Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
idea sportu a boks (i inne sporty walki)
16-02-2014, 11:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2014 11:41 PM przez BMH.)
Post: #41
RE: idea sportu a boks (i inne sporty walki)
(16-02-2014 09:47 PM)metyl napisał(a):  Nope Smile
Nad tym tematem zacząłem się zastanawiać z soboty na niedzielę podczas transmisji walki o pas, jak już napisałem.
Mam nadzieję, że nie złamałem regulaminu podejmując dyskusję na ten temat w tym dziale.

To byla zartobliwa aluzja z mojej strony. Nie traktuj tego powanie. Sory.Wink

ps. Licze na wiecej rownie ciekawych, a byc moze jeszcze ciekawszych tematow, jak i dyskusji.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2014, 08:27 AM
Post: #42
RE: idea sportu a boks (i inne sporty walki)
@metyl
Tobie chodzi o mistrza świata w boksie czy najlepszego zawodnika P4P bez podziału na kategorie wagowe? jeżeli chodzi o ten pierwszy przypadek, mistrzem świata jest się w danej kategorii a nie ogólnie. Możesz być mistrzem w kategorii 50 kg, ale możesz być też mistrzem w kategorii 91 kg +. Co w tym dziwnego? Oczywiście, że pięściarz ważący 50 kg nie pokonałby jakiegoś łysego dresa ważącego 120 kg, dlatego właśnie są podziały na kategorie wagowe. Myślę jednak, że bardziej chodzi Ci o ten drugi przypadek, czyli jak ważący ok. 65 kg Floyd Mayweather może być najlepszym bokserem (lepszym nawet od tych gigantów w HW). Tutaj już liczą się osiągnięcia, czyste umiejętności, wiadomo, że powiększony Floyd do rozmiarów Kliczki by go pokonał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2014, 06:39 PM
Post: #43
RE: idea sportu a boks (i inne sporty walki)
Według mnie to porostu ludzie chcą oglądać walki w niższych kategoriach wagowych w sportach walki ,a w innych sportach by nie chcieli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości