Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie P4P moje top 15
11-03-2014, 10:03 PM
Post: #11
RE: Polskie P4P moje top 15
1. Włodarczyk
2. Adamek
3. Fonfara
4. Masternak
5. Szpilka
6. Łaszczyk
7. Głowacki
8. Proksa
9. Kołodziej
10. Jonak

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2014, 08:03 PM
Post: #12
RE: Polskie P4P moje top 15
Pierwsze dwa miejsce to Włodarczyk i Adamek, w dowolnej kolejności. Resztę można już klasyfikować dowolnie, to nie ma większego znaczenia. Coś jak waga ciężka, jest Kliczko i reszta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2014, 10:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2014 12:42 AM przez kubala1122331.)
Post: #13
RE: Polskie P4P moje top 15
Trochę się namyślałem, ale coś jest. Często zdecydowały niuanse, nieraz chciałem dać boksera wyżej, bo umiejętnościami zasługuje, ale jednak po porażce bokser taki się kompletnie gubi i nie wie czego chce. Nie mogę takiego gościa postawić przed kolesiem, który cały czas jest aktywny, wie, czego chce i w sumie stara się do tego dążyć, mimo swoich ograniczeń.
Wygląda to tak:
1. Krzysztof Włodarczyk
2. Andrzej Fonfara
3. Tomasz Adamek
4. Krzysztof Głowacki
5. Łukasz Janik
6. Mateusz Maternak
7. Artur Szpilka
8. Kamil Łaszczyk
9. Paweł Kołodziej
10. Maciej Sulęcki
11. Krzysztof Zimnoch
12. Andrzej Wawrzyk
13. Damian Jonak
14. Grzegorz Proksa
15. Mariusz Wach

Już tłumaczę się z drugiego i trzeciego miejsca Tongue Adamek jest legendą, ale niestety nie stoczył w ostatnim czasie zbyt wielu walk, a jakbym miał szukać dobrej walki to musiałbym się cofnąć do czasów Arreoli, solidnej trochę później. Z kolei Fonfara pokonał wielu szanowanych rywali, prezentuje się coraz lepiej i zawalczy o pas mistrzowski. Wiem, że szanse ma niewielkie, ale warto jakoś nagrodzić tą konsekwencję Andrzeja oraz trudną drogę, by dostać się tam gdzie jest.
Sytuacja może się zmienić już w... niedzielę Tongue Tyle, że Adamek musi powrócić w bardzo dobrym stylu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2014, 10:39 PM
Post: #14
RE: Polskie P4P moje top 15
(12-03-2014 08:03 PM)Krzych napisał(a):  Pierwsze dwa miejsce to Włodarczyk i Adamek, w dowolnej kolejności. Resztę można już klasyfikować dowolnie, to nie ma większego znaczenia. Coś jak waga ciężka, jest Kliczko i reszta.

Nie sądzisz, że Fonfarze należy się trzecie miejsce jak psu buda? Można mieć zastrzeżenia do stylu jego wygranych, ale (poza Adamkiem i Diablo) reszcie naszych pięściarzy daleko do osiągnięć sportowych Andrzeja (chociażby dobra walka z Johnsonem i znokautowanie Campillo). Nawet jeżeli jego rywale byli po prime, to i tak były to dwie półki wyżej niż przeciwnicy chociażby Masternaka, czy Kołodzieja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 12:30 AM
Post: #15
RE: Polskie P4P moje top 15
1.Adamek
2.Włodarczyk
3.Fonfara
4.Masternak
5.Kołodziej
6.Jonak
7.Szpilka
8.Głowacki
9.Proksa
10.Janik
11.Łaszczyk
12.Wawrzyk
13.Zimnoch
14.Wach
15.Jackiewicz

Ja standardowo. Brałem głównie pod uwage to co mamy "na papierze". Choć w mniejszym stopniu brałem pod uwage poziom rywali czy też umiejętnosci.

Pod koniec roku odświeże i podejrzewam że to będzie poważniejszy bo sytuacje są niejasne. Choć po drodze pewnie jeszcze wrzuce z dwa.

Ciągle mam nadzieje że w przyszłosci Łaszczyk zwojuje polski ranking i przy dobrych lotach choćby zachaczy o światowy. życze mu jak najlepiej bo on jest warty uwagi każdego polskiego kibica.

Jonak wysoko tylko dzięki mocnym pozycją w szeroko znanej światu kategorii mimo iż żaden z mistrzów a właściwie to nikt nie bierze go pod uwage.

Wachu nisko przez nieaktywnośc choć na początku bez grubszych przemyślen miałem go na 9tce. Ciągle czekam na powrót.

Adamek pierwszy. Choćby za sukcesy z przeszłosci i wyprzedza Włodara dlatego też że w cruiser był okrzyknięty najlepszym junior ciężkim i mianowano go pasem The Ring a my możemu mu być wdzięczni z walki Bellem,Cunnem czy Banksem. Dodatkowo w HW mimo widocznego spadku formy pokonał liczącego sie dziś Arreole i zaatakował jednego z braci podejmując wyzwanie z twardym i obiecującym Glazkovem.

Włodar z kolei twardo drugi. Ale najpierw czemu nie jest u mnię tą jedynką. Najpierw sędziowie podarowali mu IBF który potem Cunn odebrał spowrotem. W ostatnich 10ciu walkach (oprócz Czakijewa czy Greena) Poziom rywali poniżej przeciętnej i dodatkowo w pierwszej walce z Fragomenim sędziowie nie dali Polakowi pasa orzekając niezbyt słusznie remis.
Niepotrzebne dopełnienie trylogi z Fragomenim. Ale coż takie prawa WBC. Nudne walki z Palaciosem czy słaba pierwsza obrona z niezbyt dobrym Robinsonem.
Z kolei znaczący tytuł, nokaut na Dannym czy emocjonujący pojedynek również zakończony nokautem z Czakijewem są w stanie zrehabilitować jego niepoprawności. Dlatego Twardo stoi na miejscu drugim i niebawem może stać sie Polskim liderem.

Master zawsze był jednym z moich ulubieńców. Powrócił po porażce,wygrał. Na razie na czwarte miejsce nie widze innej opcji. Kołodziejowi do tej pozycji zabrakło niestety poziomu rywali czy title shota w którym mógł sie godnie zaprezentować jak i również zostac mistrzem.

Szpilka niegdyś top 5. Jednak wyjazd za ocean otworzył oczy wszystkim. Ale ja jak i większośc z was wiedzieliśmy że tak będzie. Szpilki nie miał kto sprawdzić tak własciwie. Bił nazwiska solidne a nawet lepsze ale co z tego kiedy byli nie przygotowani fizycznie a nawet zdarzało sie że nie mieli butów. Mollo go posadził na dupe szedł z nim leb w leb a to zwykły rzemieślnik jak i Minto który dał ze szpilką ciężka,nudną i równą walke. Szpilka powinien wrócić odmieniony o 180 stopni. Życze sukcesów. Szkoda że cruiser jest już dla niego nie osiągalna.

Proksa walczył z czołowymi bokserami swojej kategorii. Zdarzyło mu sie również walczyc z niesamoiwtym Golovkinem uważanym przez wielu z was za TOP 10 p4p. sukces z sylvesterm i niestety te pomyłki promotorskie zaważyły też na karierze (vide Hope,Mora) szkoda że z sergio nie wyszło. Proksa by wrócił do gry o wysoki stawki.

Do Jackiewicza mam jakiś sentyment. Pamiętam jeszcze jak zdobywał EBU z Bonsou. To byly jakoś moje początki z boksem.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 01:15 PM
Post: #16
RE: Polskie P4P moje top 15
1. Włodarczyk - Jedyny polski mistrz świata.
2. Fonfara - Walka z moim zdaniem TOP10 P4P Adonisem Stevensonem w dodatku o pas WBC, Andrzej jest teraz na TOP-ie.
3. Adamek - Po walce z Głazkovem (o ile wygra) wraca na pierwsze miejsce
4. Szpilka - Tutaj wziąłem pod uwagę wiek i popularność oraz to, że walczył już na HBO, zabrakło doświadczenia, ale Szpilka jest perspektywiczny.
5. Kołodziej - W przypadku Kołodzieja miałem dylemat, niby jest blisko o pas, ale kiedy o niego w końcu zawalczy? nie wiadomo.
6. Jonak - Jeżeli plotki okażą się faktem i ''Dżonak'' podpisze kontrakt z TR może być ciekawie.
7. Głowacki - Kolejny cruiser bliski walki o pas z Marco Huckiem. Mało prawdopodobne żeby do niej doszło.
8. Janik - Zajebista postawa w walce z Afolabim, pełen szacunek, pokazał, że jest w TOP 15 Cruiserów.
9. Masternak - Perspektywiczny chłopak, ale nie ma co się oszukiwać do czasu walki z Drozdem był balonem i chyba jedyną realną nadzieją na mistrzostwo świata dla polski w przyszłości. Moim zdaniem w formie z Drozda Janik wygrywa z nim rewanż.
10. Łaszczyk - Wysoko w rankingach, jest perspektywa, dobry promotor... tylko więcej czasu potrzeba.
11. Proksa - To co miał przegrać to przegrał a nawet o jedną walkę więcej (Hope) , zdobył jednak pas EBU, przez pewien czas był liczącym się nazwiskiem w wadze średniej, czy ma szanse coś jeszcze zwojować? w formie z Mory nie ma takiej opcji. Byłoby mu ciężko wygrać z Sulęckim.
12. Zimnoch - Głównie za walkę z McCallem, w sumie gdyby Rekowski nie przegrał to on byłby na miejscu dwunastym nie Krzysiek.
13. Wach - Obecnie trudno go oceniać, nie wiadomo jest w nim jeszcze boks, kto wie, może Kliczko już mu go wybił z głowy? tak czy inaczej rok zmarnowany w bezsensowny sposób. Czekamy na powrót.
14. Wawrzyk - Kliczki nie pokona, mistrzostwa świata nie zdobędzie, ale paru średniaków może obić, na polskim podwórku też są możliwości (Rekowski, !!ZIMNOCH!!). Szkoda tylko, że nie doszło do upragnionej przez wszystkich walki z Davidem Haye.
15. Jackiewicz - Głównie za osiągnięcia, teraz jest testerem dla młodych, których z łatwością obija. Mimo wszystko Jackiewicz to wciąż czołowa 15 jak na poziom europejski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 03:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2014 04:17 PM przez BMH.)
Post: #17
RE: Polskie P4P moje top 15
Podobny temat juz byl, tylko nie top15, a top10. http://forum.bokser.org/thread-1161-page-7.html . Fajnie by bylo jakby kazdy przy nowym rankingu dopisal ten stary, latwiej byloby wychwycic zmiany.Wink

Moje poprzednie top 10:
1. Wlodarczyk
2. Adamek
3. Fonfara
4. Masternak
5. Proksa
6.Wach
7. Maciec
8. Jonak
9. Szpilka/Zimnoch
10.Glowacki

Obecne top 15:
1.Wlodarczyk
2.Adamek
3.Fonfara
4.Masternak
5.Maciec
6.Laszczyk
7.Glowacki
8.Janik
9.Proksa
10.Jonak
11.Kolodziej
12.Szpilka
13.Zimnoch
14.Ugonoh
15.Wawrzyk

Nie chcialem wywracac calego rankingu do gory nogami, bo to byloby glupie, ale naszlo mnie kilka refleksji po walkach naszych reprezentantow, i kilka miejsc uleglo zmianom. Z listy wyrzucilem calkiem Mariusza Wacha, ktory od czasu walki z Kliczko nie pokazal sie w ringu. Cztery pierwsze miejsca bez zmian... Wlodarczyk, Adamek, Fonfara... 4 miejsce, nawet mimo porazki-Mateusz Masternak. Wiem, ze nie jest do konca sprawiedliwe, ale.. Mateusz ma u mnie duzy kredyt zaufania, a przegrana po bliskiej walce z Drozdem(ktorego uwazam za bardzo duzy talent, i wroze mu jakis powazny tytul), to dla mnie zadna hanba. Miejsca 5 i 6, byc moze troche na wyrost, ale postanowilem docenic mlodych-Maciec i Laszczyk. ktorym sie chce, zamiast wciaz ogladac sie na "Jonakow" i "Kolodziejow", ktorzy mimo doswiadczenia, i wysokich miejsc w rankingach wciaz obijaja rywali ktorych czas albo przemina wieki temu, albo nigdy nie nadszedl, bo sa po prostu slabi. Na 7 miejscu Krzysiek Glowacki, do ktorego coraz bardziej sie przekonuje, i w sumie tylko sympatia do Laszczyka sprawila, ze Glowacki jest nizej.Wink 8 miejscowke daje dla Lukasza Janika, ktory bardzo pozytywnie zaskoczyl walka z Afolabim. Na 9 duza zmiana...Grzesio Proksa, ktory mimo ze zaliczyl dwukrotnie porzadne baty, to jednak trzeba pamietac kim byli jego pogromcy. Jakby nie to, ze postanowilem wyroznic "mlodych wilkow", to wcale tak daleko Grzeska bym nie cofna. 10.Damien Jonak. Komus moze wydac sie absurdalny spadek zawodnika ktory przeciez wygrywa(rozumiem to), ale ja mam dosc mydlenia oczu. Jak ktos sie jara takimi zwyciestwami, to moze miec nawet Damiana w top5, lub nawet w top3.. Na mnie, te zwyciestwa juz nie robia zadnego wrazenia. 11-Pawel Kolodziej. Podobnie jak w przypadku Jonaka.. ciezko mi okreslic klase rywali Pawala, stad niskie miejsce przy takim dobrym rekordzie. Co mnie sklonilo do wyroznienia Pawla, to to, ze w koncu byl zdrowy jak nadeszla szansa walki o tytul. Co boli, to to, ze teraz mistrz choruje... Karma panie Kolodziej. Kolejne-12-miejsce przypadloArturowi Szpilce. Poprzednio byl wyzej, ale po batach od Jenningsa, bylem zmuszony go cofnac o kilka miejsc. Krzysiek Zimnoch na miejscy 13. Zawodnika z Bialegostoku moglbym zostawic nawet w top10, ale nie zrobie tego, nawet mimo wygranych. Walka z McCallem, choc rowna, to punktowalem dla Olivera. Ostatni wystep z Binkowskim, to jakas kurw... parodia. Mlody, zdrowy, glodny boksu, i majacy wiele do udowdnienia, nie mial sily usadzic wraka Artura Binkowskiego?! To mnie razi w oczy, stad zmiana zdania co do wartosci Krzyska. 14. Nasz czarnoskory reprezentant Izuagbe Ugonoh . Mysle, ze Izu zjada talentem niejednego z top15, brakuje tylko potwierdzenia tego na ringu. Byc moze na wyrost, ale licze ze cos ugra. Na ostatnim, 15 miejscu postanowilem umiescic Andrzeja Wawrzyka. Polak, zawiodl na calej linii z Povetkinem, ale prawda jest taka, ze nie pobije sie lepszego od siebie. Sasha, to zupenie inna liga. Licze, ze lada moment bede mogl z czystym sumieniem dopisac do listy Chudeckiego.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 12:43 PM
Post: #18
RE: Polskie P4P moje top 15
Obecne top 15:
1.Wlodarczyk
2.Fonfara
3.Masternak
4.Adamek
5.Maciec
6.Glowacki
7.Laszczyk
8.Janik
9.Proksa
10.Jonak
11.Kolodziej
12.Szpilka
13.Wawrzyk
14.Zimnoch
15.Ugonoh


Zmiana.. Ademek wypad niej, a Glowackiego postawilem jednak nad Laszczykiem. Wawrzyk z 15, podskoczyl na 13, i wyprzedzil Zimnocha, i Ugonoh'a.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2014, 12:17 AM
Post: #19
RE: Polskie P4P moje top 15
U mnie nawet po tak słabej walce bez zmian. Staram się bardziej spoglądać na teraźniejszość i przyszłość niż na przeszłość w swoim rankingu, ale nie widzę tam naprawdę nikogo, bym mógł go z czystym suemieniem postawić nad Tomka... A to przykre, swoją drogą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 05:30 PM
Post: #20
RE: Polskie P4P moje top 15
Stawiać Masternaka nawet w obecnej chwili nad Adamkiem Big Grin to trzeba mieć łeb do boksu!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości