Ankieta: Jak zakończy się pojedynek ?
Fonfara przez KO/TKO/DQ
Fonfara przez decyzję
remis
Stevenson przez KO/TKO/DQ
Stevenson przez decyzję
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stevenson vs Fonfara
25-05-2014, 10:50 AM
Post: #81
RE: Stevenson vs Fonfara
Dobra, teraz na chłodno. Fonfara miał swoje momenty, ale ogólnie zbierał tęgie lanie. W 9 rundzie wiadomo było blisko, ale czegoś zabrakło... może kondycji, której brakowało wcale nie mniej Stevensonowi, ale on trochę odżył w ostatnich 3 rundach... a myślałem, że teraz będzie już z górki coś jak w walce Włodarczyk Czakijew. Teraz pewnie czeka nas walka Fonfara-Kowaliow... chociaż mam nadzieje, że Andrzej stoczy jeszcze jakąś ''lekką'' walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2014, 10:57 AM
Post: #82
RE: Stevenson vs Fonfara
Kowaliow ciężka sprawa. Na pewno Rusek jest wolniejszy i bardziej statyczny od Supermana, ale dysponuje mocniejszym uderzeniem. Ogromną zagadką jest dla mnie kondycja Kowaliowa. Koleś nigdy nie walczył dłużej niż 8 rund, a Rosjanie nie słyną z żelaznych płuc, czego świetnym przykładem są Czakijew i Powietkin. Tak czy siak na razie niech Andrzej do niego nie startuje. Może jakaś walka w Polsce wreszcie ? Głażewski/Miszkiń mógłby być dobrym wstępem dla Fonfary na polski rynek. Bardzo chciałbym zobaczyć walkę z Chadem Dawsonem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2014, 12:49 PM
Post: #83
RE: Stevenson vs Fonfara
@Pakman
Głażewski?Miszkin? po takiej walce ze Stevensonem? moim zdaniem poniżej poziomu takiego Campillo schodzić nie powinien. A co do walki z Dawsonem to nie radzę... ciężko byłoby z nim wygrać na pkt. Ten gość jest bardziej nie wygodny niż Hopkins a moim zdaniem jest nawet od niego lepszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2014, 12:56 PM
Post: #84
RE: Stevenson vs Fonfara
Dawson jest już mocno rozbity i past. Walka byłaby podobna do Campillo czyli pykanie w wykonaniu Dawsona aż do otrzymania pierwszej bomby.


Walka z Głażewskim bądź Miszkiniem mogłaby być ciekawa dla Polsatu. Obydwaj to "weterani" tej stacji i jeśli Fonfara chciałby zacząć walczyć w Polsce to któryś z nich na początek nie byłby złym wyborem. Jeśli kasa za mała, to może Kostecki ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2014, 01:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2014 01:31 PM przez Sander.)
Post: #85
RE: Stevenson vs Fonfara
Jak zobaczyłem nokdaun w pierwszej rundzie, to od razu widmo kompromitacji stanęło mi przed oczami. Na szczęście Andrzej pokazał charakter, serce i dał zajebistą walkę temu zabijace.

Przetrwać pełen dystans, rzucić na deski i pozostawić po sobie tak dobre wrażenie w walce ze Stevensonem - szacun.
Wielu skazywało Andrzeja na pożarcie, pięć - sześć rund i miało być po nim. Jestem naprawdę zbudowany jego postawą, tym co pokazał i pełen szacunku dla niego.

Andrzej sporo przyjął, ale po walce wcale nie wyglądał źle - obrona przed ciosami na górę naprawdę wyglądała o wiele lepiej. Ciosy na tułów jakie Fonfara przyjmował była straszliwe, ale Polak zdołał to przetrwać i pokazał się bardzo fajnie. Sam Stevenson też sporo przyjął i kończył walkę bardzo zmęczony. Świetna walka, świetny Fonfara - oby więcej takich walk z udziałem Polaków.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2014, 01:13 PM
Post: #86
RE: Stevenson vs Fonfara
Taki bum jak Głażewski byłby dobry na przetarcie, potem walka z kimś z TOP 15/20 i powrót do gry o najwyższą stawkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2014, 01:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2014 01:24 PM przez Gogolius.)
Post: #87
RE: Stevenson vs Fonfara
Pakman, ranking ładny ale dla mnie topka bez Laszczyka to nie topka Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2014, 03:00 PM
Post: #88
RE: Stevenson vs Fonfara
@Pakman
Dawson mocno rozbity? chodzi Ci o ten farciarski cios w walce ze Stevensonem? z Wardem był trupem przez zbijanie wagi do super średniej, pamiętajmy, że ten gość dwie walki temu pokonał samego Hopkinsa... cały czas twierdze i będę tkwił w przekonaniu, że Dawson może jeszcze sporo namieszać w LHW...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2014, 03:57 PM
Post: #89
RE: Stevenson vs Fonfara
Pewnie, że Dawson nie jest jeszcze skończony. Najpierw podjął głupią decyzję o walce z Wardem w super średniej a potem dał się złapać Stevensonowi. Takie dwie walki nie czynią z nikogo rozbitka bo w tych walkach przecież wcale dużo nie przyjął. Rozbity to jest Arce, ale na pewno nie Dawson. On jeszcze wróci a z jakim skutkiem przekonamy się niedługo. Ja myślę, że jeszcze dużo może zdziałać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2014, 05:07 PM
Post: #90
RE: Stevenson vs Fonfara
Jeśli chodzi o Fonfarę - ja nie widzę żadnych postępów jeśli chodzi o obronę, jest pod tym względem wciąż dość fatalnie i myślę, że już większej poprawy nie będzie. Sztywny, pasywna garda, no jest słabo. Trzeba się chyba przyzwyczaić do myśli, że Kubańczykami to my nie jesteśmy, nie mamy kocich ruchów i trzeba bazować na innych atutach, czyli przede wszystkim kondycja, przygotowanie fizyczne.

I tym właśnie Fonfara mi zaimponował, zwłaszcza, że brakuje mi tego u polskich sportowców jako takich - zajebiste przygotowanie fizyczne + oczywiście serce do walki, twardość mentalna, ale bez fundamentu w postaci kondycji, siły fizycznej to się kończy jak Szpilka czy Świerzbiński. W takich kopaczach zawsze mnie wkurzało - no ja rozumiem, że inni mogą być lepsi technicznie, ale że prawie wszyscy są też silniejsi, wytrzymalsi, szybsi?

Fonfara ma zadatki na bycie mistrzem typu Arturo Gatti, wirtuozem nie jest i nie będzie, ale przecież wirtuozów ostatnio na pęczki, a Gattich jakby mniej Wink

Swoją drogą, to strach pomyśleć co by było gdyby walkę sędziował jakiś aptekarz, na ringu angielskim mogliby nie wyjść poza pierwszą rundę i byłoby "Fonfara bum" Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości