Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Felix Sturm
09-11-2014, 03:00 AM
Post: #11
RE: Felix Sturm
Remis w walce Stieglitz vs Sturm, po kapitalnym pojedynku, w niesamowitym tempie.
walkę z bliska w pierwszym rzędzie obserwował sam GGG..Anonserem walki był sam Jimmy Lennon jr
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 03:15 AM
Post: #12
Bug RE: Felix Sturm
Sturm był celniejszy, a jego ciosy sprawiały wrażenie mocniejszych. Obrona też była szczelniejsza. Stieglitz z kolei był aktywniejszy.

Założę się, że teraz dla islamisty zakontraktują Abrahama.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 03:40 AM
Post: #13
RE: Felix Sturm
Czyli Sturm jeszcze żyje...Smile Muszę to jutro nadrobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 03:47 AM
Post: #14
RE: Felix Sturm
Kapitalna walka, widziałem z małą przerwą w środkowych rundach. Szkoda końcówki Felixa, gdzie kompletnie opadł z sił i od tej 9. rundy walczył już praktycznie tylko o przetrwanie. Gdyby wygrał choć jedną z końcowych rund, zwyciężyłby Stieglitza. Początek z kolei należał zdecydowanie do Sturma i wydawało się po tych czterech rundach, że wygra to bez większych problemów.
Myślę, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem na ich kolejne walki jest rewanż. Sprzeda się w Niemczech jak cholera, jeszcze wymyślili remis. Wszystko robione pod Felix - Robert II.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 12:38 PM
Post: #15
RE: Felix Sturm
W związku z tym, iż wczoraj był aż nadmiar wydarzeń (Wisła-Śląsk, gala w Krakowie, później Hopkins-Kowaliow) to nie miałem możliwości obejrzenia Sturma ze Stieglitzem. Jest ta walka w sieci?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 01:27 PM
Post: #16
RE: Felix Sturm


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 02:54 PM
Post: #17
RE: Felix Sturm
Ja wypunktowałem 117-112 dla Sturma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 04:37 PM
Post: #18
RE: Felix Sturm
Koniecznie trzeba będzie dodać tą walkę do LPW. Jak tylko obejrzę środkowe rundy to dodam, chyba, że ktoś miły zrobi to za mnie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 04:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2014 04:59 PM przez TomaszX.)
Post: #19
RE: Felix Sturm
Ja miałem 116-112 dla Sturma ale remis możliwy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 05:05 PM
Post: #20
RE: Felix Sturm
Ja jestem jednym z nielicznych na forum, który oglądał walkę na żywo. Liczyłem, że w niedzielny poranek PBN będzie dostępne w dobrej jakości do ściągnięcia, ale na razie po sieci krąży jedynie słaby rip z walki Adamek-Szpilka. Jeszcze wkurzył mnie komentujący walkę Miszkin, który spoilerował wyniki z Krakowa Angry Wracając do walki to sporo było równych rund i nie uważam wyniku za skandal, ale jednak dla mnie lepszy był Sturm. Po 8 rundach miałem 7-1 dla Felixa i nie wierzyłem, że Stieglitza jeszcze na cokolwiek stać w tym pojedynku. 4 ostatnie rundy (a zwłaszcza 11) były jednak świetnym pokazem ambicji z obu stron. 9 i 10 zapisałem na konto Sieglitza, 11 dałem na remis (a zdarza mi się to średnio raz na 100 walk Wink i 12 dla Sturma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości