Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Molina - Mike Alvarado (2007-02-16)
18-02-2014, 03:04 PM
Post: #1
Carlos Molina - Mike Alvarado (2007-02-16)
Carlos Molina vs Mike Alvarado

[Obrazek: hqdefault.jpg]

Data: 2007-02-16
Miejsce walki: Cicero Stadium, Cicero, Illinois, USA
Stawka walki: -
Sędzia ringowy: Timothy Adams
Sędzia punktowy 1: Mauro Di Fiore 75-77 (Alvarado)
Sędzia punktowy 2: Ted Gimza 75-77 (Alvarado)
Sędzia punktowy 3: Mike Fitzgerald 76-76 (DRAW)
Link do nagrania: http://www.youtube.com/watch?v=tNn6dWnlw7E

O walce: Walka Moliny z Alvardo, to typowa potyczka mlodych, glodnych sukcesow, i niecofajacych sie przed niczym wojownikow.


Molina vs Alvarado
1. 10 9*
2. 10 9
3. 9 10
4. 9 10*
5. 9 10*
6. 10 9*
7. 10 9*
8. 10 9
77-75 Carlos Molina


Carlos Molina, podobnie Juan Manuel Marquez, nie nalezy do ulubiencow punktowych. Nie doszukuje sie na sile skandali, ale faktem jest, ze wiele z bliskich walk, ktore w ocenie wiekszosci obserwatorow mogly isc w obie strony, na ogol szly na konto ich rywali... to boli.
Molina-Alvardo(pierwszy raz punktowalem ta walke).. wiele razy czytalem/slyszalem opinie, ze Molina zostal okradziony z wygranej.. Wylamie sie wiec i napisze, za dla mnie wygrana Mike'a jest spokojnie do przyjacia, choc jak widac powyzej, punktowalem dla Meksykanina. Wiekszosc z osmiu rund, to w mojej opinii, rundy bardzo wyrowane, stad daleki jestem od doszukiwania sie niesprawiedliwego werdyktu.
Reasumujac, potyczka byla rowna, a przy takich wojnach gdzie niemal non stop sa wymiany, a walka jest prowadzona na zasadzie przyjac-oddac, nie trudno o rozny odbior poszczegolnych rund.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2014, 11:53 AM
Post: #2
RE: Carlos Molina - Mike Alvarado (2007-02-16)
Walke musze zrobić koniecznie.
Punktowałes może walki Carlosa z Chavezem JR?
W pierwszej padł remis a w renważu Chavez MD.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2014, 01:03 PM
Post: #3
RE: Carlos Molina - Mike Alvarado (2007-02-16)
Punktowalem. Pierwsza dla Moliny, a druga w okolicach remisu, ale slabo pamietam. Dawno je ogladalem, wiec duza szanse, ze dzis mialbym inny wynik. Molina, na bank nie przegral tych walk-to tak z pamieci.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2014, 11:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2014 11:02 PM przez Krzych.)
Post: #4
RE: Carlos Molina - Mike Alvarado (2007-02-16)
Molina to praktycznie nic nie przegrał. Widział ktoś z was jego walkę z Willinghamem? Bo tutaj takie UD, wszyscy sędziowie taka sama punktacja, może tu jednak przegrał? Ale reszta porażek jest mocno wątpliwa a ta z Kirklandem to jakieś jaja. Molina ma męczący oko styl ale jednak takie walki, tyle dobrych nazwisk, walk które powinien wygrać ale go okradli... Remis z genialnym Larą to też nie jakiś przypadek. Ciekawe jakie będą następne kroki w jego karierze, powinien zawalczyć coś bardzo dużego, może rewanż z Larą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2014, 09:00 AM
Post: #5
RE: Carlos Molina - Mike Alvarado (2007-02-16)
Cytat: Ciekawe jakie będą następne kroki w jego karierze, powinien zawalczyć coś bardzo dużego, może rewanż z Larą?

Następne kroki będą takie, że okradną go z Charlo Big Grin

Chociaż tak naprawdę, to z Ishe mógł spokojnie przegrać w tej uber-nudnej walce o IBF, słabo tam wyglądał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2014, 03:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2014 05:11 PM przez Krzych.)
Post: #6
RE: Carlos Molina - Mike Alvarado (2007-02-16)
(20-02-2014 09:00 AM)Matys napisał(a):  Następne kroki będą takie, że okradną go z Charlo Big Grin

Chociaż tak naprawdę, to z Ishe mógł spokojnie przegrać w tej uber-nudnej walce o IBF, słabo tam wyglądał.

HahaBig Grin No ale w sumie to w jego przypadku bardziej prawdopodobne jest to, że go okradną niż to, że nie okradną...
A co do walki z Ishe to u mnie Molina wygrał chyba 115-113. To była tragiczna walka ale jednak o ile Molina starał się coś zrobić to Ishe w ogóle chyba zapomniał, że jest w ringu i broni pasa. To nie była jednak gala TR, żeby obrywać cała walkę a samemu nic nie robić i dostać decyzjęBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2014, 04:41 PM
Post: #7
RE: Carlos Molina - Mike Alvarado (2007-02-16)
Walki Smith-Molina, jeszcze drugi raz nie widzialem na oczy. Na zywo dalem chyba tylko dwie rundy dla Amerykanina. Musze rzucic okiem raz jeszcze na ta potyczke, bo po tym co pisze Matys, wychodzi na to, ze moge sie bardzo mylic co do przebiegu. Czasem powtorne obejrzenie jest bezcenne.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2014, 04:59 PM
Post: #8
RE: Carlos Molina - Mike Alvarado (2007-02-16)
Molina ze Smithem wygrał dość wyraźnie.Nie punktowałem tej walki ale optycznie to Carlos wyglądał lepiej.Smith w tamtej walce był taki nie obecny a Molina też był słaby do tego ciagłe ataki głową.Walka słaba ale imo wyraźnie dla Carlosa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2014, 05:13 PM
Post: #9
RE: Carlos Molina - Mike Alvarado (2007-02-16)
Też bym musiał obejrzeć ponownie żeby określić jak to wyglądało bo to 115-113 to trochę strzał na ślepo, nie pamiętam tego zbyt dobrze. Ale jeszcze nie oszalałem aż tak bardzo żeby się torturować zmuszając sam siebie do oglądania tej walki ponownie. Nie nie, nie ma mowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2014, 12:32 AM
Post: #10
RE: Carlos Molina - Mike Alvarado (2007-02-16)
Carlos Molina - Mike Alvarado
1. 10-9
2. 10-9
3. 9-10
4. 9-10
5. 10-9
6. 10-9
7. 9-10
8. 10-9

77-75 CARLOS MOLINA

Napisaliście wszystko o tej walce. Twarda, zacięta, piękna wojna pomiędzy dwoma wielkimi wojownikami. Dla mnie wygrał Molina i nie umiałbym wypunktować tej walki dla Alvarado. Ciekawa sprawa jest z tym Carlosem. Wiele walk przegrał, które powinien wygrać. Ale nie ma się co dziwić. Styl robi walkę i przyciąga tłumy. Styl Moliny raczej te tłumy odrzuca. Ciekaw jestem jego pojedynku z Bundrage. Oby tam nie było przekrętu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości