Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Julio Cesar Chavez Jr
09-01-2012, 05:33 PM
Post: #1
Julio Cesar Chavez Jr
Bokser wokół którego ostatnio jest bardzo dużo szumu, powiedziałbym że aż za dużo. Cóż można o nim powiedzieć? Syn legendy, oczko w głowie Aruma i przyzwoity bokser. Zdobył mistrzostwo WBC w walce ze Zbikiem (kontrowersyjny werdykt), już raz udanie bronił tytułu.

Jest bardzo popularny wśród Meksykanów i zdaje się, że Bob Arum będzie chciał to wykorzystać co do ostatniego dolara. Do tego Junior posiada wsparcie federacji WBC, która dosyć przychylnie patrzy na karierę Chaveza (postanowienia ostatniej konwencji i ich "odkręcanie").

Cóż, Chavez Junior wzbudza wiele emocji... Jak myślicie jaka przyszłość stoi przed Chavezem? Czy okaże się tylko pompowanym, komercyjnym balonem, czy może pokaże coś więcej na zawodowych ringach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 05:51 PM
Post: #2
RE: Julio Cesar Chavez Jr
uuu.. wkladasz kij w morwisko kolego ;P

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 06:18 PM
Post: #3
RE: Julio Cesar Chavez Jr
Wiem, że Chavez Jr wzbudza raczej negatywne emocje (ja też nie jestem jego fanem), ale właśnie z tego powodu zasługuje na swój temat Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 06:26 PM
Post: #4
RE: Julio Cesar Chavez Jr
W takim razie wypowiedzialbym sie, ale wywala mnie z forum.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 06:44 PM
Post: #5
RE: Julio Cesar Chavez Jr
Zawsze można zrobić to tak, żeby nie być zbyt dosadnym, a swoje przekazać Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 07:03 PM
Post: #6
RE: Julio Cesar Chavez Jr
no to może... "Nie przepadam za owym pięściarzem" ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 01:08 PM
Post: #7
RE: Julio Cesar Chavez Jr
Nie lubię go z prostego powrotu, jakim jest strach i budowanie rekordu. Walka ze Zbikiem pokazała, że z mistrzem walcząc na remis, można wygrać. Oczywiście chodzi o pieniądze. Ale mam nadzieję, że Marco Antonio Rubio szybko usunie zero z jego bilansu.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2012, 11:53 PM
Post: #8
RE: Julio Cesar Chavez Jr
Klasą ojcu to on raczej nie dorównuje. I prawda jest taka, że wiele zawdzięcza nazwisku, może i nawet ten cały pasek. Gdyby przyjął wyzwanie od Martineza to zyskałby szacunek kibiców, a w czeluści bokserskiego niebytu nie spadłby. Jest młody, nawet po porażce z dobrym zawodnikiem mógłby jeszcze się odbudować i powrócić silniejszy, znów być mistrzem. A tak jest mistrzem zupełnie nieszanowanym z plecami w WBC.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2012, 10:50 AM
Post: #9
RE: Julio Cesar Chavez Jr
Jeden plus dla niego, że podjął rękawicę rzuconą przez Rubio, który jak mało kto na tę walkę zasługuje. Oby tylko nie odniósł jakiejś kontuzji podczas przygotowań, bo mu się to nieraz już zdarzałoWink

Uwierzę w to wszystko, jak zobaczę, że wychodzą do ringu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2012, 11:55 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2012 11:56 AM przez redd.)
Post: #10
RE: Julio Cesar Chavez Jr
181 funtów w dniu walki, Alex Ariza powinien dostać co najmniej nominację do NoblaWink
Nie wiem czy ma większy sens duszenie wagi do limitu średniej, w końcu może odbić mu się to czkawką.
Chociaż z drugiej strony przewaga siły fizycznej nad przeciwnikami w średniej jest olbrzymia i jest największą zaletą juniora.
W super średniej to dalej byłby duży zawodnik, nawet w półciężkiej do najmniejszych by nie należał.
Mam nadzieję, że nie zakontraktują mu na następną walkę Margarito. W ringu zobaczymy 163 funty Margarito i 183 Chaveza...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości