Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
04-05-2014, 02:17 PM
Post: #231
Bug RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
(04-05-2014 01:56 PM)RedHawk napisał(a):  Panowie, kto jest według Was lepszy Matthysse czy Maidana? ja nie potrafię tego ocenić.
Uważam, że prezentują zbliżony poziom i ciężko mówić o jakiejś wyraźnej przewadze jednego czy drugiego. Chętnie obejrzałbym ich wspólną walkę. I podejrzewam, że kiedy wycisną wszystko z kariery w USA, to zobaczymy Argentyńską walkę stulecia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 02:22 PM
Post: #232
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
W potencjalnej walce Matthysse zostałby znokautowany, ostatnie dwie walki dobitnie pokazały, że Lucas nie jest taki straszny.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 02:35 PM
Post: #233
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
@RedHawk
Widziałem o kilka więcej ich walk, ale w sumie to jak dla mnie jest to bardzo zbliżony poziom. Dobra wojna mogłaby z tego wyjść, może minimalnie skłaniałbym się ku Lucasowi.
Co do walki Floyda z Khanem, to zarówno sportowo jak i marketingowo ta walka nie wyglądałaby źle. Khan zrobił co miał zrobić. Zdecydowanie ograł Collazo. Ramadan wyklucza go z walki na jesieni, ale kto wie. Może początek 2015, to będzie właśnie starcie Floyda z Amirem? Pomysł rewanżu z Maidaną średnio mi się podoba, ale w sumie pewnie Marcos na niego zasługuje. Ale co warto podkreślić - za dobrą walkę, a nie za to, że został oszukany.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 02:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2014 03:00 PM przez Gogolius.)
Post: #234
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
Obaj potrafią znokautować, obaj leżeli by na deskach. Mimo wszystko stawiałbym na Maidanę... mam wrażenie, że jakaś kontuzja by się przypałętała Matthysse i mogłaby mu przeszkodzić w walce. Lucas czasem nie jest trochę, ale jednak wyraźnie mniejszy od Maidany?

Ja nie chciałbym tej walki, nie lubię jak walczą ze sobą bokserzy którym kibicuję.

Sander, sporo tych 200 ciosów Maidany poszło w korpus, bo to dolne partie obijał Maidana, a nie głowę.
Poza tym to tylko statystyki, w sumie podziwiam ludzi, którzy podpisują się pod tym nazwiskiem - ja bym się nie podjął analizy na żywo, który cios Maidany wyprowadzony w takim spleceniu trafił w punktowane miejsce, a który nie (mówię o tych ładowanych z góry).

Co do rewanżu, skoro Tobie Sander średnio się to podoba to kogo byś widział?
Chyba wszyscy zgadzamy się, że to musi być kolejna walka z topem (a więc Khan i wszyscy lepsi od niego). Wyrzucając Top Rank z półśredniej i junior średniej masz Larę (Alvarez w wakacje), Thurmana (mimo wszystko za wcześnie pod względem medialnym), Portera (walka z Brookiem, potem może z Thurmanem), Khana (ramadan, nie dostanie tej walki w maju jak z nikim jeszcze nie zawalczy a niekoniecznie musi wygrać).

Jedynym nazwiskiem, które brałbym jeszcze pod uwagę jest Cotto, ale ten po pierwsze musi wygrać z Martinezem, a po drugie zrobić to w stylu pozwalającym na stoczenie kolejnej walki we wrześniu.

Rewanż z Maidaną świetnie się sprzeda, Maidana pokazał się świetnie na tle poprzednich kilku rywali Floyda, telewizja tego chce, kibice też - dla mnie świetny pomysł. Jak Floyd ma stoczyć tylko trzy walki, to ja chcę walk z samym czubem. A czub albo boksuje w Top Rank, albo grafik ma napięty.

Chętnie poczytam odmienną opinię Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 08:14 PM
Post: #235
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
Maidana nie mógł tego wygrać...
[Obrazek: 10334372_484632494970760_4429228486257919570_n.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 08:31 PM
Post: #236
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
@Joker



Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2014, 09:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2014 09:58 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #237
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)


Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości