Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cotto-Martinez
21-02-2014, 07:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2014 07:11 PM przez KrychuTMT.)
Post: #21
RE: Cotto-Martinez
Martinez kiedyś byłby zdecydowanym faworytem , obydwaj są po szczycie formy jednak dla mnie faworytem nadal jest Sergio ( pomimo , że lubię oglądać Cotto)
w stosunku 60/40 .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 07:10 PM
Post: #22
RE: Cotto-Martinez
(21-02-2014 07:07 PM)KrychuTMT napisał(a):  Martinez kiedyś byłby zdecydowanym faworytem , obydwoje są po szczycie formy jednak dla mnie faworytem nadal jest Sergio ( pomimo , że lubię oglądać Cotto)
w stosunku 60/40 .

Ktory z dwojki Martinez-Cotto, jest kobieta?Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 07:18 PM
Post: #23
RE: Cotto-Martinez
Jest to forma niekoniecznie poprawna jednak nie ma nic wspólnego z rodzajem żeńskim. Jest to liczebnik mieszany. Faktycznie się zapędziłem i co z tego ? Dzięki za upomnienie . Chcesz mi zwracać uwagę , a sam piszesz posty w których jest więcej błędów niż poprawnie napisanych słów . Czepiasz się słówek , a z merytorycznej dyskusji uciekłeś jak 5 letni dzieciak .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 07:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2014 07:35 PM przez BMH.)
Post: #24
RE: Cotto-Martinez
Od zadnej dyskusji nie ucieklem, bo jak wiesz wczoraj ja zakonczylem(wystarczy uwaznie przeczytac), a dzis tylko to potwierdzilem, dajac do zrozumienia, ze szkoda mi czasu na czytanie tych wszystkich... no wiesz.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 07:27 PM
Post: #25
RE: Cotto-Martinez
Zabrakło Ci wiedzy i teraz wymyśliłeś sobie linię obrony pod tytułem " szkoda mi czasu " .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 07:30 PM
Post: #26
RE: Cotto-Martinez
[Obrazek: okej-pl-ffffff-1]

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 11:28 PM
Post: #27
RE: Cotto-Martinez
Walka zapowiada się emocjonująco, faworytem minimalnie Martinez, niech pokona Cotto i stanie do walki z GGG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2014, 12:35 AM
Post: #28
RE: Cotto-Martinez
Zapowiada się wyrównana walka, minimalnym faworytem Martinez ale z sympatii licze na Cotto Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2014, 12:55 PM
Post: #29
RE: Cotto-Martinez
Tak myślałem, ze większość z user'ów kreuje się tylko na ''znawców'' boksu a tak na prawdę nic a nic się nie znają. To smutne bo pod względem merytorycznym to forum stoi na przyzwoitym poziomie, tylko co z tego skoro wywody niektórych tutaj nie mają przełożenia w praktyce?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2014, 01:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2014 03:51 PM przez BESTIA.)
Post: #30
RE: Cotto-Martinez
RedHawk
Niezły ból dupy.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości