Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie P4P moje top 15
19-03-2014, 06:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2014 06:38 PM przez Sander.)
Post: #21
RE: Polskie P4P moje top 15
Ja Adamka bym na to drugie miejsce to wstawił za Diablo. Fonfara i Masternak niczym nie przekonali szczególnym choć z drugiej strony forma Adamka pikuje już od kilku walk...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 01:02 PM
Post: #22
RE: Polskie P4P moje top 15
U progu 2015 roku zrobiłem podsumowanie ostatnich miesięcy wśród polskich bokserów i wyszedł mi taki ranking:

1. Fonfara
2. Masternak
3. Włodarczyk
4. Szpilka
5. Głowacki
6. Łaszczyk
7. Sulęcki
8. Janik
9. Wach
10. Cieślak
11. Szymański
12. Jonak
13. Maciec
14. Syrowatka
15. Rekowski

Wyrzuciłem zupełnie Adamka, Proksę, Kołodzieja - uważam ich za skończonych zawodników.
Ciekawe jak Wy widzicie obecnie polską czołówkę P4P i jak taki ranking będzie wyglądał za rok...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 11:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2015 11:37 PM przez Wietnam.)
Post: #23
RE: Polskie P4P moje top 15
1.Fonfara
2.Szpilka
3.Włodarczyk
4.Sulęcki
5.Masternak
6.Głowacki
7.Syrowatka
8.Janik
9.Wach
10.Szymański
11.Ćieślak
12.Jonak
13.Rekowski
14.Sołdra
15.Proksa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2015, 09:40 AM
Post: #24
RE: Polskie P4P moje top 15
@WP
Zastanawia mnie u Ciebie dość wysoka pozycja Syrowatki, ale przede wszystkim brak w 15-tce Łaszczyka. Pominąłeś go celowo czy Ci po prostu umknął ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2015, 10:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2015 10:05 AM przez Wietnam.)
Post: #25
RE: Polskie P4P moje top 15
pardon,, Kamil Łaszczyk, umknął mi z klawiatury, Łaszczyka wstawiam na 4 miejsce, przed Sulęckiego!!
Syrowatka, , miał niezły rok, jak na realia jego rywali, w bardzo łatwy sposób rozprawił się z Chudeckim, przede wszystkim Michał rozwija się systematycznie, pod wodzą najlepszego moim zdaniem Coach'a w Polsce, Andrzeja Gmitruka,myśle że sprawi na chodź troszkę radośći w przyszłośći,, , myśle że miejsce jest adekwatne, z tym co działo się w Polskim Boksie w zeszłym roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2016, 04:36 PM
Post: #26
RE: Polskie P4P moje top 15
Moje pierwsze polskie TOP 15:

1. Krzysztof Głowacki
2. Krzysztof Włodarczyk
3. Andrzej Fonfara
4. Mateusz Masternak
5. Artur Szpilka
6. Maciej Sulęcki
7. Michał Cieślak
8. Kamil Łaszczyk
9. Patryk Szymański
10. Andrzej Wawrzyk
11. Izu Ugonoh
12. Kamil Szeremeta
13. Dariusz Sęk
14. Michał Syrowatka
15. Paweł Stępień
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2016, 06:37 PM
Post: #27
RE: Polskie P4P moje top 15
Dlaczego nieaktywny od dawna i z zaledwie dwoma walkami na przetarcie Włodarczyk jest niżej niż Fonfara mający na rozkładzie Chaveza czy Cleverly'ego? : >
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2016, 10:32 PM
Post: #28
RE: Polskie P4P moje top 15
Chciałeś zapewne napisać, że jest wyżej niż niżej. Wink Z jednej strony trochę "za zasługi" - był mistrzem, i jak uważam nie przypadkowym. Z drugiej strony widzę w nim w dalszym ciągu wspaniały materiał na mistrza. Zaimponował mi w ostatniej walce - te jego ciosy - bomby z opóźnionym zapłonem - zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Fonfarze na dziś dzień daję mniejsze szanse na zdobycie pasa. Jeżeli chodzi o Włodarczyka to nikt w jego kategorii wagowej nie jest poza jego zasięgiem natomiast w kategorii wagowej Fonfary jest przynajmniej dwóch takich gości, z którymi Andrzejowi nie daję najmniejszych szans. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2016, 12:55 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2016 12:58 AM przez Terminator.)
Post: #29
RE: Polskie P4P moje top 15
Fonfara ma mniejsze mniejsze szanse na zdobycie pasa, wiec jest niżej od Włodarczyka? A gdyby w LHW 3 pasy nie należały do Kovaleva tylko były w posiadaniu czterech mistrzów a nie dwóch i o ich zdobycie byłoby dożo łatwiej to wtedy Fonfare uważałbyś za lepszego boksera od Włodarczyka???
Poza tym stawiasz wyżej boksera, który został wypunktowany do zera z Drozdem nad Fonfarą, który dał dobrą walkę ze Stevensonem - bokserem który zaliczany jest do szerokiej czołówki P4P i który z dziecinną łatwością odprawił obecnego mistrza CW?

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2016, 07:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2016 07:18 AM przez Gogolius.)
Post: #30
RE: Polskie P4P moje top 15
Podoba mi się ta analogia do Bellew Big Grin

Też myślę, że to nie Andrzeja wina że boksuje w mocniejszym limicie i ma trudniej o pas. To z resztą też świadczy o jego klasie, bo jest spokojnie zaliczany do top 5 LHW (a może i top3), natomiast Włodarczyk na chwilę obecną łapie się pod koniec pierwszej dziesiątki w "słabszej" kategorii.

Druga sprawa - podobały Ci się bomby Diablo z opóźnionym zapłonem - tyle że rywal to była trzecia liga bokserska. Ja już wolę brzydką (choć brzydka nie była) walkę z takim Chavezem czy Cleverlym niż jakieś rozjechanie journeymana.

Rozumiem argument "zasług" bo Diablo był mistrzem.
Natomiast to że "może nim być ponownie" to znów wychodzi z faktu, że boksuje w słabszej kategorii Wink


Na moje Andrzej to bokser porównywalny z Głowackim, szczerze gdybym mial ukladać taką listę przed pojedynkiem Głowacki - Cunnigham to właśnie Fonfara byłby moim liderem bo NAthan i Julio to więcej niż Marco Huck.
Teraz to się zmieniło, bo Steve to dobry skalp no i jest pas Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości