Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punktacje walk - temat zbiorczy
06-07-2014, 09:40 AM
Post: #101
RE: Punktacje walk - temat zbiorczy
(05-07-2014 06:34 PM)saliman1 napisał(a):  Polecam Foreman-Schulz. Bardzo dyskusyjna swego czasu walka.

Ja już kiedyś chyba się za ten pojedynek zabierałem i odstraszyła mnie słaba jakość nagrania - o ile dobrze pamiętam. Lubię walki starego George'a, ale jeśli nie mam tej walki na dysku, to w najbliższym czasie nie ściągnę.

(05-07-2014 07:03 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ja mam masę walk na dysku. Będzie z czego wybierać, ale taką największą ochotę mam na pewno nad Mora - Vera II i może Martinez - Murray. A może sięgnę do bardziej archiwalnych walk, czego za często nie robię. Może tak sławne na tym forum Ali - Shavers bądź Money - de la Hoya, którą to walkę widziałem kilka lat temu i kompletnie nie pamiętam Smile
Jeszcze zabieram się jak pies do jeża za trylogię Pacquiao - Marquez.

Jak już o Martinezie wspomniałeś, to polecam Ci walkę z Kermitem Cintronem. Sportowo jest bardzo okey, a w dodatku kontrowersyjny werdykt i jeden niezwykle rzadko spotykany i mega kontrowersyjny incydent miał tam miejsce.

Jeśli chodzi o Sergio Morę, to polecam raczej pierwszą walkę z Forrestem. Sergio zdobył w tym pojedynku pas mistrza świata Wink

Mayweather vs Oscar DLH jak najbardziej polecam Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2014, 08:14 PM
Post: #102
RE: Punktacje walk - temat zbiorczy
Oglądał ktoś z Was powrót "Fonso" Gomeza z Paredesem? Chłopak pauzował dwa lata, wrócił ogrywając gościa, który przed walką był 10 w WBA i 7 w WBC w junior średniej i zwycięstwo nad Gomezem miało być ostatnim krokiem do mistrzowskiej walki, a tutaj duża niespodzianka. Walkę już pobrałem, jutro obejrzę i chętnie poznam Wasze zdanie co do tej walki.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2014, 01:32 PM
Post: #103
RE: Punktacje walk - temat zbiorczy
Spis walk zaktualizowany na dzień 12 lipca 2014 roku Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 07:50 PM
Post: #104
RE: Punktacje walk - temat zbiorczy
@Melvin
Ładnie się dorzuciłeś z tymi kartami...Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 08:01 PM
Post: #105
RE: Punktacje walk - temat zbiorczy
Mam ich pełno w zeszycie,już wcześniej chciałem dołączyć na forum,zaczełem punktować,a nie udało mi się zarejerstrować,teraz się udało a prawie cały notes mam wypełniony punktacjami z forum,mam też kilka takich których na forum nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2014, 10:16 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2014 10:16 AM przez saliman1.)
Post: #106
RE: Punktacje walk - temat zbiorczy
Ja miałbym parę sugestii dotyczących uatrakcyjnienia tetatu o punktacjach. Sam się do wielu rzeczy jakie napiszę nie stosowałem, ale postaram się to zmienić.

-Oznaczajcie rundy mogące iść w obie strony gwiazdkami. Nie rundy wyrównane, ale te które uważacie, że inna osoba może przyznać jak najbardziej uczciwie innemu zawodnikowi.
-Jak już tworzycie tematy to wstawiajcie linki do walk. Wcale nie jest tak trudno znaleźć linki online w dobrej jakości. Ja od dawna oglądam walki na boxingscene wrzucone przez Simbrosa i jestem bardzo zadowolony. Nawet jak starsze walki są tam dostępne tylko do ściągnięcia to na takich hostingach, że spokojnie się każdemu ściągnie z maksymalną prędkością.
-Moim zdaniem często bardziej przydałyby się dyskusje o punktacjach niż o samej walce (chyba, że wyniki są bardzo oczywiste). Tak to na ogół wyglądało jak istniała jeszcze liga punktacji walk. Często krytykujemy sędziów, a brakuje trochę analizy poszczególnych kontrowersyjnych rund, a tu kryją się niuanse. Ja osobiście preferowałbym więcej dyskusji niż jak największą ilość wrzucanych kart.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2014, 10:39 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2014 10:42 AM przez Sander.)
Post: #107
RE: Punktacje walk - temat zbiorczy
- Stosujemy ten zabieg na forum od bardza dawna

- Linki wstawiamy, jeśli walka jest w YT to każdy wrzuca link, a jeśli jest na zagranicznych forach, to zawsze ktoś poratuje linkiem, wówczas dokleja się go do tematu

- Dyskusja o poszczególnych rundach jest czasochłonna. Oznaczenie rundy jako "równa" i dorzucenie kilku zdań o walce jest już jakimś świadectwem i podstawą do dyskusji z kimś kto miałby jakieś "ale" do naszej karty. Nie zawsze jest czas by usiąść i spierać się z kimś co do rund, to wymaga czasu.

Ale dzięki za wyrażenie opinii.

A tak w ogóle to zrobię dziś tematy Chudecki vs Lora i Diablo vs Green, szykujcie karty Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2014, 04:23 PM
Post: #108
RE: Punktacje walk - temat zbiorczy
Chłopaki zróbcie temat Lennox vs Tucker jeśli macie możliwość.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2014, 12:05 PM
Post: #109
RE: Punktacje walk - temat zbiorczy
W obawie przed dublowaniem informuję, że zakładam temat Floyd vs Maidana ;p

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2014, 01:35 PM
Post: #110
RE: Punktacje walk - temat zbiorczy
Zaktualizowałem 3 strony z kartami w LPW, ale została jeszcze jedna i kawałeczek drugiej więc proszę o nie dodawanie nowych kart przynajmniej do wtorku.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości