Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jean Pascal vs Lucian Bute (19.01.2014)
17-01-2014, 04:48 PM
Post: #11
RE: Jean Pascal vs Lucian Bute (19.01.2014)
Nie ten temat Sander. Jakis chyba jestes wczorajszy?Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 04:51 PM
Post: #12
RE: Jean Pascal vs Lucian Bute (19.01.2014)
Niee ale ta sama gala a tematu Perez vs Takam nie ma. W tym wątku już o tej walce ktoś chyba wspominał.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 11:56 PM
Post: #13
RE: Jean Pascal vs Lucian Bute (19.01.2014)
BMH, Ty zamiast wytykać to mógłbyś się głębiej wypowiedzieć skoro jesteśmy po ważeniu (Mayorga w LPW też czeka Big Grin).

Pascal ledwo się zmieścił w tym limicie, w sumie zawsze mnie to ciekawiło bo waga wadze nierówna i czy oni mają dostęp do tej oficjalnej wagi przed samym oficjalnym ważeniem że tak się potrafią idealnie wstrzelić.
Wcześniej obstawiałem w miarę równą walkę, ale czuję że jednak Pascal wygra to, może nawet do 6-8 rundy. Jeśli natomiast walka potrwałaby dłużej to Bute wygra ostatnie rundy na punkty a może i cały pojedynek.

Tak serio to czekam na tę walkę bardziej niż na Szpilkę.

Co do Takama z Perezem - nie no, Perez da radę. Zaboksuje jeszcze lepiej niż z Mago i odprawi Takama z kwitkiem, choć na deskach go nie widzę, mimo wszystko.
Sander, obyś nie okazał się złym prorokiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2014, 11:47 AM
Post: #14
RE: Jean Pascal vs Lucian Bute (19.01.2014)
Mój typ to zwycięstwo Bute na punkty. Rumun ma przewagę techniki i szybkości i sądzę, że wypunktuje Pascala na dystans. Owszem, szklanka Bute stwarza dla niego duże niebezpieczeństwo porażki przed czasem, ale rywal musi w tę szklankę precyzyjnie trafić, a Pascal za bardzo tego nie potrafi. To jest silny bysio, ale z celownikiem u niego nie jest najlepiej i dlatego procent nokautów ma wcale nie rewelacyjny. Jak się popatrzy na listę rywali, którzy przetrzymali z Pascalem pełny dystans, to znajdzie się tam bokserów, którym daleko do klasy Bute. Ale oczywiście lucky punch Pascala zawsze może zakończyć pojedynek.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2014, 12:11 PM
Post: #15
RE: Jean Pascal vs Lucian Bute (19.01.2014)
Wiecie jak to często jest gdy przed walką wszyscy zgodnie mówią, że albo X wygra przed czasem albo Y na punkty - kończy się tak, że X (Pascal) wygrywa na punkty albo Y (Bute) przed czasem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2014, 12:30 PM
Post: #16
RE: Jean Pascal vs Lucian Bute (19.01.2014)
(17-01-2014 11:56 PM)Gogolius napisał(a):  Tak serio to czekam na tę walkę bardziej niż na Szpilkę.
Confused poważnie? Ja już od dawna nie czekałem tak na żadną walkę jak Szpilki z Jenningsem...
Natomiast Pascal vs Bute interesuje mnie średnio już bardziej jestem ciekawy rozstrzygnięcia Perez vs Takam. Może dlatego, że mnie od zawsze najbardziej interesowała HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2014, 03:15 PM
Post: #17
RE: Jean Pascal vs Lucian Bute (19.01.2014)
No poważnie ; )
Walka Szpilka - Jennings jest spoko bo to niepokonane prospekty, a sam pojedynek zapowiada się emocjonująco. Ale dla mnie nie ma nic lepszego jak starcie uznanych, doświadczonych mistrzów, jeszcze niewypalonych (choć z Bute to nie wiadomo), którzy się jeszcze ze sobą nie spotkali. To jednak są kawałki najnowszej historii boksu. Za trzy lata mogę czekać na walkę np. Froch - Dawson z podobnym nastawieniem, mimo że obaj będą past-prime ; )

Co do Pereza z Takamem - Perez mnie interesuje, a Takam wcale i pod tym kątem będę ją oglądał Big Grin

Poza tym, Kanada już dziś, a USA dopiero za tydzień.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2014, 09:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2014 09:34 PM przez Sander.)
Post: #18
RE: Jean Pascal vs Lucian Bute (19.01.2014)
Dziwi mnie to, że bardzo mało osób dopuszcza do siebie myśl jakoby Takam mógł nawiązać równą walkę z Perezem.
Widziałem sporo walk Kameruńczyka - lubię siłowo walczących ciężkich. Ja spodziewam się równej walki i myślę, że może dojść do niespodzianki. Szanse 50/50 jak dla mnie. Perez nie jest chyba tym za kogo bierze go środowisko kibiców po pokonaniu Abdusalamova. Kameruńczyk nie grzeszy techniką ale jest silny jak bizon. Zaryzykowałem w wirtualnej grze wygraną Carlosa i zdanie podtrzymuję. Za kilka godzin się okaże czy nie przeceniłem Takama.
Swoją drogą bardzo cieszy mnie to kolejne ciekawe zestawienie w wadze ciężkej. Stiverne vs Arreola, Szpilka vs Jennings, Takam vs Perez - tak ciekawie w hw nie było od dawna...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2014, 09:52 PM
Post: #19
RE: Jean Pascal vs Lucian Bute (19.01.2014)
Moje typy Pascal i Takam na punkty .Wszyscy patrzą na Pereza przez pryzmat starcia z Mago . Ale np. z Walkerem spisał się okropnie. Zresztą Kameruńczyk jest lepszym bokserem od Abdusalamova. Takam ma siłę jak tur i wierzę ,że zaskoczy Kubańczyka ,może nawet i znokautuje .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2014, 11:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2014 11:36 PM przez Krzych.)
Post: #20
RE: Jean Pascal vs Lucian Bute (19.01.2014)
Bardzo ciekawie zapowiada się walka Perez-Takam. Takam to już troszkę lepszy zawodnik niż Mago. Choć jego wartość i umiejętności też jest łatwo zakwestionować skoro wypunktował go Gregory Tony, którego gdzieś tam kiedyś przywiało z kickboxingu do boksu w wieku 30 lat. No ale mimo wszystko to jest duży sprawdzian dla obu. Z tym, że waga tu może zadecydować bo jednak 116kg Takama podczas gdy w walce z Grantem ważył 109... Nie wygląda to dobrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości