Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WYROK DLA MAYWEATHERA ODROCZONY
06-01-2012, 10:42 PM
Post: #1
WYROK DLA MAYWEATHERA ODROCZONY
http://www.bokser.org/content/2012/01/06.../index.jsp

Jak myślicie walka Pacquiao vs Floyd odbędzie się w maju Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-01-2012, 11:44 PM
Post: #2
RE: WYROK DLA MAYWEATHERA ODROCZONY
Mam raczej wrażenie, że ta walka nie odbędzie się nigdy. Niestety.
Co do samego Mayweathera to nie powinni mu odraczać wyroku, niech przesiedzi swoje bo tak to będą mu odraczać aż do śmierci
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2012, 12:31 AM
Post: #3
RE: WYROK DLA MAYWEATHERA ODROCZONY
Mysle, ze do tej walki nie dojdzie do tej odsiadki. Chociaz bardzo bym tego chcial. Z drugiej strony jesli jednak, to dziwnie tak po takim zajebistym zwyciestwie, zwyciestwie zycia i gigantycznej wyplacie isc do paki. Szkoda mi Floyda, cale lato w celi ;((

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2012, 01:07 PM
Post: #4
RE: WYROK DLA MAYWEATHERA ODROCZONY
Ewidentnie zadecydowały marketing i pieniądze. Szkoda że nikt nie myśli o sprawiedliwości;/

https://www.youtube.com/watch?v=3rq8iKZnRyc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2012, 02:55 PM
Post: #5
RE: WYROK DLA MAYWEATHERA ODROCZONY
Co by nie było, to ciesze sie,że chama nie zamkneli Smile Walka z Alvarezem bardzo pp w maju Tongue

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2012, 05:48 PM
Post: #6
RE: WYROK DLA MAYWEATHERA ODROCZONY
Czyli Floyd pójdzie do paki za pobicie Ortiza, ale jeszcze nie teraz. Wyrok mu odroczono, nie znam dokładnie amerykańskiego systemu prawnego, ale dotychczas rzadko się słyszało o ustępstwach na rzecz celebrytów i sportowców w USA - w Polsce zaś często.

I ja nie sądzę, by w maju odbyła się ta walka. Przydałaby się w końcu, ale jak to pisał jeden redaktor na bokser.org - najlepszy moment na organizację tej walki minął bezpowrotnie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2012, 12:09 AM
Post: #7
RE: WYROK DLA MAYWEATHERA ODROCZONY
A wg mnie nie dojdzie do tej walki w ogóle przez Boba Aruma, albo odbędzie się ona kiedy i Pac i Floyd będą dalecy od swojej najlepszej formy, bo pan Arum chce wycisnąć jak najwięcej kasy na Pacquiao.

I muszę przyznać, że pomimo, że nie jestem całkowicie przekonany o zwycięstwie Moneya, to bardzo chciałbym tej walki 5 maja Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-01-2012, 06:46 PM
Post: #8
RE: WYROK DLA MAYWEATHERA ODROCZONY
A ja po cichu wierzę, że do walki dojdzie. Pacman coraz bardziej zajęty polityką wie, że niewiele czasu mu zostało (nie chodzi o jakiś ,,past prime", ale bardziej o wykrzesanie z siebie motywacji, biorąc pod uwagę ilość poza ringowych zajęć Pacmana), Floyd też jest już raczej bliżej końca kariery niż początku. Do tego naciski całego środowiska bokserskiego, które domaga się tego eventu. Po drugiej stronie barykady stary kapeć Arum, który nie marzy o niczym innym jak o trumnie pełnej zielonych. Wierzę, że pod naciskiem m.in. Pacmana Arum się w końcu ugnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-01-2012, 07:07 PM
Post: #9
RE: WYROK DLA MAYWEATHERA ODROCZONY
Do tej walki dojdzie na 100% myśle że nawet w maju.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-01-2012, 07:43 PM
Post: #10
RE: WYROK DLA MAYWEATHERA ODROCZONY
http://www.bokser.org/content/2012/01/13.../index.jsp

Robi się coraz ciekawiej, pojawiła się nadzieja i morda sama się cieszyBig Grin Jednak chciałbym być w 100% pewny i poczekam na rozwój wydarzeń. Chociaż przyznaję, że oczami wyobraźni już widzę jak wychodzą do ringu !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości