Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rankingi - Heavyweight
10-04-2016, 01:38 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2016 01:41 AM przez Terminator.)
Post: #171
RE: Rankingi - Heavyweight
1. Anthony Joshua (+4)
2. Deontay Wilder (-1)
3. Tyson Fury (-1)
4. Wladimir Kliczko (-1)
5. Alexander Powetkin (-1)
6. Luis Ortiz
7. David Haye
8. Joseph Parker (+2)
9. Bryant Jannings
10. Charles Martin (-2)

Nie inaczej, Joshua na 1 miejscu, co z tego, że jest z 4-5 bokserów z lepszym resume, walić to. Dla mnie Antek na dzień dzisiejszy to najlepszy ciężki i widzę go w roli faworyta z każdym jednym bokserem.
2 miejsce dla Wildera, który jeszcze bardziej zyskał w moich oczach po tym jak jego rywale potwierdzili swoja klasę wygrywając walki z dobrymi i bardziej faworyzowanymi zawodnikami
Ortiz niby gładko wygrał z Thompsonem ale jakoś nie zaimponował mi swoją postawą, dlatego nadal pozostaje za Povietkinem
Charles Martin mimo dzisiejszej klapy pozostaje jeszcze top10, bo mimo wszystko nie sadzę aby był gorszy od Browna czy Puleva i innych

Rezerwowa 10, kolejność raczej przypadkowa:

Kubrat Pulev
Lucas Browne
Malik Scott
Carlos Takam
Vyacheslav Glazkov
Johann Duhaupas
Artur Szpilka
Dillian Whyte
Erkan Teper
Bermane Stiverne

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2016, 01:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2016 01:50 AM przez Wietnam.)
Post: #172
RE: Rankingi - Heavyweight
A Andy Ruiz i Breazeale? na pewno nie na top 10, ale
na rezerwie powinni u ciebie być przynajmniej, .Whyte ? Nie zasługuje jeszcze na drugą 10tke, za dwie dobre rundy z Joshuą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2016, 02:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2016 02:22 AM przez Terminator.)
Post: #173
RE: Rankingi - Heavyweight
Ruiz jakby najpierw pokonał swoją nadwagę to z pewnością miałby swoje miejsce, poprzednim razem miałem go na liście ponieważ robiłem ją świeżo po jego wygranej nad Zumbano.
Breazeale rozważałem, gdybym powiększył ranking o jeszcze miejsce to on by się na nim znalazł.
Dillian Whyte może i dałem go trochę na wyrost, bo kogo on takiego pokonał ale z drugiej strony nie sądzę aby był na przegranej pozycji w konfrontacji z którymkolwiek z bokserów, którzy znaleźli się wraz z nim w 2 dziesiątce.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2016, 02:21 PM
Post: #174
RE: Rankingi - Heavyweight
Ranking Waga Ciężka 10.04.2016r.

#1 Tyson Fury
Chcesz być najlepszy to pokonaj najlepszego.
Fury wygraną z Kliczko udowodnił, że jest świetnym bokserem. Potrafi zmieniać pozycję, trzymać się taktyki i posiada jak na swoje warunki niesamowitą "lekkość".

#2 Władimir Kliczko
Wieloletni dominator, który wydawał się być poza zasięgiem reszty bokserów.
Porażka z Furym pokazała, że Władek potrafi walczyć tylko w jednym stylu (ale za to zabójczo skutecznym na niższych bokserów).

#3 Deontay Wilder
Tak jak kolega wyżej wspomniał akcje Wildera znacznie wzrosły w ostatnich dniach mimo, iż nie stoczył żadnej walki. Okazało się, że Molina jak i Duhaupas nie należą do 3 ligi bokserów. Najbliższy przeciwnik Povetkin (w przypadku wygranej Bronze Bombera) będzie ostatecznym dowodem na to, że Wilder to nie jest byle kto.

#4 Anthony Joshua
Wczorajsza walka z Martinem pokazała, że Joshua to bestia w ringu. Potrafi mocno uderzyć ale również przetrwać kryzys (walka z Whitem). Ciekawi mnie jeszcze jego kondycja na dłuższym dystansie. Pytanie tylko czy ktoś z nim wytrzyma tyle?

#5 Luis Ortiz
Podobnie jak Joshua, Kubańczyk to człowiek demolka. Zmiótł z ringu Jenningsa do którego nawet Władek nie mógł się dobrać. W ostatniej walce pokonał starego weterana Thompsona. Miejmy nadzieje, że po walce z Ustinovem rzeczywiście dostanie szanse z Furym/Kliczko

#6 Aleksander Povetkin
Rosyjski Povetkin to mały czołg. Myślę, że każdego podobnego do siebie wzrostem zawodnika jest w stanie pokonać przed czasem. Niestety z Panami powyżej nie ma co szukać, bo najpewniej zostałby przez nich rozbity.

#7 Kubrat Pulev
Pulev to zawodnik, który jest bardzo nudny ale jednocześnie skuteczny. Ma wiele dobrych nazwisk na rozkładzie. Niestety jest dość waciany, więc Panów powyżej raczej nie utrzyma na dystans.

#8 Joseph Parker
Parker to mega talent. Posiada mocny cios i bardzo dynamiczny styl boksowania. Teraz przyjdzie dla niego czas weryfikacji w postaci silnego Kameruńczyka - Takama. Myślę, że Takam postawi mu się ale mimo to polegnie w końcowych rundach.

#9 Bryant Jennings
Jennings pomimo ostatnich dwóch porażek to nadal czołówka. Świetna obrona, atletyczność i żelazna kondycja nadal są w stanie pozwolić mu na wygrane z czołówką.

#10 David Haye
Miejsce dane bardziej ze względu na dotychczasowe osiągnięcia. Ostatnia walka nic nam o Haye'u nie powiedziała. Następna z pewnością też nie

==
Pozostałe miejsca (losowa kolejność)
Scott, Takam, Teper, Duhaupas, Stiverne, Chisora, Browne, Thompson, Martin, Glazkov

Boli brak jakiegokolwiek Polaka w TOP #20
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2016, 07:37 PM
Post: #175
Bug RE: Rankingi - Heavyweight
1. Joshua
2. Fury
3. Kliczko
4. Powietkin
5. Ortiz & Haye
6.
7. Wilder & Parker
8.
9. Jennings
10. Szpilka

Ja widzę to tak. Nie mogę tylko zdecydować się co do zestawienia Ortiz & Haye i Wilder & Parker. Ze Szpilką może lekko przesadziłem, ale walką z Dzikusem zrobił na mnie dobre wrażenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 11:12 PM
Post: #176
RE: Rankingi - Heavyweight
Mała aktualizacja

1. Anthony Joshua
2. Deontay Wilder
3. Tyson Fury
4. Wladimir Kliczko
5. Luis Ortiz (+1)
6. David Haye (+1)
7. Alexander Powetkin (-2)
8. Joseph Parker
9. Kubrat Pulev (N)
10. Bryant Jannings (-1)

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 11:27 PM
Post: #177
RE: Rankingi - Heavyweight
Terminator, po takiej walce u Ciebie Haye plus 1? Nie wierzę. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 12:02 AM
Post: #178
RE: Rankingi - Heavyweight
Haye awansował kosztem koksującego Powietkina. Sasza odcięty od meldonium to już nie bedzie ten Sasza, który przełamywał Takama i robił sobie przez prawie cały dystans worek treningowy z Wacha, pewnie zaczną powracać koszmary w postaci kryzysów kondycyjnych jakie miewał wczesnej w walkach z Huckiem i Czagajew. Tak wiec w takich okolicznościach David Haye dla mnie lepszym bokserem.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 07:29 PM
Post: #179
RE: Rankingi - Heavyweight
Mój ranking:

1. Tyson Fury
2. Deontay Wilder
3. Luis Ortiz
4. Wladimir Kliczko
5. Aleksander Powietkin
6. David Haye
7. Anthony Joshua
8. Joseph Parker
9. Kubrat Pulev
10. Carlos Takam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2016, 08:43 PM
Post: #180
RE: Rankingi - Heavyweight
Po wycofaniu się Fury'ego z walki z Kliczką mój aktualny ranking HW wyglada nastepująco:

1. vacat
2. Władimir Kliczko
3. Anthony Joshua
4. Aleksander Powietkin
5. Deontay Wilder
6. Luis Ortiz
7. Tyson Fury
8. David Haye
9. Joseph Parker
10. Erkan Teper

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości