Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
11-03-2014, 09:45 PM
Post: #71
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@Sander
Nie dawaj mi tu przykładów z wychodzeniem bandyty z więzienia, bo to nie ten sam stopień zagrożenia.
Przez internet nikt nikogo nie zabije i nie zgwałci.
Ty bez powodów najbardziej grzmiałeś nawołując o banowanie.
I to bardzo nieładnie z twojej strony.

Chcesz przykłady chamskich wpisów?
Jest ich tutaj pełno. Część pousuwali.
Nie udawaj że tego nie zauważyłeś i nie widziałeś tych wpisów.

Pod moim adresem znajdziesz pejoratywne określenia .
Czy ty masz klapki na oczach?

Do tego dochodzą moderatorzy.
Żaden z nich się nie wypowiada.
Niektórym ”władza” uderzyła do głowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 09:51 PM
Post: #72
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
[Obrazek: e95727566_racja.jpg]

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 10:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2014 10:25 PM przez BESTIA.)
Post: #73
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Cytat:Do tego dochodzą moderatorzy.
Żaden z nich się nie wypowiada.
Niektórym ”władza” uderzyła do głowy.

Możliwe. cop2 dostał bana bo na niego zasłużył.Za 5 miesięcy znów może wrócić na forum nit mu nie broni.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2014, 07:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2014 07:06 PM przez RSC-2.)
Post: #74
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@BESTIA

Akurat Ciebie uważam za porządnego i inteligentnego dlatego tym bardziej dziwię się ,że uczestniczysz w tym cyrku.
Dostałeś „ prikaz” z głównej?
Śledziłem wypowiedzi copa i nie mam wątpliwości że zbanowanie go to idiotyzm.
Co banujesz dlatego ,że ktoś ma inne zdanie?
Cop na bana nie zasłużył, nikogo nie obrażał [tylko nie dawaj mi za argument ostatniego jego postu ,gdy wszystko było już „po ptokach”] starał się być tolerancyjny , natomiast stado wilków osaczyło go jak ofiarę domagając się w każdym poście jego usunięcia.
[Jest tu taki jeden „judasz” który udawał ,że się z nim „przyjaźni” a potem pierwszy darł mordę „na krzyż z nim”
Dlaczego nie reagowałeś na te wpisy?
Ponadto jeżeli już cop pisał niezgodnie z regulaminem [a gdzie on jest ten regulamin ] to dlaczego nie dostawał najpierw merytorycznych ostrzeżeń i upomnień?
Zobacz tylko kto tu pisze.
Cztery pięć osób gada ze sobą o głupotach z jednym przywódcą stada.
Portale internetowe mniej popularnych sportów niż boks mają więcej dyskutantów niż tutaj.
Tutaj ciągle ktoś kogoś ustawia co wolno a co nie wolno.
Nawet własny ranking bokserów jest powodem ,aby z kogoś kpić i straszyć, że skoro nie zna się na boksie to nikt nie będzie z nim rozmawiał i będzie sam ze sobą pisał.
Poczytaj sobie ten wątek jak tego nie widzisz.
Obrażali go notorycznie kpiąc i porównując do osoby, która o boksie nic nie wie.
Czy to jest forum tylko dla ekspertów i wielkich znawców. Czy tu nie może pisać ktoś kto ma małą wiedzę o boksie?
Przez to ,że mam przy nicku podany mail rozmawiałem z kilkoma osobami z głównej na temat pisania i przejścia na forum.
Lepiej ,abym nie przytaczał cytatów z tych maili.
I wydaje mi się ,że mają rację twierdząc ,że lepiej na forum nie wchodzić i nie pisać. Na głównej są przynajmniej w jakimś stopniu wolni co do wolności wypowiedzi.
Nie piszę tego ,aby wstawiać się za copem.
Piszę to dlatego, aby wszystkim uświadomić ,że jesteśmy w Europie a nie na Białorusi.
Kiedy my się nauczymy ,że ktoś kto ma inne zdanie to nie jest wróg.
Można się z nim sprzeczać nawet ostro ale żeby kneblować mu usta i nie pozwalać pisać.
Ciągle w nas tkwi ten komunizm. Ta prowincjonalność . Ta woda sodowa uderzająca do głowy, gdy dostanie się trochę więcej władzy. Te wszystkie cechy tkwią w nas nie dlatego, że nie zgadzamy się z czyimiś poglądami. A dlatego ,że swoją wyższość chcemy udowadniać nie przy pomocy argumentów a przy pomocy siły czyli „załatwienia kogoś”
Cop na koniec napisał wam wszystkim prawdę.
Jeżeli to czyta to jednak muszę go zmartwić.
To nie jest wyjątek i Polacy nie są inni niż Ci tutaj na forum.
To jest powszechne co widać w każdej dziedzinie życia.
Będę o tym pisał do znudzenia.
Chyba że mnie też zbanujesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2014, 07:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2014 07:22 PM przez Metzger.)
Post: #75
Bug RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
(12-03-2014 07:04 PM)RSC-2 napisał(a):  Można się z nim sprzeczać nawet ostro ale żeby kneblować mu usta i nie pozwalać pisać.
Jeżeli zapraszam kogoś do swojego domu, to mam też prawo go wyrzucić, jeżeli uznam, że zachowuje się chamsko. I ten ktoś będzie miał masę innych miejsc do przejawiania swego chamstwa i to takich miejsc, których moja władza nie sięga. Argument z kneblowaniem jest wiec chybiony.

(12-03-2014 07:04 PM)RSC-2 napisał(a):  Ciągle w nas tkwi ten komunizm.
A to prawda. Niektórzy wciąż mają problemy z poszanowaniem cudzej własności. Np. prywatnego forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2014, 07:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2014 07:31 PM przez BMH.)
Post: #76
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
(12-03-2014 07:04 PM)RSC-2 napisał(a):  1.Śledziłem wypowiedzi copa i nie mam wątpliwości że zbanowanie go to idiotyzm.

2.Cop na bana nie zasłużył, nikogo nie obrażał

3.[Jest tu taki jeden „judasz” który udawał ,że się z nim „przyjaźni” a potem pierwszy darł mordę „na krzyż z nim”

4.Cztery pięć osób gada ze sobą o głupotach z jednym przywódcą stada.

5.Przez to ,że mam przy nicku podany mail rozmawiałem z kilkoma osobami z głównej na temat pisania i przejścia na forum.
Lepiej ,abym nie przytaczał cytatów z tych maili.


6.Nie piszę tego ,aby wstawiać się za copem.

7.Ciągle w nas tkwi ten komunizm. Ta prowincjonalność .

8.Będę o tym pisał do znudzenia.




[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2014, 07:42 PM
Post: #77
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@RSC
Nie wiem jak możesz stawać w obronie kogoś kto zrujnował ład i porządek na głównej i to samo chciał zrobić tutaj.
Ta szuja wielokrotnie obrażała innych userów, kpiła ze statusu społecznego i materialnego chyłopaków z głównej do tego napierdalał tyle postów, że czytać się nie nadążało. Powinno mu się zamknąć ten głupi ryj i nigdy ani tutaj ani na główną nie wpuścić bo to cham i marny żałosny prowokator.
A Ty się nie zachowuj jak jakiś ignorant który nie wie co ten Amerykanin ma za uszami. Bo to kurwa żałosne. Płakać po takim stworku który czerpał radość jedynie z wkurwiania innych - gratulacje.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2014, 08:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2014 08:09 PM przez RSC-2.)
Post: #78
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@Metzger
To nie jest Twój „dom” i nie Ty zapraszasz tutaj piszących.
To jest ogólnodostępne forum internetowe podlegające pod „prawo prasowe”

Jeżeli chcesz na takim forum wprowadzać swoje zasady i swoje widziemisie to załóż sobie prywatne forum na swoim prywatnym „Internecie” w swoim domu.
Już Ci to kiedyś wyjaśniałem.

Takie prywatne forum w Internecie to tak jakbyś wybudował sobie prywatny dom na działce należącej do gminy .


Jeżeli chcesz mieć coś prywatnego to w całości. Internet też musiałby być Twój prywatny.
Kłania się brak znajomości prawa.

Poczytaj sobie prawo prasowe i inne ustawy związane z Internetem i wtedy nie będziesz miał wątpliwości.

[Nawet regulamin forum jest obowiązkowy i narzuca go ustawa. Niestety.
Ja też uznaję „święte prawo własności” Ale niestety Internet to nie jest prywatna własność]

@Sander

Tobie on nie odpowiadał.

A mnie odpowiadał.

Dlaczego ważniejsze jest to co Tobie odpowiada i to co Ty lubisz?


Czy ty jesteś ważniejszy tu na forum niż ja?



Was jest 3-4 dyskutantow i cały czas piszecie w kólko to samo jak dzieciaki.
Czy wy coś wnosicie tu na forum.

Te wasze dyskusje są nudne i żałosne.

Tu trzeba nowej krwi która coś wniesie.

Ja już mam doś czytania że Rigo jest szybki.


A co ty jesteś tu za figura że ty chcesz decydować kto robi tu syf a kto nie?

Myślisz że jesteś jakiś ważny i wszyscy będą Ci przytakiwać bo ty copa nie lubisz?

Założ sobie swoje prywatne forum i tam decydyuj.

Tu jest regulamin , zasady i wolność.


Jezeli ktoś nie łamie regulaminu to Twoje zdanie jest mało ważne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2014, 08:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2014 08:32 PM przez Metzger.)
Post: #79
Bug RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Ty znowu o tym prawie prasowym? Nie istnieją w Polsce przepisy prawa, które regulowałyby funkcjonowanie forów aż tak detalicznie. A te, które istnieją nie regulują tych kwestii. Jeżeli opłacam serwer i domenę, to mogę na swoim forum bez skrępowania banować kogo chcę. Czemu? Bo nie ma w tym niczego nielegalnego. Powiem więcej - nie ma w tym nic złego nie tylko z prawnego punktu widzenia, ale też z moralnego. Forum to nie jest dobro publiczne!

(12-03-2014 08:01 PM)RSC-2 napisał(a):  Dlaczego ważniejsze jest to co Tobie odpowiada i to co Ty lubisz?
Czy ty jesteś ważniejszy tu na forum niż ja?
Najważniejszy jest gospodarz i to jego wola liczy się w pierwszej kolejności.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2014, 08:42 PM
Post: #80
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@Metzger
Tylko kto jest gospodarzem na tym forum ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości