Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek Highlights
09-01-2012, 05:35 PM
Post: #21
RE: Tomasz Adamek Highlights
@Jerome

Zgadzam się z Tobą w 120 %. Gdyby nie asekuracyjny styl Davida, Władimir dostałby łomot... Haye według mnie był lepszy od niego w każdym aspekcie, szybkość, defensywa, atak. Jednak lewy prosty Władimira zadecydował. Haye jest bardzo mądry w ringu i uważam, że ma jednego z najlepszych trenerów na świecie czyli Botha. Co do Solisa to też uważałem, że dałby ciekawą walkę z Witem, ale w sumie na jakiej podstawie tak stwierdziłem? w amatorstwie Solis był świetnym bokserem. W zawodostwie już tak nie błyszczał. A w walce z Kliczką równie dobrze mógł paść już w 2 rundzie bez kontuzji albo w dalszej fazie walki zdechnąć kondycyjnie. Ale nie ma co gdybać na temat Solisa. Z takim podejściem do boksu na pewno daleko nie zajdzie.... ew. do KFC.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 05:47 PM
Post: #22
RE: Tomasz Adamek Highlights
Wstyd sie przyznac ale wypunktowalem sobie ta walke 113:113 ;P... a tak sie staralem nie faworyzowac Davida...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 06:49 PM
Post: #23
RE: Tomasz Adamek Highlights
@Jerome

Wstyd to by był gdybyś punktował tak walkę Adamek vs Kliczko do przerwania walki, hehehe. Walka była wyrównana, ale, że walczyli na terenie Kliczki no to zwycięstwo zostało przyznane Władimirowi. Kto wie jak by skończyła się walka gdyby walczyli w Anglii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 07:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2012 07:50 PM przez Jerome.)
Post: #24
RE: Tomasz Adamek Highlights
nie no wiem, ze cos mnie niezle pogrzalo ale smiesznie w sumie wyszlo
AdamekFightPL - Swoją drogą jakiś dobry HL bym obejrzal z urywkami z walki z Wladem, obijaniem Ruiza i Barretta i piekielnymi bombami z Valueva. Harrisona bym sobie odpuscil. Moj ulubiony moment z walki Haye v Klitschko, kiedy Wladek puka te swoje jaby a David z rekami "w kieszeniach" macha tylko glowa i nie daje sobie wsadzic (chyba ok 6/7/8 rundy, poszukami i wrzuce) tez bym chetnie tam obejrzal, do tego jakas dobra muza... Daloby rade?
Mam urodziny 12.02 wiec byloby milo ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 08:46 PM
Post: #25
RE: Tomasz Adamek Highlights
Znalazlem = http://www.youtube.com/watch?v=uhEpGl3a7...plpp_video = 36:14 Cos niesamowitego, Wladek musial wtedy wewnetrznie wariowac ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 08:54 PM
Post: #26
RE: Tomasz Adamek Highlights
@Jerome

Chodzi Ci o Highlights z walki Kliczko vs Haye?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 09:04 PM
Post: #27
RE: Tomasz Adamek Highlights
Raczej samego Davida. Wiem, ze juz robiles. Lubie go ;] Z tym ze w walce z Wladkiem bylo pare fajnych akcji i jakby poprzeplatac je z Valuevem, Barrettem i Ruizem bylby wypas. No i ten epicki moment wskazany wyżej Wink

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 11:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2012 11:18 PM przez Crumb.)
Post: #28
RE: Tomasz Adamek Highlights
@Jerome
Nie, nie. Walkę David przegrał. Nie ma się co oszukiwać:) Jednak w rewanżu myślę, że mógłby wygrać. Ciekawe czy rzeczywiście palec sprawiał mu problem, nie wiemy tego. Co do Solisa to by przegrał:) Tylko 1 runda tak wyglądała. Potem lewe proste by go rozbiły i po walce niewiele późńiej:) takie moje zdanie.
Chciałbym bardzo aby David został mistrzem świata wagi ciężkiej, znakomity pięściarz

Edit: Hahahaha, teraz zobaczyłem twarz Władka jaki wściekły gdy Haye robił uniki, coś pięknego hahaha:) świetny bokser David jeszcze raz powtarzam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 11:20 PM
Post: #29
RE: Tomasz Adamek Highlights
Wiem Crumb, że przegrał. Nawet dla mnie to nie ulega wątpliwości (tym bardziej, że szukając tego urywka z góry obejrzalem jeszcze raz cala walke, niestety w ostatniej sprawdzanej przeze mnie rundzie to znalazlem ;P) I również mam podobne zdanie co do rewanżu jak i palca. Solis? Mysle, ze jeszcze kilka rund by Vitek mial problem i moze wtedy, ktoregos razu Odlanier poszedlby za ciosem i walil az do smierci jak z Barrettem ale rownie dobrze moglby zbierac co raz wieksze bomby i zniechecic sie do atakow wiec tego tez nie wiemy.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 11:26 PM
Post: #30
RE: Tomasz Adamek Highlights
Jutro lub na tygodniu również obejrzę całą walkę bo była świetna, teraz nie mam czasu. Chcę zobaczyć David vs Vitalij może z nim poradzi sobie lepiej? chcę walki w których przeciwnik ma jakieś szanse z Kliczką, po co mi kolejne walki Adamków i innych dziwnych bokserów z Kliczkami... Solisa również chętnie bym zobaczył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości