Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do moderatorów - nie do dyskusji
24-03-2014, 07:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2014 07:14 PM przez RSC-2.)
Post: #21
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
@Sander
To nie ja szukam problemów.
Napisałeś wcześniej że : @BMH długo mu cierpliwie tłumaczył jak ma poprawnie korzystać z forum (nie cytować wypowiedzi razem z obrazkami np) i ogólnie starał się mu pomóc tu udnaleźć
I to jest właśnie problem tego forum ,którego Ty będąc w stadzie nie zauważasz.
A kim jest ten osobnik że uzurpuje sobie prawo do ustawiania innych i dawania wskazówek jak zachowywać się na forum?
Kogo on reprezentuje że daje innym wytyczne i szantażuje ich, że jeżeli się nie dostosujesz to nikt z tobą nie będzie gadał?
Od tego chyba są moderatorzy i regulamin ,a nie samozwańczy policjant pilnujący tu porządku pod swoje widziemisie i ustawiający każdego kto chce na tym forum pisać.
Mnie też na samym początku próbował ustawić ,ale szybko dostał kontrę i szybko się wycofał. Było to jeszcze ,gdy wynikła sprawa PeterManfredo i próbował wpłynąć na moje zdanie na temat tego usera.
Ale szybko przekonał się ,że na moje poglądy i sposób bycia na tym forum nie będzie miał żadnego wpływu bo ja ma daleko w doopie jaką kto ma aktywność na forum i ile ma punkcików w reputacji i jakie miejsce zajmuje na tym forum. Ja jeżeli będę miał powody to bez oporów przejadę się nawet po naczelny,, a co dopiero po trzyliterowcu piszącym jedynie głupoty. Taki mam charakter i zasady.

I jeszcze raz Ci powtarzam. To nie jest użalanie się nad copem.
To jest poruszanie problemu tego forum który bardzo jaskrawo pokazał się przy okazji copa.
Podobnie cięgłem temat z PeterManfredo.
Tam był bardzo podobny przypadek.
Grupa zaszczuła jednostkę wymyślając sobie przewinienie które według własnego uznania uznali za powód do banowania . Tam też nie zadziałał regulamin i zasady forum pilnowane przez moderatora. Tam także „tłum” dyktował warunki.

@Martin

Coraz mniej mi zależy na pisaniu na tym forum o boksie.
Tu są sami „eksperci” a ja jestem przeciętnym kibicem boksu.
A wiec mógłbym być wyśmiany że nie zauważam jaki Rigo jest szybki i jaką Maywether ma fantastyczną obronę.
Poniżano tu już kogoś za to że w rankingu chyba Wildera postawił za wysoko.
Jeżeli coś się zmieni to może i ja zmienię zdanie.
Na razie piszę na forum bokserskim dla „niedzielnych kibicówCzyli jakby powiedział Marek Niedźwiecki "Jestem w poczekalni"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-03-2014, 07:25 PM
Post: #22
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
"Mnie też na samym początku próbował ustawić ,ale szybko dostał kontrę i szybko się wycofał."

Sam nie wiem kto jest bardziej skarcony.. ja, czy Mayweather.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-03-2014, 07:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2014 07:55 PM przez redd.)
Post: #23
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
Kolejna porcja legend RSC-2 o działalności gestapo na tym forum. A ja powtórzę swoje pytanie z wczoraj:
Gdzie byłeś ze swoimi łzawymi historiami, gdy rzekomo kamieniowaliśmy copa?
Gdzie byłeś ze swoimi łzawymi historiami, gdy rzekomo kamieniowaliśmy Manfredo?

Po prostu czekałeś na to jak sprawy się rozstrzygną by móc przyjąć pozę "ostatniego sprawiedliwego" i potrollować przez kilka następnych dni "jak to strzelają do dzieci, kobiet i starców z karabinu zwanego banem".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-03-2014, 08:59 PM
Post: #24
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
@redd
Ja swoje posty skierowałem bezpośrednio do Sandra i Martina.
Nie prowadzę z Tobą polemiki, bo nie zająłeś stanowiska w kluczowych pytaniach jakie zadawałem moderatorom.
Choćby to dlaczego posty PeterManfredo nie zostały usunięte a posty copa usunięto.
Dlaczego ban nastąpił na wniosek „głównej”


Ale pomimo tego odpowiem Ci na Twoje pytania.
Dyskusję z copem śledziłem i jego wypowiedzi czytałem na bieżąco.
Nie wtrącałem się ,bo wiedziałem ,że cop jest na tyle inteligentny ,że bez problemu poradzi sobie z amatorami i nie dopuści po doświadczeniu z „głównej” aby dać się złapać
Nie spodziewałem się ,że zamkniecie mu usta bez powodów i w stylu jak robiła to inkwizycja.
Obecnie jestem mądrzejszy o to doświadczenie i zdaję sobie sprawę ,że każdy mój wpis może być ostatnim na tym forum a potem gdy nie będę miał możliwości obrony zacznie się festiwal pomówień oszczerstw, dyskredytacji i wymyślania rzeczy nieprawdziwych, usuwając wcześniej posty ,aby nie było możliwości weryfikacji. itp.
Tak jak robiono to w dwóch poprzednich sytuacjach, choć nie w każdym przypadku usuwano posty bo w tym pierwszym przypadku nie były one dowodem bo ban wymyślono za przewinienia nie związane z forum.
Gdzie byłem gdy kamienowaliście ?
Nie pamiętam , ale chyba w pracy.
A czy to gdzie ja wtedy byłem ma jakieś znaczenie dla metod tu stosowanych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-03-2014, 09:02 PM
Post: #25
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
Już nie przesadzaj , jeżeli nie jesteś copem to nikt Cię nie zbanuje .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-03-2014, 09:09 PM
Post: #26
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
RSC-2
,Nie wtrącałem się ,bo
wiedziałem ,że cop jest na tyle
inteligentny ,że bez problemu
poradzi sobie z amatorami'
*
Używanie mądrych słów nie świadczy o mądrości...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-03-2014, 09:16 PM
Post: #27
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
?????????????????

Nie wiem co napisać
I dobrze bo może czas zakończyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-04-2014, 08:12 PM
Post: #28
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
@BESTIA

Pytanie

Czy jeżeli będziesz miał chwilę wolnego czasu to mógłbyś zdjąć mi ten punkcik w reputacji?

[Takie pytanie i zarazem prośba]

Dziękuję.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Panowie.

Proszę Was nie róbcie mi na złość z tymi punktami w reputacji bo już nie mam odwagi prosić BESTII o kasowanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-04-2014, 08:16 PM
Post: #29
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
Zasłużyłeś RSC-2 punkt Ci się należy jak psu miska Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-04-2014, 08:31 PM
Post: #30
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
@ Joker.

Ty robisz mi to celowo.

Czyżbym miał w przeszłości z Tobą zatarg na forum?
Muszę to sprawdzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości