Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steave Cunningham vs Amir Mansour
01-04-2014, 04:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2014 04:54 PM przez Krzych.)
Post: #11
RE: Steave Cunningham vs Amir Mansour
(01-04-2014 04:47 PM)BMH napisał(a):  Fizyczna przewaga Amira, jest jedynie w sile i wadze... zasieg i wzrost dla USS. Mansour to taki zbity knypek.

No tak, ja mówię o sile i wadze, niczym innym. Fury przecież nie wygrał zasięgiem i wzrostem tylko wagą. Są takie sytuacje kiedy dysproporcja jest po prostu za duża. Ale Amir to nie jest jakiś wielkolud, tu się raczej coś takiego nie wydarzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2014, 12:41 PM
Post: #12
RE: Steave Cunningham vs Amir Mansour
Mansour wniósł na skalę 222,5
funta, czyli 100,9 kilograma. W
formie był również "USS", który
ważąc 206 funtów - 93,4 kg,
tylko nieznacznie przekroczył
limit dywizji junior ciężkiej.
Szykuje sie dobra walka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2014, 12:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2014 12:58 PM przez BMH.)
Post: #13
RE: Steave Cunningham vs Amir Mansour
(04-04-2014 12:41 PM)Joker napisał(a):  Szykuje sie dobra walka Smile

Pelna zgoda.

Cunningham-Mansour




Jeden i drugi wyglada na swietnie przygotowanego, ale sylwetka USS, to jest dla mnie kosmos.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2014, 01:38 PM
Post: #14
RE: Steave Cunningham vs Amir Mansour
Cunninggham go wypyka;d
Leci gdzieś to w tv? gdzie mogę to obejrzeć i o której?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2014, 02:15 PM
Post: #15
RE: Steave Cunningham vs Amir Mansour
Powiem szczerze, że bardzo podoba mi się ta walka. Waga ciężka ruszyła ostro, a to starcie to jedno z lepszych zestawień tego roku póki co w HW. Ciekawy jestem co zaprezentuje Mansour na tle tak dobrego boksera jak Cunningham i wreszcie na co stać USS w walce nie ze ścisłym topem, ale z szeroką czołówką. Ogólnie sądzę, że może to być walka podobna do tej Fury - USS. Sądzę, że z łatwością będzie punktował Mansoura Amerykanin, ale ten może trafić, będzie pozamiatane. Ja zdecydowanego faworyta nie widzę, choć moja sympatia kieruje się w stronę Steve'a, lecz innej możliwości niż USS - PKT, bądź Mansour - KO, chyba nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2014, 04:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2014 04:17 AM przez BMH.)
Post: #16
RE: Steave Cunningham vs Amir Mansour
Wszystko sie moze zdarzyc.. strzelam ze bedzie szok i USS wygra czasowka, mimo iz na nokaut to zdecydownie wieksze szanse daje Amirowi(70-30), na punkty 55-45 CunnTongue Niech wygra lepszy, jestem bezstronny.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2014, 06:24 AM
Post: #17
RE: Steave Cunningham vs Amir Mansour
A więc Cunn na punkty. Nie widziałem walki, ale po werdykcie mogę przypuszczać, że walka wyglądała dokładnie jak przypuszczałem, z tym, że USS nie dał się trafić i gładko wypunktował Mansoura.
Amira można wreszcie skreślić oficjalnie z listy prospektów. Ciekawe co dalej z Cunnem. Gość nie boi się wyzwań i kto wie, kto będzie jego następnym rywalem. Na razie jestem pozytywnie zaskoczony jego dokonaniami w HW.
Ciekawa też walka Stevensa. Widziałem tylko trzy rundy, bo musiałem uciekać, ale olbrzymią przewagę miał Johnson i sądziłem, że spokojnie wygra. Jednak dał się znokautować. Teraz patrzę, że wyraźnie prowadził na punkty, czyli obraz za wiele nie mógł się zmienić. Mnie to zwycięstwo ucieszyło, mam go w dublu u buka, ale chyba pokazało, że ze Stevensa to typowy średniak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2014, 08:16 AM
Post: #18
RE: Steave Cunningham vs Amir Mansour
Cunn sie nie dawal trafiac, ale na dechach lezal Tongue
Walki tez nie widzialem, ale opis zacheca do nadrobienia. USS jest spoko, niech walczy i zarabia na corke.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2014, 08:21 AM
Post: #19
RE: Steave Cunningham vs Amir Mansour
@kubala
A kiedy 41-letni Mansour był na liście prospektów?

Walka na prawdę godna polecenia. Zwroty akcji, zero nudy. Mansour strzelał cepami, które mogły urwać głowę Cunninghamowi ten jednak obronę ma na światowym poziomie. I też zastanawiam się jak to jest z tą szczęką Cunninghama. Po takich ciosach jakie przyjął w 5 rundzie nie jeden nawet z twardszą szczęką by się poddał. A on wstał, walczył dalej i wygrał w dodatku miał Mansoura ''na deskach'' w 10 rundzie. Ten gość ma a lot of heart. Zresztą obaj mają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2014, 12:08 PM
Post: #20
RE: Steave Cunningham vs Amir Mansour
Muszę obejrzeć tą walkę, Steve to jest kozak w chuj.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości