Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cotto-Martinez
21-02-2014, 04:14 PM
Post: #11
RE: Cotto-Martinez
Powiem tak, gdyby to się miało odbyć wcześniej, to nie czysto sportowo nie byłoby dla mnie aż tak ciekawe, bo faworyt byłby tylko jeden - Sergio. Przepraszam za obrazoburcze porównanie, ale to sytuacja podobna do Gołota-Saleta (sic!), w tym sensie, że dopiero teraz możemy dostać dramatyczne widowisko, bo tę parę lat wcześniej Martinez zlałby Cotto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 04:24 PM
Post: #12
RE: Cotto-Martinez
@Matys
Ale weź poprawkę na to, że i młodszy Miguel to był niezły zwierzak Wink

Dziś walka wydaje się nie mieć wyraźnego faworyta.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 05:26 PM
Post: #13
RE: Cotto-Martinez
@Sander
Cotto przegrał z Troutem, co zrobi z nim Martinez? Sergio w formie z walki z Chavezem robi Cotto do 6 rundy. Miguel nie jest już tak mocny fizycznie jak kiedyś, nie znokautuje Martineza a tylko na to może liczyć. Ehh... myślałem, że znasz się na boksie, ale najwidoczniej Twoja wiedza ogranicza się tylko do punktowania walk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 05:45 PM
Post: #14
RE: Cotto-Martinez
Powiedz mi znawco Szpilki i Adamka z jakich powodów mam uważać, że Martinez który w ostatniej walce wypadł słabo do tego wraca po długiej przerwie będzie w formie z walki z Chavezem? Słucham.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 05:52 PM
Post: #15
RE: Cotto-Martinez
Sander
To napewne będą pewne dowody jak w przypadku szklanki Wacha...
Żona Martineza może podała takie rewelacje Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 06:04 PM
Post: #16
RE: Cotto-Martinez
@Sander
Nie musisz tak myśleć, Martinez jednak może taką formę zrobić, mało to było bokserów, którzy powracali po roku i dawali świetne walki? Martinez to wielki talent, wielki zawodnik. Może nie będzie w takiej formie jak z Chavezem, ale co to zmienia? im słabsza forma Martineza tym bardziej odwlecze się nokaut na Cotto, ew. wysoka wygrana na pkt. Nic więcej.

@Joker
Nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz, mój post nie był kierowany do ciebie. A tak btw. cmoknij mnie w tyłek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 06:17 PM
Post: #17
RE: Cotto-Martinez
Martinez zrewanżuję się Cotto za zniewagę i mocno go obije.Martinez ma przewagę szybkości zasięgu i zgrabnie wykorzysta to podczas walki.Obaj są dość mocno zaawansowani wiekowo szczególnie Martinez, ale nie spodziewał bym się spadku formy u któregokolwiek.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 06:44 PM
Post: #18
RE: Cotto-Martinez
Faworyt Sergio, ale licze na niespodzianke. Z ostatecznym typem sie jeszcze wstrzymam.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 06:58 PM
Post: #19
RE: Cotto-Martinez
Stawiam na Cotto.
RedHwak widocznie nielubi gdy ktoś ma inne zdanie Dodgy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 07:07 PM
Post: #20
RE: Cotto-Martinez
Floyd nie zrobil Cotto do zera to i Martinez go nie zrobi. Sergio musialby mega zaskoczyc i zrobic naprawde kawal roboty zeby wyrwac sie z takiego regresu i to jeszcze po tak dlugiej przerwie. Nie jest to niewykonalne, ale jesli na kims z tej dwojki widac pietno wieku to na Maravilli - Cotto wraca do gry a jego forma nie powinna byc nizsza niz np w walce z Floydem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości