Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PZB
05-02-2014, 07:40 PM
Post: #31
RE: PZB
(05-02-2014 07:26 PM)Martin napisał(a):  
(05-02-2014 06:54 PM)Joker napisał(a):  Martin
Racja niemieckiego.

@Joker
Jeśliby przyjąć Twój tok rozumowania to Gołota - amerykańskiegoWink.
Andrzejek to ultimate Polak a nie jakiś tam sprzedajny niemieczyk Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 07:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2014 07:52 PM przez KrychuTMT.)
Post: #32
RE: PZB
Gołota zawsze był dumny z pochodzenia , nie to co Darius który zapomniał kim jest i paradował z niemiecką flagą . Ten folksdojcz nie powinien wypowiadać się na temat naszego boksu , niech zainteresuję się swoim - niemieckim boksem . Na starość próbuje zaistnieć w Polsce , boli go dupsko bo "rodacy" nie chcą wielbić jego osiągnięć zdobytych pod niemiecką flagą . Straszny arogancki i zapatrzony w siebie buc . Szkoda , że Roy nie rozbił tego frajera kiedy panował na tym swoim niemieckim "tronie" LHW . Bokserem był dobrym , szanuje jego osiągnięcia ale gardzę nim jako osobą .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 08:09 PM
Post: #33
RE: PZB
Tygrysek teraz udaję świętą krowe i wszystkim coś wygarnia ,a sam przeleciał wszystkie burdele w Hamburgu.

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 09:10 PM
Post: #34
RE: PZB
Dobra jak już sobie pojezdziliście po Michalczewskim (w sumie słusznie, ja też za nim nie przepadam, a jako felietonista to niewątpliwie gość się kompromituje) to teraz napiszcie dlaczego nie nadawałby się na prezesa PZB? Albo kto by się nadawał? Bo tam zmiany wydają się konieczne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 09:21 PM
Post: #35
RE: PZB
Martin
Bo to zawistny niemiaszek-to raz
Dwa-człowiek bez honoru
Trzy-Jak na takim stanowisku może być człowiek który jeździ po Polskim boksie jak po burej suce
Cztery-Nie lubię go.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 09:24 PM
Post: #36
RE: PZB
Mi trochę by to nie pasowało ponieważ Tiger bardzo mocno jeździ po ludziach którzy reprezentują Polski boks. Krytykuje wszystko i wszystkich i teraz nagle wielki pan prezes... Rozumiem konstruktywną krytykę ale takie teksty, że Szpilka z Zimnochem to by mogli na trybunach posiedzieć w Universum... Po prostu na tyle w mediach wysmarował sędziów, bokserów, organizację gal itd, że takiej funkcji bym mu nie powierzał. Byłoby to takie hmm... nieetyczne?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2014, 05:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2014 06:01 PM przez redd.)
Post: #37
RE: PZB
Obserwuję to co się dzieje ostatnio w PZB i to jest jakiś kabaret. Jakiś bogaty, szemrany Turas który jest wiceprezesem związku szantażuje i tnie po pijaku nożem jednego z sędziów. W między czasie boks amatorski w PL leży w grobie i nie zapowiada się na zmartwychwstanie. Rozwiązać, zaorać, może wyrośnie na tych gruzach coś lepszego. Bo chyba bardziej już nie da się skompromitować?

A na głównej można przeczytać, że tak właściwie to "czego chcecie od prezesa, to Wasilewski knuje i toczy pianę":
http://www.bokser.org/content/2014/02/06.../index.jsp
Jak facet jest prezesem to niech weźmie to na klatę. Funkcja do czegoś zobowiązuje. Ale jak widać każda okazja dobra, aby dać kuksańca oponentowi.

Dajce spokój z Michalczewski, czy Gołotą na stanowisko prezesa. Jeden jest zupełnym laikiem w dzisiejszym boksie, a drugi siedzi w USA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości