Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carl Froch
16-10-2014, 09:28 PM
Post: #51
RE: Carl Froch
Pożyjemy zobaczymy, Garcia też miał być pożarty przez L.M.Matthysse a widzieliśmy jak było.BTW ja się brzydzę alkoholem...Tongue

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 10:30 PM
Post: #52
RE: Carl Froch
To sa dwaj zawodnicy o podobnej charakterystyce, bitni, wytrzymali, twardzi. Froch jednak ma za soba doswiadczenie i jednak wieksze umiejetnosci techniczne. Chavez czesto nadrabial gabarytami, ale (mimo ze Meksykanin pewnie wiecej wniesie do ringu) to Froch boksuje lata cale w wyzszej kategorii.
Jak dla mnie wszystko tu przemawia za Anglikiem - choc ja zbyt wysoko nie cenie Chaveza, dla mnie to taki tester dla lepszych bokserow a nie pelnoprawny mistrz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 10:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2014 10:47 PM przez redd.)
Post: #53
RE: Carl Froch
Dobrze @Gogolius napisał. W wyższej wadze siła Chaveza nie robi już takiego spustoszenia. On nie potrafił skończyć wywodzącego się z junior średniej Briana Very, mimo że kumulował go 12 rund i nie raz soczyście trafiał. Teraz trafi na rywala twardszego i lepszego pod każdym względem niż wiatrak Vera.

I jest jeszcze jedna duża różnica. Froch to 100% profesjonalista, nie tylko na sali treningowej. Nie zapuszcza się, ciągle pozostaje aktywny i jest w bardzo dobrej formie na co dzień. Chavez zupełnie odwrotnie, kijem go trzeba zaganiać do gymu. Już w internecie można było kiedyś znaleźć foto JCCJ, na którym wyglądał tak jakby jego dietetykiem był Arreola.

Do tego, mimo tylu sukcesów, Froch zmotywuje się na tę walkę, bo krótko pisząc jest nią podjarany. Będzie przygotowany, a Chavez? Nie wiem na ile on mentalnie jest jeszcze w boksie i na ile stać go jeszcze na wyrzeczenia treningowe.

Prawdopodobnie będzie tak, że Chavez trafi na rywala, który jest silniejszy, twardszy, nastawiony destrukcyjnie bardziej niż jego dotychczasowi rywale. To będzie wybitka, moim zdaniem Chavez po prostu dostanie lanie, ale w ringu będą leciały wióry i pewnie Carl trochę przyjmie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2014, 05:16 PM
Post: #54
RE: Carl Froch
Czysto techniczne to moim zdaniem Chavez jest lepszy od Frocha.Ja daje spore szanse Meksykaninowi,musi cały czas nacierać,wchodzić w półdystans i bić,a jak wiadomo Anglik jest dość łatwy do trafienia(oczywiście jak na ten poziom).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2014, 02:49 PM
Post: #55
RE: Carl Froch
Też nie widzę jakichś wielkich dysproporcji w tej walce. Technicznie są na podobnym poziomie, obronę mają równie słabą, cios równie silny. To byłaby bardzo dobra wojenka. Ciekawe czy Chavez cofałby się tak jak z Verą i boksował technicznie oddając pole Frochowi czy może poszedłby do przodu. To byłaby bardzo ciekawa walka, kandydat na bardzo dobrą wojnę na przyzwoitym poziomie bokserskim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2014, 05:04 PM
Post: #56
RE: Carl Froch
Dysproporcji dużych może i nie ma, ale nie wyobrażam sobie aby Froch mógł zejść z ringu pokonany...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2014, 01:09 PM
Post: #57
RE: Carl Froch
Froch na gali Bellew-Cleverly byl ekspertem w tv i przyznal ze mimo iz dalej uwaza walke z deGaelem czy Grovesem za bezsensowne bo sa za ciency w uszach to stwierdzil ze moglby ewentualnie zaboksowac ze zwyciezca rewanzu deGeale-Groves.

Mysle ze zanim do tego dojdzie to Carl skonczy kariere ale zawsze to moze byc bodziec dla mlodych zeby sie dogadali co do walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 01:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2014 01:48 PM przez Gogolius.)
Post: #58
RE: Carl Froch
Zrobiono spory krok do walki Froch-Chavez, Haymon, Hearn i obaj bokserzy chca tej walki, na przeszkodzie stoja typowe kwestie organizacyjne (hala, kasa) oraz status Chaveza ktory podpisal umowe z Alem jednoczesnie majac zwiazek z Arumem.

Sam Froch odpoczywa ale w okresie roztrenowania wazy zaledwie 178 funtow. Prawdziwy sportowiec szczegolnie na tle Chaveza ktory pewnie ma 190-200 Big Grin

Aaa... realny termin pojedynku to marzec/kwiecien 2015.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 02:13 PM
Post: #59
RE: Carl Froch
Jakiś czas temu czytałem wywiad z Frochem i Anglik podkreślał w nim, że dba o siebie między walkami i nie zapuszcza się. Chavez w okresie między walkami to robi raczej przymiarki do HW Wink

Liczę, że dojdzie do tej walki. Froch zasługuje na Las Vegas. Mam nadzieję, że znajdzie w sobie jeszcze na tyle ognia, aby w niezłym stylu zrobić Chaveza. Szczerze pisząc, to wolałbym Carla nie oglądać już z rywalami pokroju DeGalea/Sancheza. Froch coraz częściej przebąkuje o końcu kariery, do tego czasu nie oszuka. To ciągle bardzo klasowy zawodnik, ale już takiej formy jak np, na Bute raczej nie zrobi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 05:02 PM
Post: #60
RE: Carl Froch
Froch jest blisko dostania swojej wymarzonej walki na koniec kariery i jeśli wygra to zaklepie sobie miejsce w IBHOF.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości