Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek Highlights
06-01-2012, 12:37 PM
Post: #1
Tomasz Adamek Highlights
http://www.youtube.com/watch?v=PanRqH-NT...ure=fvwrel
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2012, 04:13 PM
Post: #2
RE: Tomasz Adamek Highlights
Prawdziwy champion, po walce z Kliczko nabrałem do niego jeszcze większej sympatii i jeszcze większego szacunku. Jak napisał Dan Rafael: "Haye-palec,Adamek-serce". Zawodnik kompletny. Czekam na tytuł w hw, który wywinduje Adamka do Hall of Fame.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2012, 06:00 PM
Post: #3
RE: Tomasz Adamek Highlights
willow.
Żartujesz, prawda? powiedz, że tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2012, 07:43 PM
Post: #4
RE: Tomasz Adamek Highlights
Jesteś antyfanem Adamka, temat chyba przerabialiśmy ? Nie widze dalszej polemiki w temacie tego pięściarza, filozofia "słaby Adamek" jest mi daleka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2012, 08:19 PM
Post: #5
RE: Tomasz Adamek Highlights
Nie, dlaczego tak myślisz? Adamek to bardzo dobry pięściarz - szybki, zwinny. Nie jestem jego antyfanem, fanem również nie. Ale swoją wypowiedzią na samym początku dałeś mi i wszystkim do zrozumienia, że Ty wręcz przeciwnie. Jesteś jego psychofanem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2012, 09:10 PM
Post: #6
RE: Tomasz Adamek Highlights
Crumb, zupełnie nie rozumiem tu twoich pretensji. Willow ma prawo kibicować Adamkowi i uznawać go za championa, bo tym Adamek w dwóch kategoriach tak czy siak był.

A co do hall of fame, to nie sądzę, by Adamek tam się dostał. Tam wielu świetnych pięściarzy nie trafia. Pojawiały się niedawno nawet głosy, że możliwe jest, iż nawet bracia Kliczko tam nie trafią. Nawet gdyby Adamek zdobył tytuł w wadze ciężkiej, to nie sądzę, by został przyjęty do hall of fame.

Danny Green o zgrozo przed walką z Włodarczykiem mówi, że zwycięstwo otworzy mu drogę do hall of fame. To zasłużony pięściarz, także mistrz dwóch kategorii, ale nawet jakby był mistrzem w junior ciężkiej, to na hall of fame nie miałby szans.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2012, 10:09 PM
Post: #7
RE: Tomasz Adamek Highlights
Adammobp
Ależ ja nie mam żadnych pretensji do willowaSmile to on mnie nazywa antyfanem, ja po protu spytałem czy on sobie żartuje bo przecież sam mówisz że nie sądzisz aby Adamek trafił do hall of fame. Co to za bokser w ogóle?? przecież jego styl boksowania podoba się tylko Polakom i tylko Polacy widzą w nim jakiegoś mistrza wagi ciężkiej:o wątpię czy zwrócilibyście w ogóle na niego uwagę gdyby nie był Polakiem, byłby dla Was zwykłym pięściarzem tak myślę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2012, 12:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2012 12:14 AM przez willow(konserwatysta).)
Post: #8
RE: Tomasz Adamek Highlights
Wystarczy prześledzić inny wątek dot. Adamka, co pisaleś na jego temat i jak Twoje wypowiedzi współgrały z niejakim Mocnym, który traktuje Polaka jako zawodnika klasy B. Efektem tego wszystko było danie mi ostrzeżenia. Tyle w temacie, uważam go za zamknięty.

@Adam, jeżeli zdobędzie 3 tytuł w 3 najcięższej kategorii wagowej to wejdzie do Hall of fame. Musi, będzie jedynym takim pięsciarzem, ale to wszyscy wiemy o co gra Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2012, 01:45 AM
Post: #9
RE: Tomasz Adamek Highlights
willow
"jeżeli zdobędzie 3 tytuł w 3 najcięższej kategorii wagowej to wejdzie do Hall of fame" - przeczytaj to i się zastanów. Potem zrób to kolejne 10 razy i znów się zastanów. Potem sobie przypomnij kto ma pasy mistrza świata w wadze ciężkiej. Tyle w tym temacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2012, 01:50 PM
Post: #10
RE: Tomasz Adamek Highlights
Crumb ponosi Cię Big Grin Każdy ma prawo do swojego zdania Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości