Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chisora-Fury II
23-07-2014, 12:24 PM
Post: #121
RE: Chisora-Fury II
Tysona to mi zajebiście żal. Dwie tak duże walki mu przepadły, dwa ciężkie obozy i duże pieniądze do wyjęcia. Niesamowity pech.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 12:27 PM
Post: #122
RE: Chisora-Fury II
@Sander
Pech, albo Bóg czuwa nad tym głupkiem i drugi raz ochronił go od wpier*olu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 12:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2014 12:40 PM przez Krzych.)
Post: #123
RE: Chisora-Fury II
Raz na pewno, bo z Chisorą to już nie było aż tak pewne. Ale z Hayem było.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 12:51 PM
Post: #124
RE: Chisora-Fury II
@RedHawk
Myślisz, że Chisora pobiłby Fury'ego?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 03:09 PM
Post: #125
RE: Chisora-Fury II
Mnie zupełnie walka Fury-Ustinov nie kręci....choć faktycznie mogło być gorzej...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 04:28 PM
Post: #126
RE: Chisora-Fury II
@Sander
Nie wiem, widocznie Bóg tak uważał Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 05:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2014 05:25 PM przez Krzych.)
Post: #127
RE: Chisora-Fury II
Ustinov jest o tyle dobry, że nie będzie bicia cruisera i prawdopodobnie nie padnie zbyt szybko. Pytanie tylko, czy coś ugrać czy może wyjdzie dać się obić. Ale w sumie jakby miał dawać się obijać to zrobiłby to już z Tuą. Jego promotorem jest chyba z tego co pamiętam K2, więc tu chyba żadne podkładanie też nie wchodzi w grę. Widocznie jest przygotowany, bo jednak jakieś tam ratingi w tym HW ma i jakby wszyscy wiedzieli, że nie ma żadnych szans to pewnie by nie wyszedł. Klimat mu się udzielił z obozu ChisoryBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 03:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2014 03:11 PM przez Krzych.)
Post: #128
RE: Chisora-Fury II
"Być może Ustinov trenował do walki ze mą. Nie wiem przecież co działo się za kulisami. Nie wykluczone, że Chisora wcale nie miał zamiaru ze mną walczyć, a moje nazwisko zostało wykorzystane tylko do tego, aby sprzedać bilety na tę galę. Ustinov mógł trenować do walki z mną. Z tego co wiem to sparingpartner Mariusz Wach był obecny na sali treningowej praktycznie każdego dnia. Myślę, że to mógł być spisek przeciwko mnie. Myślę, że w ten spisek mogli być zaangażowani bracia Kliczko, ponieważ oni nie chcą ze mną walczyć i unikają takiej możliwości." - powiedzial Fury.

Chyba tylko jego umysł potrafi takie coś wymyślić. Aż mi się przypomina Amir Khan prowadzący "prywatne śledztwo" po swojej walce z Petersonem, gdy oskarżył jakiegoś "ciemno ubranego człowieka" o kontrolowanie kart sędziowskich, a okazało się, że to był supervisor WBABig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 05:27 PM
Post: #129
RE: Chisora-Fury II
Można się śmiać z teorii Fury'ego, a tymczasem Ustinov wnosi na wagę najmniej od bardzo dawna - bodajże 10 kilogramów mniej niż wniósł do Puleva.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 05:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2014 05:56 PM przez Krzych.)
Post: #130
RE: Chisora-Fury II
Obaj wyglądają tragicznie, ale jednak Ustinov w końcu chyba zaczął trenować. Już na konferencji prasowej odniosłem wrażenie, że jest jakiś "szczupły". No ale Ustinov w dużej mierze jest takim "bykiem" z natury, to raczej nie jest człowiek, który może osiągnąć 109 czy 108 kg jak Kliczko. Całkiem dobra walka się zapowiada, bo Tyson w formie na pewno nie jest a Ustinov wyszedł tu z formą życiaBig Grin Przygotowań i sparingów pod danego przeciwnika tym nie zastąpi, ale przynajmniej jest przygotowany. Może się okazać, że będzie ciekawiej niż wszyscy przypuszczają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości