Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
29-12-2013, 08:49 PM
Post: #51
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Nie mam nic do Ciebie @RSC ale zawsze próbujesz iść pod prąd i na siłę szukasz kontrowersyjności.
Jesteś forumowiczem ale trudno nie odnieść wrażenia, że tym forum w jakimś sensie gardzisz...
Zaczynasz dyskusję rzucając kilka "głośnych" opinii po czym nie argumentujesz ich żadnym sensownym wytłumaczeniem tylko pozostawiasz wielki znak zapytania.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 09:19 PM
Post: #52
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@Sander
Opinia BESTII tu niczego nie zmieni.
Przeze mnie jest tu wysypisko śmieci i forum schodzi na psy.


Portal jest ogólnodostępny. Myślałem, że forum to wymiana różnych opinii.
Ale coraz częściej żąda się tu jednomyślności i atakuje personalnie za odmienność.
Nie polemizuje się z „odmiennością” poprzez argumenty, a przy pomocy personalnych ataków.
Jeżeli ktoś chce, aby wszystkie poglądy tu pisane były jednomyślne to wypadałoby zapisać to w regulaminie i stworzyć Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ,gdzie wszyscy będą mieć takie same poglądy i będą sobie masowo przyznawać punkty w reputacji.

Myślę ,że dzieje się tak dlatego , że pewnej grupie osób na tym forum brakuje argumentów na polemikę z inną opcją myślenia. Ponadto osób inaczej myślących jest coraz więcej i „walka” z nimi jest bardziej trudna. Dlatego też najłatwiej jest eliminować konkurencję poprzez dyskredytację ,że forum zejdzie na psy ,że robi się tu syf przez takich trolli.
Mógłbym być podobnie arogancki i powiedzieć ,że skoro Twoje poglądy są inne niż moje, to z Twojego powodu ten portal schodzi na psy ,bo coraz więcej tu polemiki z powodu Twoich odmiennych i według mnie głupawych poglądów. Jeżeli chcesz tylko klepać się po plecach to załóż sobie swój portal i tam kochaj się ze wszystkimi.

Nawet dział OFFTOP zaczyna niektórym przeszkadzać , bo można w nim napisać prawdę na tematy pozabokserskie.
Dla mnie to zmierza do cenzury. Jeżeli na forum ma być brak wolności w wypowiadaniu się a wypowiedzi niektórych idą w tym kierunku to ja pytam właściciela forum –„Kto tu rządzi”
A jeżeli właściciel forum to popiera to niech to umieści w regulaminie i jasno się określi czy to jest wczesny Bierut, późny Gomółka, czy Korea Północna.
Ja w budowaniu „komunizmu” na tym forum uczestniczył na pewno nie będę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 07:28 PM
Post: #53
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Śledząc ostatnie wydarzenia tu na forum nabazgrałem dość długi i ostry post.
Ale po dłuższym namyśle zrezygnowałem z jego publikacji.
Ale nie mogłem się powstrzymać ,aby zacytować coraz bardziej aktualny fragment mojego postu z tego tematu napisany pod koniec ubiegłego roku.
Cytuję :
Reasumując.
Nad tym Forum w samozachwyt wpadła pewna wąska grupa userów , którym taka forma forum odpowiada, bo lubią kisić się we własnym sosie , klepać po plecach i udawać znawców.
Dlatego też wbrew pozorom to forum nie jest otwarte ,dla wszystkich i nie przyciąga nowych osób.
Co prawda jest tu miło , spokojnie , kulturalnie ale co z tego skoro to forum się nie rozwija bo ciągle jedne i te same gęby
„Wojskowa” dyscyplina też nie sprzyja rozrostowi tego forum.
Koniec cytatu.
A wracając do ostatnich wydarzeń.
Stado wilków atakuje i zagryza każdego kto tylko trochę inaczej myśli.
Forum zaczyna przypominać powiedzenie o Mieciu.
Kto nie z Mieciem tego zmieciem.

Wstyd i kompromitacja tych co tu piszą i rządzą.
Komunizm zrobił takie spustoszenia w umysłach Polaków ,że nawet dzieci „czerwonych” które urodziły się już po okresie komunizmu wyssały z mlekiem matki wszystkie cechy tego okresu jak cenzura, kneblowanie ust, niszczenie wszelkimi sposobami opozycji.
Ten kraj zmieni się dopiero ,gdy wymrze 3 pokolenia.
Jak będziecie tak dalej działać to nie będzie to żadne forum tylko bardzo wąskie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 07:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2014 07:36 PM przez Sander.)
Post: #54
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@RSC-2

Mylisz się i pewnych rzeczy chyba nie rozumiesz. To jak postąpiono z copem nie było fajne i zbyt szlachetne - pewnie nawet tego bana dostał zbyt pochopnie. Ale jego nie można żałować bo to jest SZKODNIK. A to jaki jest naprawdę pokazał swoim ostatnim postem - nie wiem czy czytałeś.

Z nikim "normalnym" tutaj tak nie postąpiono i jestem pewny, że z nikim się tak nie postąpi. Zauważ, że cop jako jedyny był tutaj tak "jechany" - wiedzieliśmy kim jest i wiedzieliśmy, że jego obecność tutaj nic dobrego nie przyniesie.

Każdy z nas logował się tutaj po raz pierwszy i jakoś nie został odrzucony - trwamy tutaj do dziś. Każdy inny obywatel podzieli nasz los - nie mam wątpliwości. Każdy po za copem któremu wirtualny świat wypalił rozum.

Ty na swoją pozycję na forum możesz ponarzekać ale na własne życzenie jest ona taka jaka jest. Maszynki do mierzenia siły ciosu, ustawione walki i inne historie - wiesz, że brzmi to troszkę niepoważnie. Ale ja Ciebie szanuję i absolutnie nic do Ciebie nie mam.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 07:35 PM
Post: #55
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@RSC-2
Po co prowokujesz? Jak masz coś sensownego do napisania to pisz posty i będziemy polemizować. Nie było Cię trochę czasu a swoją "aktywność" zaczynasz od takiego momentami śmiesznego wpisu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 07:39 PM
Post: #56
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Masz rację, komunizm a być może nawet stalinizm. Chociaż mi bardziej pasuje określenie - oligarchia. Mnie się podoba, nie ma idealnego systemu, każdy może być w odmianie dobrej lub złej (spaczonej).
Nie rozumiem też tej troski o "rozwój" forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 08:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2014 08:26 PM przez BMH.)
Post: #57
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
"Naczelny troll forum" wrocil(hura!!!Big GrinBig Grin), i co napisal? To co zawsze.. Nic nowego!!Big Grin Powielil cos, co pisal juz wiele razy, tylko ubral to w inne slowa-standard. cop, robil to samo.. non stop sie powtarzal, a przy tym byl rowniez trollem. Co sie dzieje na glownej w tematach zwiazanych z Floydem? Jeden i ten sam do bolu powtarzany niskich lotow hejt. Od lat ten sam schemat.. posty usera RSC-2 to niemal ten sam przekaz, tylko pozmieniane slowa.
Dla mnie sa dwa wyjscia. Piersze- cop=RSC-2. Nie, nie mam dowodow, i zapewne nigdy nie bede mial, ale te bzdury o programach komputerowych, te dojscia do tajnych informacji(Floyd, i jego gejowskie zapedy[stad ksywka "Pretty Boy]"-RSC ponoc cos o tym slyszal, tylko nikomu nic nie powie.Big Grin), latwosc z zakladaniem nowych kont z innym IP etc. Byc moze to nie ta sama osoba, a podobna rozumem, i majaca podobna misje zyciowa, a wiec trollowanie i prowokowanie-ciezko stwierdzic. Faktem natomisat jest, ze takich ludzi nie czyta sie zbyt czesto, i wlasciwie juz po kilku do bolu "obiektywnych" postach mozna zobaczyc pewne podobienstwa.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 08:23 PM
Post: #58
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Komunizm może występować w dobrej "odmianie" ? Ciekawe gdzie , chyba w jakiejś alternatywnej , lewackiej rzeczywistości .
Z tym fragmentem wypowiedzi RSC muszę się zgodzić , propsy .
(11-03-2014 07:28 PM)RSC-2 napisał(a):  Komunizm zrobił takie spustoszenia w umysłach Polaków ,że nawet dzieci „czerwonych” które urodziły się już po okresie komunizmu wyssały z mlekiem matki wszystkie cechy tego okresu jak cenzura, kneblowanie ust, niszczenie wszelkimi sposobami opozycji.
Ten kraj zmieni się dopiero ,gdy wymrze 3 pokolenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 08:31 PM
Post: #59
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@cop2 , @RSC-2
Nawet ksywki 3literowe i z dwójką Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 08:36 PM
Post: #60
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Mi chodzi o przekaz. cop, podobno zawsze pisze na to samo kopyto. Te same, do bolu powtarzane bzdury. RSC-2, ma to samo. Wystarczy przeczytac dowolnie wybranych 50postow na temat Maywetahera, zeby dojsc do pewnych wnisokow.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości