Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opcje dla Diablo
17-07-2014, 04:22 PM
Post: #41
RE: Opcje dla Diablo
@kubala
Niestety taki scenariusz jest prawdopodobny, aczkolwiek sądzę, że Drozda Diablo jest jak najbardziej w stanie skończyć, tylko pytanie czy to zrobi?
Też sądzę, że najwyższy czas już wyjść do ringu, bo to długo trwa, a Krzysio młodszy się nie robi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 04:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2014 04:34 PM przez Martin.)
Post: #42
RE: Opcje dla Diablo
Wygrał Diablo z Czakijewem to i z Drozdem sobie poradzi. Ja podobnie jak @Sander chętnie zobaczyłbym Włodarczyka z Cleverlym, ale pojedynkiem z Drozdem bym nie pogardził. Natomiast walka z Huckiem to byłby dla mnie jako Polaka absolutny hit roku. Walka marzenie, szkoda że mało realna opcja...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 02:24 PM
Post: #43
RE: Opcje dla Diablo
Panowie, jak już tu się "rozmarzyliśmy", to powiedzcie proszę, jakbyście widzieli walkę z Huckiem. Wydaje mi się, że Krzysiek jednak by to wygrał. Huckic ma bardzo agresywny styl, ale lubi też przespać początkowe rundy. Jakby Diablo był w stanie kontrować wściekłe ataki Marco, to może nawet i byłby go w stanie znokautować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 05:14 PM
Post: #44
RE: Opcje dla Diablo
To pojedynek, w którym mogłoby się wydarzyć absolutnie wszystko. Nie potrafię wskazać faworyta, szanse 50/50.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 05:23 PM
Post: #45
RE: Opcje dla Diablo
Dla mnie faworytem mimo wszystko Marco. Sporo by zależało gdzie by była walka, jeśli w Polsce szanse Krzyśka by zdecydowanie wzrosły, w Niemczech bardzo zmalały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 06:35 PM
Post: #46
RE: Opcje dla Diablo
Mam problem z tym tematem, bo mamy już temat Krzysio Włodarczyk do takich dyskusji. Tylko niepotrzebnie rozmywa się dyskusja.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2014, 01:52 PM
Post: #47
RE: Opcje dla Diablo
To samo było z "kto dla Floyda?" Tongue

Sam zwracalem uwagę na takie rzeczy parę miesięcy temu to Ci się podobało Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości