Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chisora-Fury II
20-03-2014, 03:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2014 03:12 PM przez BMH.)
Post: #21
RE: Chisora-Fury II
Tez chcialbym wiedziec co sie tam stalo.Big Grin Zapewne dzis beda filmy hehe


Mam:




Nom, Fury jest najlepszym ciezkim na swiecie, rozjebal nawet... stol.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2014, 03:32 PM
Post: #22
RE: Chisora-Fury II
@Sander
Gdzie Ty na tym zdjęciu Fury'ego widzisz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2014, 03:51 PM
Post: #23
RE: Chisora-Fury II
Jesli Fury wygra z Chisora i bedzie oficjalnym pretendentem do Kiczki to bedzie to chyba bokser, ktory mial najtrudniejsza droge do walki o pas od bardzo dawna - niedawno BMH zwrocil uwage na trudna droge Adamka, ktora faktycznie robila wrazenie. Laepai, Wach, Pianeta - to nawet nie mowie. Nawet Pulev czy Stiverne jakos mega mocno sie nie gimnastykowali. Mysle ze Fury ma bardzo dobry resume wsrod obecnych top15HW a lepszy ma chyba tylko Chisora z tym ze on juz pretendentem byl a poza tym zaliczyl porazki z dwoma Brytyjczykami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2014, 04:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2014 05:11 PM przez Krzych.)
Post: #24
RE: Chisora-Fury II
Fury coraz bardziej traci kontrolę nad tym na co jest chory. Ma ciągłe wahania nastrojów. Jednego dnia jest spokojny, miły normalnie rozmawia z dziennikarzami i nie robi cyrków a drugiego dnia krzyczy, że jest najlepszy na planecie i niszczy stół na konferencji. Nie jestem w stanie powiedzieć co w nim siedzi, ale przejmuje to nad nim kontrolę w coraz większym stopniu.

Ale jak na moje to po prostu każdego ranka on, wujaszek Peter i Chambers rozstawiają sobie wigwam i palą fajkę pokoju Big Grin Albo i fajkę niepokoju, tak jak dzisiaj Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 09:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2014 11:43 PM przez BESTIA.)
Post: #25
RE: Chisora-Fury II
- Moja umowa z Frankiem Warrenem zakładała, że stoczę dwie walki, a potem przystąpię do rewanżu z Chisorą. Już wiem, że kwietniowa gala nie odbędzie się, bo są kłopoty z budżetem, ale ja i tak dostanę pieniądze wynikające z kontraktu. Zamiast tego chcę stoczyć nieoficjalną walkę z Carlosem Takamem - tłumaczy Brytyjczyk.

- Zrobimy to w moim gymie, bez publiczności, bez sędziów, bez kasków i w małych rękawicach. Przez ostatni rok stoczyłem za mało walk, taki sprawdzian bardzo mi się przyda. Takam to solidny zawodnik, a ja potrzebuję aktywności - twierdzi Fury.

Zawsze wydaje mi się, że on już nic głupszego nie może powiedzieć/zrobić ale jednak zawsze mnie zaskakuje...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2014, 05:59 PM
Post: #26
RE: Chisora-Fury II



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 12:43 PM
Post: #27
RE: Chisora-Fury II
Stawiam na Tysona, ale co będzie to się okaze. W każdym razie już mroze goolmany w lodowce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 12:46 PM
Post: #28
RE: Chisora-Fury II
Walka odwołona.
Fury kontuzja kręgosłupa.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 12:51 PM
Post: #29
RE: Chisora-Fury II
Heh, dopiero taki sam walek napisalem na konkurencji!Tongue

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 12:52 PM
Post: #30
RE: Chisora-Fury II
Kierwa. Tongue ja nie żartowałem.

wziąłem twoją wkręte za wiarygodne źródło Tongue

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości