Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
04-03-2014, 11:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2014 02:06 AM przez BMH.)
Post: #1
Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
[Obrazek: 2d3fee44742f11e3bb781213dc211ba7_8.jpg]


Juz w najblizszy weekend na ringu zobaczymy bardzo dobrze zapowiadajaca sie gale z Las Vegas, gdzie w glownej walce wieczoru zmierzy sie Alvarez z Angulo. Jak Canelo, przez dlugi czas sie masowo krytykowalo za dobor rywali, tak od walki z Troutom, mlody Meksykanin sie nie oszczedza, a promotorzy bardzo odwaznie prowadza jego kariere. Rowna walka z Austinem, pozniej deklasacja z rak Floyda, i teraz twardy, teoretycznie mogacy zrobic duze kuku-Angulo. Brawa dla GBP, za dobra robote, mam nadzieje, ze sie nie rozczaruje walka.
Na tej samej gali zobaczymy jeszcze niesamowitego Leo Santa Cruza, ktory zmierzy sie w obronie tytulu z rutynowanym Cristian'em Mijares.
Dodatkowo Carlos Molina, bedzie bronil tytulu z wschodzaca gwiazda Charlo.
Poniezej cala rozpisaka gali, i pozostale walki:
http://boxrec.com/show_display.php?show_id=685194

Jak wasze typy?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 12:07 AM
Post: #2
RE: Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
Troszkę mam dziwne uczucia co do gali, bo paradoksalnie najmniej czekam na główną walkę, czyli Alvarez - Angulo. Angulo to naprawdę niezły bokser, ale mam wrażenie, że może to być troszkę nudna walka z jednostronną inicjatywą ze strony Canelo. Jakoś tak nie potrafię się do tej walki przekonać. Pewnie gdyby na całej gali nie było nic ciekawego to bym brał tą walkę z pocałowaniem ręki, ale póki co jestem zdecydowanie bardziej ciekawy postawy Charlo czy Santa Cruza.
Właśnie fightcard: Santa Cruz - Mijares, Molina - Charlo i Linares - Arakawa. Dla mnie FANTASTYCZNE zestawienia. Naprawdę mogą wyjść z tego walki na bardzo wysokim poziomie sportowym i emocjonalnym. Showtime naprawdę wie co zrobić, aby sprzedać PPV w dużych ilościach. Myślę, że takie walki zapewnią spory przychód.

Typy? Nie będę się zbytnio rozpisywał, bo wstać jutro z rana muszę, więc będzie krótko:
Alvarez - Angulo
Alvarez PTS

Santa Cruz - Mijares
Santa Cruz PTS

Linares - Arakawa
Linares PTS (choć kibicował będę Japończykowi i wcale nie uważam, żeby był bez szans)

Molina - Charlo
Charlo KO/TKO
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 12:30 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2014 11:44 AM przez BMH.)
Post: #3
RE: Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
Ja przyznaje, ze ciezko mi sobie wyobrazic Saula, ktory mialby wytrzymac 12 rund dazenia do bitki "Perro". Jezeli walka mialby trwac dlugo, to blizej mi do tego, ze Canelo moze dostac czasowke w pozniejszych rundach. Na ta chwile faworyzuje Saula, i wydaje mi sie, ze moze przed polmetkiem zakonczyc walke. Jezeli jednak mu sie to nie powiedzie, to majac na uwadze jego nie najlepsza kondycje, mozemy bys swiadkami niespodzianki. Ostateczny typ, podam po wazeniu.

Ja rowie stawiamz w walce Cruz-Mijares, na Leo. Nie da sie nie lubic tego dzieciaka, a to co wnosi do ringu, jest bardzo dobrej jakosci.

Charlo-Molina, to bardzo ciekawe zestawienie. Moline, zna kazdy... jego jeszcze nigdy nikt wyraznie nie pokonal, a dokladniej kazda jego porazka byla kontrowersyjna(nie widzialem walk z Willingham i Ochoa). Stawiam jednak na Charlo na punkty po zacietym pojedynku, ktoremu juz jakis czas temu wrozylem tytul.. Niech sie spelni.Smile

Linaresa, to ja przyznaje bez bica, ze widzialem dwa razy na oczy, a Arkawe raz, gdzie dal swietna potyczke z Figueroa. Malo przywiazuje wagi do tego kto wygra.. niech wygra wiec lepszy, licze na dobry boks.

Jak ktos jeszcze nie widzial, to warto nadrobic. Niezle wygladaja treningi Angulo. Co on ma na sobie? Widziecie wy to? To chyba jakies takie obciazenie na cale cialo. Oj, moim zdaniem szykuje sie bardzo dobra walka..



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 07:47 AM
Post: #4
RE: Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
Myśle że Canelo wygra przed czasem.
Leo Santa Cruz przez decyzję.
Linares przez decyzję ale po wyrównanej walce.
Molina będzie trochę lepszy od Charlo ale niedostanie decyzji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 09:35 AM
Post: #5
RE: Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
O Canelo-Angulo już się trochę rozpisałem w temacie o Alvarezie, zdanie podtrzymuję i liczę na niespodziankę.

Co do reszty walk - Santa Cruz wygrywa raczej na punkty z Mijaresem, który może być nieco niewygodny dla Leo, bo nie jest statyczny w ringu i trzeba będzie się trochę za nim nabiegać, a to sprawia Leo lekkie problemy.

Linares powinien wyraźnie wygrać z Arakawą, może nawet przed czasem, a Molina po brzydkiej walce z wieloma klinczami pewnie będzie mieć problem z dostaniem decyzji, tak jak pisze TomaszX. GBP zestawiając mniej doświadczonego z braci Charlo, ale mocniej bijącego z Moliną liczy chyba na nokaut w wykonaniu Jermalla. Pożyjemy - zobaczymy, o ile drugi brat już potwierdził klasę, to Jermall jest dla mnie wciąż zagadką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 09:17 AM
Post: #6
RE: Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
1. Na forum kazdy temat powinien miec odpowiedni post otwierajacy w ktorym czytelnik jest w stanie znalezc najwazniejsze informacje.
2. Wypowiedz BMH znajduje sie w tym temacie, wystarczy poscrollowac myszka.
3. Spojrz na swoje posty otwierajace w temacie o Holyfieldzie i Adamku (blizniaczo podobne ale zalozone w roznych dzialach)
4. Twoj post mimo ze znow sklada sie z pieciu linijek nie zajaknal sie nawet o watku w ktorym zostal napisany - widzisz ten przerost formy nad trescia?

Co do walki, to przyznam ze stawialem( i w sumie dalej stawiam) na Canelo, ale czytajac inne punkty widzenia mam nadzieje (bo mu kibicuje) ze Angulo sobie poradzi. Szczerze to watpie by Saul mial znokautowac przeciwnika w pierwszych rundach. Albo wygra na pkt, albo spuchnie i skonczy z tko - w sumie to mam wrazenie ze pare dni bedziemy pisac o Alvarezie jako o spadajacej gwiezdzie ; )
O pozostalych walkach wypowiem sie pozniej choc dziwi mnie skreslanie Moliny ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 09:20 AM
Post: #7
RE: Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
@Gogolius
Nie szkoda Ci klawiatury na odpisywanie temu choremu człowiekowi?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 09:42 AM
Post: #8
RE: Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
Szkoda, dlatego pisze z telefonu Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 11:48 AM
Post: #9
RE: Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
All Access: Canelo vs. Angulo - Episode 2:



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 04:28 PM
Post: #10
RE: Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
Wygrany tej walki musi się zmierzyć z Larą i nie ma żadnego ale.

Stawiam na Canelo, który w wymianach i wojenkach będzie faworyzowany, ale to nie będzie łatwa walka bo Angulo nie odpuści i nie jeden silny cios trafi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości