Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
25-02-2014, 10:35 PM
Post: #11
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
Lara i Thurman wydają mi się być kolesiami którzy mogliby napsuć krwi Floydowi.
Pierwszy bardzo niedoceniany a wielce utalentowany zaś drugi to siła młodości - myślę, że Keith by się nie spalił tak jak Canelo. Oczywiście w tych starciach faworytem dla mnie byłby Money ale gdzieś byłaby ta nutka niepewności co do tego co się może zdarzyć w ringu.

Natomiast chcąc aby Floyd zachował zero - a chciałbym tego - to mile widziałbym walki z Pacquaio, Bradleyem i Khanem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2014, 10:46 PM
Post: #12
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
Lara dla mnie byłby najlepszym wyborem, tylko, że nie dość, że jest on niebezpieczny, to jeszcze konkretnie niemedialny. Nie oszukujmy, ale ktoś poza ludźmi na co dzień interesujących się boksem, zna nazwisko Erislandy Lara? Ale umiejętności ma wysokie. Technicznie niemal dorównuje mistrzowi, a to już powoduje jego kłopoty. Jeśli Kubańczyk w ewentualnej walce z Floydem zawalczyłby tak jak ostatnio z Troutem, a może jeszcze troszeczkę lepiej, to Mayweather mógłby mieć ciężki orzech do zgryzienia.
Thurman jak dla mnie przegrywa jeszcze z Floydem wyraźnie na punkty. Nie odbieram mu umiejętności, ale sądzę, że łatwo zneutralizowałby Money jego siłę ofensywną.
Ale bardziej spodziewałbym się walki z kimś z tej dwójki, którą wymienił Sander, czyli Bradley i Khan, Nie dość, że bardziej medialni, PPV pójdzie jak świeże bułeczki, to jeszcze umiejętności niższe i szanse na porażkę również maleją.

Dla mnie kolejność:
1. Lara
2. Pacquiao
3. Thurman
4. Bradley
5. Khan

W sumie rewolucji nie ma Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2014, 08:58 AM
Post: #13
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
Podpisalbym sie pod kubala, procz fragmentu o kojarzeniu bokserow przez niefanow boksu. Dla mnie to osoby interesujace sie sportem, ale nie boksem to kojarza Moneya, Pacmana, Kliczke i Polakow - nawet Maidana czy Khan to juz sa nazwiska obce dla niedzielniakow (nie mowie o Brytolach czy Argentynczykach dla ktorych oni sa rodakami).

Co do promocji walki to baaardzo mnie ciekawi na ile oboz Moneya (bo to oni beda dbac o promocje) wykorzysta porazke Bronera w budowaniu napiecia.
"Spojrzcie jak Maidana sadzil na deski nastepce Floyda, ktory ma zarobic miliard dolarow na ringu!"

Dla mnie Maidana moze duzo uciagnac pakietow na tym elemencie choc oczywiscie Argentyna to nie Meksyk ; )

Kij z typami, ale komu kibicujecie?
Floydowi bo lubicie Floyda/chcecie zeby odszedl niepokonany czy skazanemu na pozarcie Maidanie?:>


Bo ja wszem i wobec trzymam kciuki za Argentynczykiem (ale bez hejtu w strone Floyda).
Procz walki z Bronerem, niech Marcos jeszcze obejrzy swoja walke z Devonem i bedzie dobrze Big Grin


PS.
Czujecie ten nagly skok popularnosci, p4p, kasy, medialnosci itd jak Maidana w dwoch walkach z rzedu rozwala Bronera i Mayweathera? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2014, 08:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2014 09:39 PM przez Krzych.)
Post: #14
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
Całkiem możliwe, że Maidana da lepszą walkę od Canelo. Wydaje się być lepszy kondycyjnie no i co najważniejsze nie będzie myślał, że może ograć Floyda bo udało mu się efektownie uniknąć paru ciosów Trouta i kilka razy go skontrować... Maidana na pewno będzie szaleńczo atakował co zmusi Floyda do wysiłku i mimo, że Floyd wygra 120-108 to jednak walka będzie toczona w dobrym tempie i na pewno nie zabraknie efektownych momentów. Jeżeli Maidana przygotuje najlepszą kondycję jaką tylko może i wniesie się na wyżyny to możemy walkę podobną do tej Floyda z Cotto. Ale to już w najbardziej optymistycznym scenariuszu. Ale na pewno będzie ciekawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2014, 08:55 PM
Post: #15
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
Najważniejsze, że będzie gruba impreza, niech dadzą w undercard np. Broner-Garcia albo Broner-Matthysse, do tego wymieszać Guerrero/Khan/Thurman/Collazo/Porter dodać do tego jeszcze walkę Mares-Santa Cruz w 122 albo 126 i jest ogień! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2014, 09:22 PM
Post: #16
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
Jeżeli ktoś myśli, że Floyd to przegra to jest laikiem i nie zna się na boksie. Tyle w temacie. Myślałem, że znawcy forum są na większym poziomie wiedzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2014, 09:27 PM
Post: #17
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
RedHawk
Kto z forum postawił na Maidane?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2014, 09:28 PM
Post: #18
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
Skoro Sonny Boy Jaro mógł zrzucić ze szczytu Pongsakleka Wonjongkama to i Maidana może zaskoczyć Floyda Wink.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2014, 09:35 PM
Post: #19
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
Tak właśnie.
Wystarczy jeden czysty cios. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2014, 09:41 PM
Post: #20
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
No dobra tylko kim jest Pongsaklek Wonjongkam a kim Floyd. To przecież jest zupełnie inny poziom.

No i też jestem ciekawy kto postawił na Maidanę, że RedHawk się tak bulwersuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości