Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chisora-Fury II
30-11-2014, 11:14 AM
Post: #321
RE: Chisora-Fury II
W czasie walki obydwaj w głowie obliczali sobie ile wpłynie im na konto po odjęciu podatków.

Pusta hala pod koniec pojedynku świadczy ,że kibice kapnęli się o co chodzi w tej walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2014, 12:22 PM
Post: #322
RE: Chisora-Fury II
RSC-2
A że słabo idzie im liczenie doliczyć się nie mogli. Strasznie nudna walka, nawet sędzia nie mógł zmotywować ich do ciekawszej walki. Widzieliście kiedyś w mma, lub innych organizacjach takie walki??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2014, 12:25 PM
Post: #323
RE: Chisora-Fury II
@BESTIA

Oglądasz mma?



A Pudzianowskiego też?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2014, 12:29 PM
Post: #324
RE: Chisora-Fury II
Cóż, to Chisora nie podołał tej nocy. Fury zrobił swoje, zastopował jednego z najtwardszych do niedawna bokserów w ciężkiej, dominował od początku do końca wygrywając wszystkie rundy. Dereck jest już rozbity, ociężały, kompletnie bez życia wyglądał. Kostyra tak się nabijał z Fury'ego i Chisory porównując ich do Władimira, czyżby zapomniał jak zajebiste widowiska z Powietkinem czy dawniej z Ibragimovem dawał Kliczko? Przy tych pojedynkach to walka Fury vs Chisora była ringową wojną.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2014, 12:33 PM
Post: #325
RE: Chisora-Fury II
RSC-2
Pudziana nie oglądam od pojedynku z Bobem Sappemm, mma oglądam tylko gdy są jakieś hitowe walki.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2014, 12:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2014 12:41 PM przez RSC-2.)
Post: #326
RE: Chisora-Fury II
Czisora tego wieczoru nie miała ochoty na walkę.

Oglągać KSW to nic złego.
Podobnie jak Royal Rumble
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2014, 12:45 PM
Post: #327
RE: Chisora-Fury II
@BESTIA

Jak w MMA walczą dwaj stójkowicze to na ogół masz dopiero popis zachowawczej walki. Cały czas skaczą i kopią się po nogach. Boją się decydować na ciosy, bo w takich rękawicach kontra to nie żart.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2014, 12:47 PM
Post: #328
RE: Chisora-Fury II
Co do Eubank vs Saunders

Ja za to miałem właśnie 116-113 dla Eubanka, ale bodajże 3 rundy które mu zapisałem mógłbym spokojnie dać dla Saundersa, więc oficjalny werdykt mnie nie drażni.

Saunders mocno zaczął, ale w drugiej połowie walki wyraźnie siadł. Eubank mocno chaotyczny, polował na pojedyńcze ciosy, dobre przygotowanie kondycyjnie pozwoliło mu zbliżyć wynik, ale kontrowersji na pewno nie ma. Przeciętny pojedynek, spodziewałem się nieco więcej.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2014, 01:28 PM
Post: #329
RE: Chisora-Fury II
Fury w okresie minionych 3-4 lat dokonał gigantycznego postępu w zakresie techniki. Ma bardzo dobry jab, a teraz dorzucił do tego świetnie wyćwiczoną walkę z odwrotnej pozycji i boczne ustawienie a la Hopkins. Pamiętam, jak walczył z Roganem z odwrotnej pozycji i był w głębokiej defensywie przez kilka rund, to odbierałem to jako pajacowanie. A on się uczył, no i się nauczył. Do tego nauczył się też wieszania w zwarciu od Władimira i bezwzględnie to stosuje. Jak takie 120 kg zawiśnie rywalowi na barkach, to bardzo szybko odbiera mu kondycję. Na dziś dzień Fury jest jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie bokserów w HW i najwyższa pora to dostrzec.

A poza tym lubię go, bo wnosi sporo kolorytu do ringu. To wczorajsze schowanie ręki za plecami było najlepsze z całej gali.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2014, 03:12 PM
Post: #330
RE: Chisora-Fury II
Z kim byście teraz Chisorę zestawili? Ja widzę go w roli poważnego sprawdzianu dla Josepha Parkera.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości