2014, 04:14 PM
Post: #1
Jameel McCline vs Calvin Brock (2005-04-23)
Jameel McCline vs Calvin Brock

[Obrazek: Brock%206.jpg]
Data: 2005-04-23
Miejsce walki: Caesars Palace, Las Vegas, Nevada, USA
Stawka walki: - - - - - -
Sędzia ringowy: Joe Cortez
Sędzia punktowy 1: Bill Graham 93-97
Sędzia punktowy 2: Glenn Trowbridge 93-96
Sędzia punktowy 3: Carol Castellano 94-96
Link do nagrania: http://www.youtube.com/watch?v=7to_JRolP7g
O walce: Wracający po porażce z Chrisem Byrdem, Jameel McCline mierzył się z niepokonanym Calvinem Brockiem który trzy miesiące wcześniej zastopował w 3 rundzie Clifforda Etienne'a.
Bardzo fajna i dobra walka. Dużo efektownych ciosów, kilka wyrównanych rund i sporo zdrowia zostawionego w ringu z obydwu stron.
Początek w wykonaniu Brocka dobry lecz rundy 3, 4, 5 choć bardzo wyrównane to w komplecie na mojej karcie zapisane Jameelowi. Był w nich bardziej agresywny, wykorzystywał siłę fizyczną w klinczach i ustawiał tam Brocka jak chciał wyprowadzając sporo krótkich silnych ciosów. Brock przewagę osiągnął ponownie w końcówce, gdy McCline już osłabł. W 7 rundzie Jameel mógł wygrać 10-8 i kto wie czy nie "wygrać" sobie tym walki, lecz Calvin mimo nokdaunu zdołał przechylić szalę na swoją stronę i w tamtej odsłonie jednak był lepszy. Wynik 97 - 93 jak dla mnie trochę za wysoki, ale minimalna wygrana Brocka jak najbardziej do przyjęcia. Ciosy na tułów w wykonaniu McCline'a - swoją drogą dał naprawdę zajebistą walkę - w pierwszej połowie walki mogły imponować... Szacunek również dla Brocka który boksował z takim siłaczem odważnie i absolutnie się nie bał.

Jameel McCline vs Calvin Brock
1.9-10
2.9-10
3.10-9*
4.10-9*
5.10-9*
6.10-9
7.10-9 (nokdaun)
8.9-10
9.9-10
10.9-10*
- - - - - -
95 - 95 Remis

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2014, 06:18 PM
Post: #2
RE: Jameel McCline vs Calvin Brock (2005-04-23)
Kiedy widzialem ta walke pierwszy raz na oczy to bylo podczas domowki u znajomego, wiec towarzystwo bylo w podejrzanych stanach i nastrojach. Nie znalem jeszcze Brocka, ale McCline juz tak(generalnie to juz ta cala HW mnie nudzila). I teraz beka. Zalozylem sie z takim "jankiem" ktory przypadkowo byl na melanzu, ze McCline dojedzie Calvina... ten sie niechcial zakladac, ale wymusilem to na nim bo byla okazja wygrac dwie kraty piwa. Final kazdy zna.. Brock, wygral na punkty, a ja musialem albo sie rozliczyc, albo znow go "sterroryzowac" zeby sie zakladal. Na tej gali walczyl jeszcze Mosley i ktos tam(za ch*ja nie pamietam), wiec wyszedlem jeszcze na swoje.
Nie wiem dlaczego przez tyle lat nie odswiezylem sobie tej walki? Moze kiedys obadam ja raz jeszcze, bo moze faktycznie pamiec mi szwankuje i McCline dal rowna walke? Nie pamiatam nic z tej walki poza tym ze Brock wygral zasluzenie, i nie byla to tylko moja opinia ale tez innym zatrutych widzow przed tv.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 09:25 AM
Post: #3
RE: Jameel McCline vs Calvin Brock (2005-04-23)
W sumie, to sam 3 z 5 przyznanych Jameelowi rund zapisałem jako wyrównane więc gdybym miał się skłaniać ku wygranej jednego z nich, to byłby to Calvin Brock, ale wyszedł remis i tak zostawiam Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości