Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Leapai
25-04-2014, 06:39 PM
Post: #191
RE: Kliczko vs Leapai
Mi się wydaje, że on i tak nie liczy na to, że walka potrwa więcej niż 3 rundy. Albo on albo Kliczko. Trafi to trafi, nie trafi to też dobrze bo kasa leci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2014, 07:38 PM
Post: #192
RE: Kliczko vs Leapai
Może jak ten bum padnie w 3 rundy, to do 4 w zastępstwie wyjdzie niezawodny Briggs Big GrinBig Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2014, 08:21 PM
Post: #193
RE: Kliczko vs Leapai
Krychu
Pewnie z krzesłem jak pisał @Sander Big GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2014, 08:34 PM
Post: #194
RE: Kliczko vs Leapai
No, widzę, że Briggs zaopatrzył się w nowy atrybut - w tort. Jeszcze z krzesłem jakieś szanse by miał, ale z tortem już zupełnie nie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2014, 09:34 PM
Post: #195
RE: Kliczko vs Leapai
(25-04-2014 06:17 PM)Matys napisał(a):  Leapai chyba najcięższy w karierze.

Bęben jak się patrzy:
[Obrazek: klitschko-leapai%20(13).jpg]

Jednak wracam do swojej poprzedniej wersji, on na prawdę ma 20 kg nadwagi. Przecież ten człowiek dobrze przygotowany jest cruiserem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2014, 09:35 PM
Post: #196
RE: Kliczko vs Leapai
Kubala
Zależy jakie włoży składniki w torcik Big Grin Gdyby jakieś kowadło to kto wie,kto wie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2014, 09:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2014 09:42 PM przez Krzych.)
Post: #197
RE: Kliczko vs Leapai
Wstydziłbym się tak wyglądać nawet nie trenując żadnego sportu a jeżeli sportowiec zawodowy do mistrzowskiej szansy podchodzi tak przygotowany to to już jest w ogóle kuriozum i jakaś kompletna kpina ze sportu, kibiców, przeciwnika i samego siebie. W takiej sytuacji w ogóle nie powinien dostać gaży za pojedynek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2014, 09:41 PM
Post: #198
RE: Kliczko vs Leapai
Dla mnie Leapai wygląda na tej fotce jakby wyszedł właśnie z pokoju z którego wydobywa się chmura dymu od palonego zielska, w tym pokoju, ze trzech ziomali z łańcuchami na szyjach, czarny rap w tle i dzwonek do drzwi. Leapai otwiera, i widzi Kliczkę który pyta o jego siostrę (czy już gotowa na wyjście z nim), a Alex odpowiada : "Jak jej zrobisz dzieciaka to Ci przyjebie".

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2014, 09:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2014 09:51 PM przez Krzych.)
Post: #199
RE: Kliczko vs Leapai
[Obrazek: the-goblin-king-heads-up-a-new-hobbit-im...470-75.jpg]

Ja go widzę bardziej takBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2014, 10:06 PM
Post: #200
RE: Kliczko vs Leapai
Jak patrzę na to zdjęcie to mi się wierzyć nie chce, że jest to pojedynek o pasy mistrzowskie HW. Przecież ten Leapai jest bardziej spasiony ode mnie, a zawodowemu sportowcowi, który bierze udział w tak wielkim (z nazwy) wydarzeniu wypada z przyzwoitości przygotować się o wiele lepiej. Jak spojrzałem na tą fotkę, to pomyślałem niemal to samo co Sander Smile
Ciekawy jestem planu Samoańczyka w tej walce. Bo jeśli wyjdzie facet postury Leapaia z planem "po prostu wyjdę i mu walnę", to może być żałośnie Tongue
Dziwnie się ten weekend zapowiada. Niby gala o MŚ w HW, jedna z lepszych rozpisek w polskim boksie zawodowym, gala w USA gdzie przy dobrych wiatrach może walczyć nawet 6 przyszłych mistrzów świata, ale brakuje jakiejś większej walki. Takiego języczka uwagi. Niby sporo boksu na niezłym poziomie, ale czegoś brakuje. Dzisiejsza walka byłaby świetnym dopełnieniem tego weekendu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości