Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miguel Angel Garcia vs Juan Carlos Burgos
26-01-2014, 11:41 PM
Post: #11
RE: Miguel Angel Garcia vs Juan Carlos Burgos
Nom.. Rigo-Agbeko, tyle ze kto inny odegral glowne role. Mi sie walka podobala, ale nie tyle by do niej powracac. Wszystko zostalo wyjasnione na ringu, nie ma co roztrzasac.Smile Mikey jest swiatny i mam nadzieje, ze niebawem zobacze go w naprawde duzej walce.


Gamboa-Garcia spoko? Matys, wydaje mi sie, ze zle zyczysz Kubanczykowi..?Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2014, 01:16 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2014 01:18 AM przez Krzych.)
Post: #12
RE: Miguel Angel Garcia vs Juan Carlos Burgos
No niestety tak to wygląda w przypadku Rigo i Garcii. Przeciwnicy na początku wierzą w siebie, po dwóch rundach już zaczynają rozumieć, że nie uda im się tknąć przeciwnika a później obrywają jeszcze jakimś mocnym ciosem przez co nabierają respektu przed ich siłą co miało być ich atutem. W efekcie nie pozostaje im nic innego jak tylko spierdalać albo przynajmniej nie atakować żeby "nie drażnić rekina" i dać się wypunktować w miarę bezpieczny dla siebie sposób. A jak ktoś jednak jest na tyle odważny lub też głupi żeby nadal iść do przodu to kończy jak Juan Manuel Lopez.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości