Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samuel Peter - zapomniany mistrz
19-02-2014, 10:22 PM
Post: #11
RE: Samuel Peter - zapomniany mistrz
Jak donosi konkurencja na sale treningową powrócił ,Nigeryjski Koszmar' Samuel Peter.Podobno Nigeryjczyk posiada potężną nadwage(130kg)więc tu pytanie po co Peter wraca czyżby krucho z kasą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2014, 10:41 PM
Post: #12
RE: Samuel Peter - zapomniany mistrz
Ale info! Smile
Kurde Ci panowie z moich tematów się reaktywują - najpierw Briggs a teraz Peter.
Samuel już w walce z Chambersem wyglądał bardzo źle i strach pomyśleć jak on teraz może się prezentować...
Co do braku kasy - czyżby przejadł już trzy wypłaty od Kliczków?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2014, 11:03 PM
Post: #13
RE: Samuel Peter - zapomniany mistrz
Sander
Mam nadzieje że Brewster nie powróci bo walcząc z jednym okiem to trochę słabo...chociaż fajnie brzmi Lamon ,Cyklop'Brewster(wiem żart nie na miejscu ale no nie mogłem)
Będąc szczerym ja bym chętnie zobaczył walke Peter-Briggs.Pewnie i tak by mi się bardziej ekscytował niż na walce Władka...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2014, 09:24 AM
Post: #14
RE: Samuel Peter - zapomniany mistrz
Peter-Briggs po tym jak obydwaj wrócą do w miarę dobrej dyspozycji i będą w stanie przeboksować chociaż te 10 rund? Ja jestem na tak. Takie walki emerytów nie są takie złe, a często wychodzą z nich kapitalne walki. Nikt nie kalkuluje, liczy się tylko efektowna walka żeby dostać dobrą kasę za następne walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 08:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2014 08:01 PM przez Joker.)
Post: #15
RE: Samuel Peter - zapomniany mistrz
http://www.bokser.org/content/2014/04/03.../index.jsp
Fajnie by było Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 08:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2014 08:09 PM przez redd.)
Post: #16
RE: Samuel Peter - zapomniany mistrz
Bo ja wiem?
Peter może być spasiony jak świnia, a do tego jest już mocno rozbity. To będzie tylko nazwisko, chociaż nie zdziwiłbym się specjalnie, gdyby nawet gruby i wypalony Sam odprawił Zimnocha z kwitkiem. Krzysztof to taka polska wersja Głazkowa, tylko że o poziom, dwa niżej pod każdym względem. Peter(o ile nie jest jeszcze na poziomie obecnego Rahmana) mógłby coś trafić, szczególnie że Zimnoch nie jest tytanem defensywy, ani nie posiada zbyt mocnej szczęki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 08:13 PM
Post: #17
RE: Samuel Peter - zapomniany mistrz
Redd
Mi właśnie chodzi o samo nazwisko,jakiś tam dałoby to rozgłos Zimnochowi na świecie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 08:14 PM
Post: #18
RE: Samuel Peter - zapomniany mistrz
Mimo wszystko ciekawa opcja. Byłaby to bardzo ważna walka dla Krzyśka. W razie zwycięstwa zapewne wreszcie usłyszałaby o nim Ameryka i mógłby się troszkę wybić. A jak przegra? No cóż, jak dostanie lanie od "takiego" Petera to lepiej niech ta weryfikacja nastąpi prędzej niż później, bo to będzie znaczyć, że z Zimnocha bokser kiepski.
Jestem bardzo za.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 08:14 PM
Post: #19
RE: Samuel Peter - zapomniany mistrz
Peter jest już zapewne okrutnym wrakiem i obawiam się, że może mieć problem z uniesieniem ręki tak wysoko by zadać cios. Chyba, że będzie walił tylko po tułowiu (jak Trinidad Jonesa) Wink

Nigeryjczyk szuka już tylko kasy więc zapewne za frytki do Polski nie przyjedzie. Udział w Super 8 czy jak się nazywa ten turniej też tylko po to by w walce z innymi wrakami porywalizować o dolary. W sumie nie ma w tym nic dziwnego bo po to się pracuje by zarabiać ale obawiam się, że Samuel sportowo to będzie taki troszkę twardszy Williams...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 08:15 PM
Post: #20
Bug RE: Samuel Peter - zapomniany mistrz
Po co Peterowi Zimnoch? Przehulał już 3 wypłaty od Braci?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości