Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.01.2012 - Vazquez vs Diaz
09-01-2012, 06:32 PM
Post: #1
21.01.2012 - Vazquez vs Diaz
Mam nadzieję, że wreszcie dojdzie do tego pojedynku, bo trochę odwlekał się w czasie. Miguel Vazquez (ciekawy zawodnik, najbardziej niemeksykański z meksykańskich mistrzów) stanie do obrony pasa IBF w kategorii lekkiej, a jego przeciwnikiem będzie nieobliczalny Panamczyk Ameth Diaz (30(21ko)-10(7)).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-01-2012, 06:43 PM
Post: #2
RE: 21.01.2012 - Vazquez vs Diaz
Ile razy ta walka była przekładana? Myślę, że ok. 3-4.

Obawiam się, że raczej nie będzie transmisji live, ale może chociaż na niezawodnym YT się pojawi.
Co do najważniejszego, czyli oczywiście samej walki, stawiam na dość łatwe zwycięstwo Vazqueza. Diaz jest bardzo ograniczonym bokserem, pomimo dość dobrej siły uderzenia. Vazquez to mistrz defensywy, nie daje się łatwo trafić, świetnie kontruje, operuje jabem i... klinczuje.

Stawiam na UD dla Meksykanina, po bardzo jednostronnej walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-01-2012, 08:03 PM
Post: #3
RE: 21.01.2012 - Vazquez vs Diaz
Też stawiam na Vazqueza, szkoda że tak długo trzeba było czekać na ten pojedynek. Zdaje się, że Diaz trochę wyhamował karierę Meksykanina, bo Panamczyk to rywal nieatrakcyjny, a trzeba z nim walczyć. Są dużo ciekawsze opcje w lekkiej, a z takim Diazem ciężko będzie zarobić dobry pieniądz i sprzedać walkę. Chociaż wolę już Diaza, niż Zappavignę.

Co do samej walki, to myślę że Vazquez wygra przed czasem w drugiej części pojedynku. Mam nadzieję, że Diaz nie zrobi niespodzianki. Vazquez powinien to pewnie wygrać i poszukać większych walk. Chociaż z tym może być problem, bo Vazquez jest mało rozpoznawalny i niewygodny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-01-2012, 04:20 PM
Post: #4
RE: 21.01.2012 - Vazquez vs Diaz
No i skończyło się na bardzo jednostronnej walce Smile
Link do walki:
http://www.youtube.com/watch?v=3ZHPhtBqG0w
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości